STRAVOVÁNÍ

Hlavní restaurace Máte na výběr z několika časů večeře v hlavní restauraci. Požádejte prosím o Váš preferovaný čas a stůl při rezervaci. Časy stravování se mohou lehce lišit ve dny v přístavu kvůli odjezdům na výlety na břeh. Služby My Time Dining a Celebrity Select (volné sezení bez fixního času večeří) umožňuje hostům flexibilitu u jejich večerního stravování. Můžete se rozhodnout, kdy byste chtěli večeřet mezi 18:00-21:30hod. každý večer, podobně jako v běžné restauraci.

 

Zvláštní diety a stravování Jsme schopni vyhovět celé řadě speciálních dietních požadavků včetně nabídky vegetariánských pokrmů na všech menu v hlavních restauracích v době oběda a večeře. V době obědů a večeří dále nabízíme pokrmy s nízkým obsahem tuku a sodíku, košer a bezlepkovou stravu a speciální veganská jídla bez obsahu laktózy.

 

Abychom mohli zařídit vše potřebné, oznamte nám své speciální požadavky předem. Požadavky je nutné předložit písemně nejméně 45 dní před začátkem plavby, avšak žádosti o košer jídla musí být vyžádány 40 dní před začátkem plavby do Karibiku, na Aljašku a na Havaj a nejméně 80 dní před plavbou do Evropy, Jižní Ameriky nebo Asie. Doporučujeme hostům, aby si ověřili své požadavky u manažera restaurace v den nástupu na palubu (košer jídla jsou zabalená předem).

 

Specializované restaurace Na výběr je ze široké nabídky prvotřídních restaurací s různými specialitami, lze si rezervovat přes webové stránky lodních společností nebo až na lodi (tyto rezervace jsou s příplatkem).