VIDEA APEX

Celebrity Cruises, společnost, která Vám přinesla moderní luxusní cestování, to udělala znovu. Představujeme novou revoluční loď, která se chystá změnit způsob, jakým lze vnímat svět – a novou třídu lodí, jejíž cílem je rozbít všechna očekávání.

Když přišel čas vybrat název pro tuto vizionářskou loď, tak se zaměřilo na samou podstatu věci, která dělá tuto loď tak jedinečnou: skutečnost, že během dvou let průzkumu, každý jednotlivý prvek návrhu měl nádech být na HRANĚ možností a najednou se zrodilo to správné jméno.

Celebrity APEX. Druhá loď v nové třídě EDGE. Loď určená nechat budoucnost za sebou.

Načítám…

Hlavní restaurace

Naším cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste prožili nejlepší kulinářský zážitek, co jste do nyní kdy jedli. Tyto sny o vynikajícím jídle se stávají skutečnými na lodi APEX. Celá restaurace je speciálně navržena, abyste se při svém jídle cítili co nejpohodlněji.

Specializované restaurace

Na lodi APEX je pro Vás připravena kuchyně z celého světa, kterou nelze ochutnat nikde jinde na moři. Přijďte do jedné ze sedmi specializovaných restaurací a ochutnávejte, poznávejte kuchyni nové úrovně.

Stravování v ceně

Rozšířili jsme naše restaurace, kromě hlavní restaurace, na další čtyři nové. Od nové kavárny EDEN až po populární Oceanview Café a Mast GRILL, je doopravdy mnoho jiných možností, jak si na lodi pochutnat.

Bary & Hospůdky

Je spoustu novinek v restauračních zařízeních na lodi Celebrity APEX, ale nezapomněli jsme na populární bary a hospůdky, na které jste zvyklí z ostatních lodí. Ochutnejte největší výběr vína na moři nebo si dejte jeden z ručně připravených trendy koktejlů.

Načítám…

Solarium

  • Na Celebrity Apex, dokonce i ty nejoblíbenější prostory prošly proměnou. Solarium je pouze pro osoby od 16let a navazuje na tradici krytého bazénu, kde si dospělí mohou odpočinout v moderním luxusním stylu. Ten je nyní vybaven 3D uměleckou stěnou, která vyzařuje barvy a pohyb oceánu a je dokonalým doplňkem klidné relaxující atmosféry.

Resort Deck

  • Paluba Resort Deck nabízí nekonečné způsoby, jak si pobyt venku spojit s mořem. To zahrnuje vše od asymetrické paluby čelící výhledem na moře po běžeckou dráhu, která se vine nahoru, dolů a kolem nové střešní zahrady -živé městské zahradě inspirované dětskými hřišti. Resort Deck se nepodobá žádnému jinému venkovního prostoru na moři. Nebo kdekoliv jinde na světě.

Pool Deck

  • Vysoko stropní altánky s výhledem na moře a plné soukromí. Dvou-patrové martini vířivky. Lehátka částečně umístěna v bazénu a také největší zapuštěný bazén v celé flotile o velikosti téměř 23metrů. Zvětšená umělecká zařízení a abstraktní zrcadlové instalace velkolepě nad barem u bazénu. Na Celebrity Apex, Pool Deck je úžasný asymetrický prostor s atmosférou dovolenkového resortu

Rooftop Garden

  • Unikátní střešní zahrada je plna nečekaného potěšení přes den i přes noc. Nechte se unášet v rytmu živých hudebních vystoupení sestupujících k Vám z korun stromů. Dejte si přátelskou hru s obřími šachovými figurkami nebo shlédněte film s interaktivním pocitem občerstvení s tím speciálně spojené. Vaše představivost je Vaším průvodcem v této fantastické zahradní oáze.

Magic Carpet

  • Vrcholem novinek v designu s účelem, aby vše směřovalo s výhledem na moře, je Magic Carpet – naprosto mimořádné místo, které mění svou náladu, funkce a dokonce i své umístění. Tento neuvěřitelný strojírenský zázrak je první samonosná vznášející se platforma na světě, která dosahuje výšky 13 palub nad mořem, takže můžete stoupat přes otevřený oceán. S dech beroucím výhledem, bohatě zásobeným barem a prostorem k vystoupení živých kapel, je to opravdu destinace sama o sobě.

The Destination Gateway

  • Nová víceúčelová plocha přináší mnoho nového. Destination Gateway je místo, které poradí se vším, co je možné zažít na pevnině, tak i s tím, co je možno prozkoumat na palubě. Když neslouží jako luxusní prostor při nalodění, tak se mění na intimním prostředí k posezení a plánování dalších aktivit.

Edge Launches

  • Pohodlné a příjemné prostředí. S pohodlnými sedadly, klimatizací, velkými okny umožňující krásný výhled na mořské hladiny a s velkým prostorem se pohodlně dostanete k místu vylodění a už jen objevovat krásy dané destinace.

Kajuty:

EDGE KAJUTY S BALKONY INFINITE VERANDA℠

Kajuty, které jsou přímo na břehu pouhým stisknutím tlačítka. Infinite Verandas℠ Vám umožní volný přístup k moři, kdykoli si budete přát. Nabízí Vám exkluzivní lůžkoviny z kašmíru Cashmere Collection℠ a ručně vyrobené matrace v Itálii. S Celebrity Edge, zaměření je vždy na moderní luxus, i když spíte.

APARTMÁNY ICONIC SUITES

Jako host apartmánu Iconic Suite budete mít pocit, že jste na vrcholu světa, a to doslova. Umístěny vysoko v horní části lodi, dokonce až nad kapitánským můstkem, naše nové apartmány Iconic Suites nabízí panoramatický výhled zepředu dozadu. Jsou to také nejluxusnější a největší apartmány ve flotile: každý apartmán je velký 577 m2 a to bez venkovního prostoru, který s vlastní vířivkou a stylovým nábytkem, přidává dalších  210 m2 k celkové ploše apartmánu.

APARTMÁNY PENTHOUSE SUITES

Naše apartmány Penthouse Suites spojují všechna inovativní vybavení kajut s mimořádnými výhodami třídy Suite Class. Jsou vybaveny hlavní ložnicí, koupelnou a šatnou, obývacím pokojem / jídelnou, ložnicí pro hosty s koupelnou, terasou s vlastní vířivkou, plus po ruce pozorný komorník, abyste opravdu nemuseli nic dělat během Vaší dovolené.

EDGE VILLAS

Luxus 250 m2 dvouúrovňové vily je další nová kategorie apartmánů na Celebrity Edge a opět první svého druhu v celé flotile. Dvě prosklená patra nabízející výhled na terasu s metr hlubokým bazénem s příjemným obývacím nábytkem a neuvěřitelným výhledem na oceán. Co více si přát.e.

Chtěli byste plout na této lodi? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro vás vybereme nejvhodnější plavbu.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604