Loading...
  • 24 přístavů a měst, více než 40 výletů. Kombinace jsou téměř nekonečné v této panenské zemi zasazené mezi ledovci a deštnými pralesy. Prozkoumejte Aljašku po zemi, moři a vzduchem, pozorujte neuvěřitelná zvířata v přírodní kráse, vše na Aljašce je velké, odvážné a naprosto úžasné. Nutností je strávit alespoň jednu noc v národním parku Denali.  Objevte neuvěřitelně masivní pobřeží, které je větší než všechny státy USA dohromady. V samém středu tohoto krásného státu se tyčí majestátní hora Denali, která je tlukoucím srdcem Aljašky.

Top

Trasy

Dobrodružství na Aljašce

Objevujte krásy Aljašky, jež Vám svojí impozantní přírodou a krásným mořem změní pohled na svět. Plujte  po modrém moři či naskočte na místní vlak a pozorujte krajinu. Pro všechny otužilce je zde samozřejmě také ledový Arktický Oceán.

Přírodní památky

V centru této krásné země najdete Národní Park Denali, který je tvořen údolím zasněžených hor a překrásnými jezery jako například jezero Serena. Nachází se zde také hora McKinley, jež je nejvyšší horou Severní Ameriky a dalším místem na seznamu, které se rozhodně vyplatí navštívit.

Glacier

Vydejte se obdivovat obrovský ledovec Hubbard, jeden z nejaktivnějších ledovců svého druhu na Aljašce. Přibližně 400 let starý, tento působivý přirozený div se pozoruje nejlépe z lodi. Ledovec Hubbard je 10ti kilometrový čistý modrý led a je nejdelší řekou ledu kdekoli v Severní Americe.

Psí spřežení

V určitých částech Aljašky je psí spřežení stále hlavním dopravním prostředkem. Navštivte Aljašku a zažijte tento zážitek na vlastní kůži. 

Velryby a mořští savci

Vysokorychlostní plavba do místa Adolphus je jednou z hlavních atrakcí Aljašky k pozorování velryb. Umístěné ve starém deštném pralese, Icy Strait Point také nabízí pozorování tuleňů a v odlehlejších oblastech pozorování medvědů grizzly.

Výlet vrtulníkem

Vydejte se na rychlou jízdu na sněhu se psím spřežením, vychutnejte si úžasný výlet vrtulníkem, prohlédněte si nádherné ledové pole v Juneau nebo se proleťte mezi stromy na zipline. Juneau je plný možností aktivit od raftingu, nakupování až po prohlídky města.

Trasy

Vancouver, Kanada

Vyražte do jednoho z nejznámějších měst Kanady a ochutnejte místní kuchyni. Běžte si zarybařit a zkuste chytit nějakého toho lososa nebo se projeďte na kajaku okolo ostrova Granvile. Další možností je krásná prohlídka města z lanovky, při které uvidíte město z naprosto jiné perspektivy.

San Francisco, Kalifornie

Město, které se nachází ve státě Kalifornie je zajímavé nejen svým vyhlášeným vysutým mostem, ale také  svojí kulturou. Plujte do San Franciska a navštivte jedno z nejznámějších vězení na světě Alcatraz, který byl vybudován na samostatném ostrově. Plavba také nabízí  krásné pohledy na most Golden Gate Bridge. 

Ketchikan, Aljaška

Ketchikan se nachází v jižní části Aljašky. Najdete zde krásnou přírodu a jezera, která stojí za to je navštívit nejméně jednou za život. Ketchikan je městem  rybaření a venkovních sportů, jedná se také o jedno z posledních útočišť pro domorodé indiány. Narazit zde můžete také na ručně vytesané dřevěné barevné totemy, které lemují ulice Ketchikanu. Pokud se chcete sblížit s místní přírodou, navštivte Národní deštný prales, jež je největším svého druhu v celé Americe. Nebo zamiřte k ketchikanskému vodopádu, je tam nádherný výhled na celé město.

Juneau, Aljaška

 Juneau je velice obtížně dostupným místem. Existují pouze dvě varianty dopravy do města a to po moři či letecky. Pokud však dorazíte do tohoto města, poznáte, že se zde majestátní příroda nachází takřka za každým rohem. Zasněžené hory, krásné deštné pralesy a obrovské ledovce. Město obklopují dvě obrovské hory, hora Juneau a hora  Roberts, obě vypadají naprosto úchvatně.  Pro ochutnávku místní kultury zde můžete navštívit Státní muzeum Aljašky.  

Sitka, Aljaška

Sitka nabízí opravdu to nejlepší z Aljašky. Jedná se o malinké město, ve kterém můžeme vidět stopy jak po americké, tak i ruské historii. Navštivte také sopku Edgekumpe, ze které jsou nejhezčí pohlednice z celé Aljašky, či obeplujte celé město na kajaku.  Pokud chcete poznat místní historii, doporučujeme návštěvu Národního historického parku.

Lodě

na Aljašce

Existuje mnoho možností jak navštívit Aljašku. Plavby na Aljašku od Royal Caribbean: Explorer of the Seas® a Radiance of the Seas® a plavby od společnosti Celebrity Cruises:  Celebrity Infinity®, Celebrity Solstice®, Celebrity Millennium® a Celebrity Infinity®.

FLOTILA ROYAL CARIBBEAN

Adventure

of

the Seas

Jewel

of

the Seas

Ovation

of

the Seas

Radiance

of

the Seas

FLOTILA CELEBRITY CRUISES

CELEBRITY

SUMMIT

CELEBRITY

MILLENIUM

CELEBRITY

ECLIPSE

CELEBRITY

SOLSTICE

Máte zájem o více informací?

placeholder "Text zprávy"]

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontaktujte nás

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604