ICON OF THE SEAS

PŘEDSTAVUJEME LOĎ ICON OF THE SEAS

Nejluxusnější a nejmodernější loď světa. Již od ledna 2024

Dny do vyplutí

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

DOBRODRUŽSTVÍ NA KAŽDÉM KROKU

Nechte se unášet proudem na simulátoru surfování FlowRider®, prohánějte se se svým nejodvážnějším kamarádem po dvojitých skluzavkách The Perfect Storm Typhoon℠ a Cyclone℠ nebo se opalujte na terase u bazénu, zatímco se děti budou bavit v zátoce Splashaway℠. Na lodi Adventure of the Seas není špatný způsob, jak strávit den.

ZÁBAVA PRO DOSPĚLÉ

Na palubě lodi Adventure of the Seas si můžete užít čas pro dospělé. Od lahví bublinek v Champagne baru a elektrizujících kousků při bruslařské show až po salsové kroky v latinskoamerickém klubu Boleros a půllitry oblíbeného piva v hospodě Duck and Dog Pub – na této výletní lodi si můžete užívat noční život a zábavu ještě dlouho po západu slunce.

 LOĎ NA KTERÉ SE NUDIT NEBUDETE

Vyberte si pro každý den jiný bazén
včetně Royal Bay – největšího bazénu v hotelu.
na moři. Výhled na další úroveň není nikdy daleko.
s řadou nekonečných okrajů, které vás udrží v klidu.
s oceánem.

PONOŘTE SE DO MODRÉ

Potápějte se a proplouvejte teplými vodami k barevným korálovým útesům na Bimini, jako je Rainbow Reef. Podívejte se na tajemné vraky lodí, jako je Theo’s Wreck a Sea Star Wreck na Grand Bahamě. A na ostrově New Providence se zúčastněte vzrušujícího potápění na stěnách, kde můžete prozkoumat hluboké okraje útesů.

TOTO JE VÁŠ PERFECT DAY

Chcete-li svůj zážitek z dovolené posunout na zcela novou úroveň, navštivte Perfect Day na CocoCay, kde na vás čeká dokonalý den. Zaplavte si v největším sladkovodním bazénu na Bahamách, sjeďte nejvyšší tobogán v Severní Americe a odpočívejte s knihou v jediných soukromých kabinách nad vodou na Bahamách.

PLODY MOŘE

V kontinentálních Spojených státech je mušle málo známou kulinářskou surovinou, jedná se o velkého měkkýše (podobného škebli) s masitou strukturou. Místní obyvatelé z něj připravují salát z lastur, lasturkové lívance, lasturkovou polévku a další pokrmy.

OD VZRUŠUJÍCÍCH ZÁŽITKŮ PRO DĚTI

PO ZÁBAVU POUZE PRO DOSPĚLÉ

Objevte zábavné způsoby, jak naplnit své dny novými rodinnými vzpomínkami. Nebo nechte děti, ať si hrají, zatímco vy si odpočinete a užijete si trochu času pro sebe. Pak si s partnerem nově definujte večerní rande plné dobrodružství. Rychle zjistíte, že na palubě lodi Adventure of the Seas® existuje nekonečné množství způsobů, jak si dovolenou na výletní plavbě znovu namíchat.

RODINNÁ ZÁBAVA PRO VŠECHNY

Filmové večery u bazénu pod hvězdami. Tematické večírky a aktivity pro děti a dospívající v Adventure Ocean℠. A trocha přátelského soupeření napříč generacemi v herně nebo na minigolfovém greenu. Tohle je rodinné sbližování, jaké jste ještě nezažili.

ZÁBAVA PRO DOSPĚLÉ

Každá paluba je plná vzrušujících zážitků, které si může dopřát celá rodina, ale rodiče si mohou dopřát i zábavu mimo pracovní dobu. Třeba se opalovat na slunci nebo se naložit do vířivky v Soláriu, oáze určené pouze pro dospělé. Dát si pivo a zazpívat si při živé hudbě v English Pubu. Nebo si sedněte na rande plné vynikajících steaků v Chops Grille℠.

Making of ICON

ICON OF THE SEAS

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Vydejte se na plavbu do Karibiku a poznejte ostrovní život, který se vyznačuje potápěním na útesech, houpáním ve větru, pískem mezi prsty a bezstarostným životem. Stovky let historie tu zanechaly ruiny džungle z dávných dob a živá koloniální města s pestře pomalovanými budovami, které odrážejí fascinující historii.

Objevte pláže s bílým pískem a rozeklané útesy Barbadosu. Podívejte se na vysoké hory, jako je Petit Piton na Svaté Lucii, prozkoumejte bujné deštné pralesy v Belize nebo si zvyšte adrenalin při prolétávání korunami stromů na zip-line v Labadee nebo v Hondurasu.

OBJEVTE MINULOST

Objevte, proč je Mexiko jednou z nejpůsobivějších civilizací na světě, když poznáte mayské ruiny v Tulumu, Ek Balamu nebo Chichén Itzá a aztécké kořeny v Tenochtitlánu a Templo Mayor, které odkazují na tisíce let starou historii.

PRONIKNĚTE DO MÍSTNÍHO ŽIVOTA

Rozlehlé městské oblasti Mexika vám ukážou živou stránku této bohaté země. Zastavte se v Mexico City, Cuernavace, Cancúnu nebo Pueble a prohlédněte si rušné ulice plné restaurací, barů a obchodů, rušná náměstí s prodejci místních potravin a sladkostí a půvabné koloniální čtvrti s barevnými květinami, které kapou z balkonů.

CHUŤOVKY

Mexiko je kaleidoskopem jedinečných regionálních kuchyní, které jsou stejně plné chutí. V Oaxace ochutnejte různé druhy bohatých omáček mole a na Yucatánu objevte svěží chutě v pokrmech s citrusy a kořením, jako je cochinita pibil, drcené vepřové maso, které je náplní jednoho z nejoblíbenějších mexických stylů taco.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu