Zažijte

nezapomenutelnou

dovolenou v Karibiku.

Prozkoumejte nejlepší pláže s bílým pískem a průsvitně tyrkysovou vodou.

Ať už dáváte přednost vzrušení z parasailingu, plavání s delfíny, zkoumáním historie ostrovů nebo se prostě chcete vyhřívat na pláži, v Karibiku najdete vše co hledáte. 

Ať už byste chtěli prozkoumat východní, západní nebo jižní Karibik, začněte plánovat svůj útěk do ráje hned teď.

VYHLEDAT PLAVBY PO KARIBIKU A BAHAMÁCH

Oblíbené

plavby

Top

Destinace

CocoCay, Bahamy

S nedotčenými bílími písečnými plážemi a velkolepým okolím je privátní ostrov CocoCay místem dobrodružství, které je vyhrazeno výhradně pro hosty Royal Caribbean. Prozkoumejte ostrovní přírodní stezky, potápění v nejjasnějším modrém moři a navštivte Straw trh s barevnými suvenýry. 

Labadee, Haiti

Labadee je soukromý ostrovní ráj společnosti Royal Caribbean International v Karibiku, s idylickými plážemi, úžasnými scenériemi a vzrušujícími vodními dobrodružstvími. Zvedněte si hladinu adrenalinu jízdou na Dračím dechu, světově nejdelší zip-line nad vodou, projeďte se na kajaku nebo navštivte hlavní náměstí a prozkoumejte bohatou haitskou kulturu.

Cozumel, Mexiko

Prozkoumejte nádherné mayské chrámy, které stoupají nad karibským mořem ve městě Tulum. Obklopeno hradbami, Tulum sloužilo jako obchodní pevnost a významný obchodní přístav. Váš průvodce Vám sdělí místní tajemství, fakta a okouzlující legendy starověké mayské kultury, zatímco Vy budete obdivovat jejich architektonické a umělecké úspěchy.

Falmouth, Jamajka

Objevte jamajskou kulturu a vychutnejte si slavné přírodní zajímavosti. Vydejte se na Dunn´s River vodopády, kde si můžete zaplavat v malých přírodních koupalištích, stoupat po kaskádách, odpočívat na pláži nebo jednoduše je vodopády obdivovat. Ve večerních hodinách se vydejte na rušné náměstí Water square na nejlepší pouliční jídlo a živou hudbu.

Toto je Váš Perfect Day℠, startující v květnu 2019.

Toto není jenom další den na dovolené, toto je Perfect Day. Pokořte třeba nejdelší tobogán v severní Americe nebo se třeba vyfoťte v horkovzdušném balónu 150 metrů nad zemí. Nebo si třeba dopřejte drink v největším Bahamském sladkovodním bazénu. Nebo přijďte na chuť Bora Bora v jediných privátních vodních bungalovech nad mořskou hladinou na Bahamách. Toto je váš Perfect Day na CocoCay — pouze s Royal Caribbean®.

Charlotte  Amalie, St. Thomas

Idylický ostrov Sv. Tomáš je známý svými nedotčenými plážemi a tyrkysovými vodami. Tento ohromující karibský ostrov je také známý světově proslulými nákupy. Bezcelní obchod s drobnými předměty, od alkoholu až po šperky, výtvarné umění a hrnčířství b četných nákupních centrech a buticích.

Willemstad, Curacao

Toto nizozemské město chráněné UNESCO je proslulé svou živou atmosférou, starými opevněními, barevnými koloniálními domy a ohromujícími plážemi. Navštivte pláž Seaquarium, kde působivé Curacao sea Aquarium představuje více než 400 exotických druhů mořského života. Nebo si užite třeba potápění s delfíny.

Castries, St. Lucia

Nádherné scenerie Sv. Lucie jsou plné svěžích zelených hor, tropických deštných pralesů, měkkých písečných pláží a akrů banánových plantáží. Prozkoumejte rušné ulice hlavního města Castries, plného barev a pulzujícího karibského kouzla nebo se proleťte helikoptérou nad tímto okouzlujícím karibským ostrovem.

Lodě

v Karibiku

Existuje mnoho možností jak navštívit Karibik. Od krátkých plaveb na Mariner of the Seas® a Navigator of the Seas® po delší plavby na dechberoucích lodích třídy Oasis, Allure®, Harmony® a Symphony of the Seas℠. A pokud Vás zajímá severo-východ, můžete si vybrat z lodí Grandeur®, Adventure® a Anthem of the Seas®. Či zkuste úplně jinou loď z naší flotily.

FLOTILA ROYAL CARIBBEAN

Symphony

of

the Seas

Harmony

of

the Seas

Allure

of

the Seas

Oasis

of

the Seas

Adventure

of

the Seas

Mariner

of

the Seas

Freedom

of

the Seas

Majesty

of

the Seas

Independence

of

the Seas

Navigator

of

the Seas

Anthem

of

the Seas

Explorer

of

the Seas

FLOTILA CELEBRITY CRUISES

CELEBRITY

EDGE

CELEBRITY

INFINITY

CELEBRITY

REFLECTION

CELEBRITY

EQUINOX

CELEBRITY

SUMMIT

CELEBRITY

SILHOUETTE

Máte zájem o více informací?

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontaktujte nás

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604