Dovolená na lodi

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxování na palubě, koupaní se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nového místa. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali Vaše očekávání pokaždé, když se s námi vydáte na plavbu.

Mezi naše inovace patří RIPCORD OD iFLY®, simulátor skydivingu * NORTH STARSM, vyhlídková kabina ve tvaru drahokamu stoupající pozvolna do výšky 90 metrů nad mořem * TWO70°SM, jedinečná společenská místnost, ve které se dokonale mísí technologie se zábavou a jedinečná večerní vystoupení * SEAPLEXSM, největší vnitřní prostor, ve kterém najdete dokonce i vůbec první autodrom na lodi * FlowRider®, surfový simulátor * lezecká stěna * zipline přes palubu lodi * umělé kluziště s ledovou plochou * 3D kino * Aquapark H2O ZoneSM * divadelní a hudební představení ve stylu Broadway jako jsou Chicago, Horečka sobotní noci, Hairspray, We will rock you či Mamma Mia * DreamWorks se svými oblíbenými postavičkami z pohádek Shrek, Madagaskar či Kung Fu Panda * První specialista společnosti Apple® na moři, který vám představí nejnovější dostupnou technologii * 2000 m2 pravého trávníku uprostřed oceánu …

Vydejte se s námi na plavbu a zažijte svou nejlepší dovolenou v životě.

Loading...

Plavby nabízejí nejkvalitnější hotelový servis a naše moderní lodě jsou spíše plovoucími resorty, kde si každý najde své místo.

Různé typy kajut

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především Vaší oázou klidu.

 

Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány, Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.

Loading...
Loading...

Restaurace a Bary

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků.

 

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři Vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny Vaše chutě.

 

Dále se nabízí bary, hospůdky, kavárny, cukrárny a pizzerie, je z čeho si vybírat.

Bazény, sporty a lázně

Dovádějte v aquaparku H2o ZoneSm nebo si vychutnejte výhled na oceán z jedné ze samonosných vířivek vystupujících z boku lodi ve výšce 4 metrů.

 

Zažijte vzrušení na surfovém simulátoru FlowRider®, na kladce vysoko nad promenádou nebo z lezecké stěny. Zabruslete si na ledu nebo na inlinové dráze nebo si zacvičte ve fitness centru vybaveném moderními kardiovaskulárními a posilovacími stroji. Také se nabízí nejnovější lekce pilates, spinning, kickboxu, jógy, trekking nebo salsy.

 

Naše lázně nabízejí luxusní řadu uklidňujících masáží a programů. Od okysličujícího ošetření pleti, po aromaterapeutické masáže a exotické procedury, jako je čakrová terapie kameny. Každá procedura je navržena tak, aby pomohla uvolnit stres, dodala tělu energii a pocit osvěžení.

Loading...
Loading...

Divadla, kina, zábava a relax

Užijte si některé z divadelních představení ve stylu Broadway, dobijte si večer energii v některém z mnoha salónků, barů, nočních klubů či v kasinu, které konkuruje nejlepším kasinům ve stylu Monte Carlo. Nikde na moři nenajdete lepší zábavu.

 

Setkejte se s přáteli u drinku v baru, vychutnejte si vystoupení živých kapel nebo si sami zkuste zazpívat karaoke. Protančete noc v jednom ze skvělých nočních klubů nebo si vyzkoušejte tanec v rytmu salsy.

 

Nebo lenošte u jednoho nebo dvou ledových koktejlů a relaxujte – vždyť jste přeci na dovolené.

Děti a jejich aktivity

VAŠE DĚTI U NÁS BUDOU ŠŤASTNÉ A TÍM PÁDEM BUDETE I VY!

 

Vaše děti jsou díky našemu bezplatnému programu pro mládež v dobrých rukou. Každý člen týmu je absolventem čtyřletého studia oboru vzdělávání či rekreace, nebo má jinou podobnou kvalifikaci. Naše jedinečné animační programy kombinují umění, historii a kulturu, organizujeme taneční večírky, kulinářské lekce a honby za pokladem a také je k dispozici sportovní hřiště, dílny, hračky, hry a herní konzoly Xbox. Děti se budou dobře bavit v bezpečném prostředí.

Loading...

Chtěli byste zažít dovolenou na lodi a každý den se probouzet v jiné destinaci?

Vyhledejte si plavbu

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604