Bez ohledu na to, jakou loď si vyberete pro svou dovolenou na Galapágách, jedna z nejlepších věcí je, že jsou všechny all-inclusive. Při výstavbě těchto lodí se přemýšlelo o všem, co je potřeba k relaxaci,vychutnání a prozkoumání tohoto nedotčeného ráje na zemi. Hlavně se nabízí balíčky výletů vedené odbornými přírodovědci, kteří odhalí to nejlepší a nejzajímavější z každého ostrova – a to vše v ceně.

Plavby po Galapágách

Loading...
 • ALL-INCLUSIVE GALAPÁGY

  Připojte se k nám v objevování Galapág, kde poskytneme vše, co budete potřebovat. Vaše cesta bude životním nezapomenutelným zážitkem.

 • 8 denní plavba po Galapágách all-inclusive

 • Jedno z nejvýjimečnějších přírodních úkazů

 • Místní kuchyně

 • Všechny drinky all inclusive, pivo, víno, limonády, balená voda atd.

 • Místní přírodovědci, kteří vám dopodrobna popíší a vysvětlí celou danou oblast

 • Prémiové apartmány

 • 24 hodinová pokojová služba

 • Wi-fi

Neuvěřitelné výlety.

Ochutnávka vína.

Příroda vás ohromí.

Místní pochoutky

Krásné lodě.

Objevte ostrov

V tomto malém souostroví je každý z ostrovů Galapág jedinečně rozmanitý. Některé z ostrovů mají břehy v mangrovech, jiné je mají  sopečné vyčnívající z moře. Na žádném z ostrovů neuvidíte stejného živočicha a každý z nich má svou vlastní unikátní historii.

Dobrodružství na Galapágách

Nejlepší způsob, jak se ponořit do krás Galapág je plavba mezi okouzlujícími ostrovy. Tato plavba je pro ty, kteří hledají jedinečné zážitky a k tomu výjimečné pohodlí na palubě své lodě. Experti na palubě, kteří jsou certifikovaní průvodci národním parkem Galapagos, vám poskytnou unikátní informace a možnost poznat ráj na zemi.

Vyškolený personál

Dr. Ellen Pragerová, jedna z vědkyň a autorka mnoha knih, s námi spolupracuje již mnoho let. Je odbornicí na divoké živočichy a ekosystémy galapágských ostrovů. Je k dispozici na palubě lodi k poskytnutím veškerých informací až po plánování výletů, což je naprosto klíčové pro nenarušení divokého přírodního života na unikátních Galapágách.

Kuchyně na palubě

Kromě čerstvé ekvádorské kávy je většina pokrmů, které budete na lodi jíst, buď vypěstována nebo ulovena. Super ingredience jsou dodány do všech kulinářských pokrmů, které jsou vytvořeny šéfkuchařem s michelinskou hvězdou, a každé jídlo, které ochutnáte, vás čím dál víc přiblíží k místní kultuře Galapág.

Loading...
 • MIMOŘÁDNÉ DRUHY ZVÍŘAT

  Objevte evoluční zázraky, jako jsou ptáci druhu Blue-Footed Booby, Darwinovy pěnkavy a druhy mořských leguánů a nelétavých kormoránů. To vše s odbornými průvodci.

Chraňme planetu, kterou milujeme

Nechceme jen navštívit Galapágy, ale chceme i jejich zachování. Udělali jsme mnoho pro tyto ostrovy, aby zůstaly nedotčené. Ekvádorský Ministr cestovního ruchu považuje lodní společnost Celebrity Cruises® nepostradatelným členem pro záchranu životního prostředí na Galapágách.

Nová oblíbená destinace pro rodiny a děti

Zajistili jsme to největší pohodlí, které je dostupné na trhu. Nejlepší moderní vybavení zajišťuje bezpečnou plavbu po unikátních Galapágách. Každý ostrov, který navštívíte, je nezapomenutelným zážitkem, který je naprosto nenahraditelným.

Lodě, které plují po Galapágách

Máte zájem o více informací?