Waterslide overlooking Central Park_original

Nová loď třídy Oasis jménem HARMONY OF THE SEAS představí nové inovace a dobrodružství při svém debutu v dubnu 2016.

Harmony of the Seas představí 2 747 kajut pro 5 479 cestujících na 16 palubách a tím překoná své sesterské lodě Oasis of the Seas a Allure of the Seas. Stejně jako ony nabízí nejen sedm tematických čtvrtí, ale další super aktivity na moři. Hosté si mohou vyzkoušet svou odvahu na tří obřích tobogánech, které se točí z výšky 10 palub přes centrální park a kde jedna ze skluzavek bude mít vír, který bude s hosty spirálově točit ke konci jízdy. Dále si hosté mohou dát něco k pití od robotů-barmanů v Bionic Baru, který debutoval na lodi Quantum of the Seas.

Kromě toho loď nabízí technologii RFID s Royal WOWBands, což jsou speciální náramky, přes které se hosté dostanou do svých kajut nebo si přes ně mohou napočítat své útraty na lodi. Harmony of the Seas také představí nejrychlejší připojení k internetu na moři, kde si hosté mohou stahovat videa; skypovat s rodinou a přáteli doma; nebo se podělit o své dovolenkové vzpomínky prostřednictvím sociálních sítí, okamžitě, přímo z plavby.

Zatímco Oasis a Allure nabízí některé z největších kajut ve flotile, na Harmony budou některé kategorie kajut ještě větší. Některé vnitřní kajuty budou rovněž nabízet virtuální balkóny s aktuálním snímáním vnějšího prostředí a také možnosti ubytování pro single cestující ve studio kajutách. Hosté v apartmánech budou mít exkluzivní přístup do nových salónků, privátní restaurace Coastal Kitchen a relaxační zóny Suite Sun Zone se sluneční terasou.

Mladí a mladší se mohou svézt na ručně vyřezaném kolotoči nebo si zahrát různé hry v nové herní arkádě na promenádě. Zatímco rodiče si budou užívat nově přemístěnou kavárnu Starbucks na promenádě, děti mohou poznat nové přátele na novém lezeckém hřišti.

Royal Caribbean opět nabídne svým hostům kulinářské zážitky, tak rozsáhlé a různorodé, jaké nabízí světově nejvíce kosmopolitní města s větším výběrem a flexibilitou, než kdy předtím.