Nejrůznější zajímavosti na lodi.

Virtuální balkóny a SeaPlex, největší sportovní centrum na moři.

Virtuální balkón – to je vnitřní kajuta s velkou 80-palcovou obrazovkou s vysokým rozlišením, která se rozprostírá od podlahy ke stropu. Poprvé v historii si můžete vychutnat v reálném čase aktuální snímání vnějšího prostředí, ať se loď nachází v přístavu nebo na moři. Užijte si východy a západy slunce a všechny nádherné přístavy a destinace.

SeaPlex – největší sportovní centrum na moři, nabízející projížďky na kolečkových bruslích, jediný autodrom na moři a dokonce i cirkusovou školu s létáním na hrazdě.

Světově proslulé muzikály.

SVĚTOVĚ PROSLULÉ MUZIKÁLY

Royal Caribbean International® nabízí největší škálu zábavy na moři.

Od druhého, nejdéle uváděného muzikálu na Broadwayi – KOČKY, po jazzovou špičku CHICAGO, hudební disko beaty v HOREČCE SOBOTNÍ NOCI, dále nyní mega úspěšná MAMMA MIA! a muzikální fenomén WE WILL ROCK YOU s hity skupiny Queen.

WE WILL ROCK YOU

Velkolepý oceněný hudební fenomén WE WILL ROCK YOU, už rockuje s více než 6,5 miliony lidí v rekordním čase 12 let v londýnském Dominion Theatre. Napsal ho legendární komik a autor Ben Elton a s Queen hity jako Radio Ga Ga, I Want to Break Free, Bohemian Rhapsody a samozřejmě We Will Rock You, je to šampion všech muzikálů.

we%20will%20rock%20you[1]

CATS

Kočky, jeden ze světově nejznámějších a nejoblíbenějších muzikálů, se chystá udělat další světovou premiéru. Tentokrát na palubě Oasis of the Seas®. Vítěz ceny Tony Award ® z roku 1983 byl uveden poprvé v londýnském West Endu v roce 1981 a od té doby byl uváděn ve více než 20 zemích a asi 250 městech. A teď to připojuje k dalším oblíbeným Royal Caribbean Broadway show na moři.

Cats

MAMMA MIA!

Celosvětový Broadway hit přes více než 10 let MAMMA MIA! dorazil na Royal Caribbean nejchytřejší loď, Quantum na Seas®. Více než 50 milionů muzikál viděli na zemi, a nyní Mamma Mia! přináší na moře bohatý repertoár největších ABBA. „You can dance, you can jive…“ – pouze na Royal Caribbean.

Mamma Mia

CHICAGO, THE MUSICAL

Připojte se k lechtivému obsazení muzikálu Chicago, The Musical, jak zpívají a tančí sexy taneční kreace ve vězeňských celách. Neuvěřitelný večer plný pozlátka a jazzu s charaktery Roxie Hart, Velma Kelly, Billy Flynn a ostatní veselé vražedkyně z prohibiční éry Chicaga vyplouvá pouze na Allure z Seas®.

Chicago

SATURDAY NIGHT FEVER

Roztančete se v Brooklynu s Tony Manerem, králem diskotékového tanečního parketu. Vychutnejte si noční život New York City sedmdesátých let v jeho rozkvětu – kompletní s módou a dostatkem kýče na Liberty z Seas®.

Saturday Night Fever

Destinace
Kontaktovat

Poraďte se s námi: 222 074 104                                      603 172 604