Loading...
  • Navštivte Asii, kaleidoskop exotických památek, zvuků, chutí a zážitků. Z krásy a klidu starověkých chrámů k výrazné chuti kari a satays v bangkokských kavárnách až po nakupování v rušných trzích HongKongu – Asie poskytuje velké množství vzrušujících zážitků. Každá destinace je zvláštní a pestrá s vlastní rytmem, kuchyní, kulturou a chutí.

Top

Trasy

Asie

Japonsko

Singapur

jižní Asie

Hanoj

Japonsko

Objevte tuto exotickou zemi, která je známá svou historií a svými kulturními zvyky.  Uzavřena celému světu po dlouhých 200 let, nyní japonské přístavy vítají miliony lidí dnes a denně. Prožijte plavbu Japonskem a poznejte města jako je Tokyo, které je nejlidnatějším městem světa.  V Japonsku je každé roční období velmi specifické počínaje krásnými růžovými lotosy, které rozjasňují krajinu po celém Japonsku. Kdekoli budete, ohromí vás kultura a jiná mentalita tamějších lidí.

Čína

Čína, pradávná dynastie Ming, nyní jedna z nejvíce prosperujících zemí na světě, všude samé mrakodrapy a moderní umění. Zamilujte si místa jako je hlavní město Číny Peking a navštivte pradávné zakázané město. Prohlédněte si obrovské komplexy paláců z pradávné doby Ming, přitom uvidíte Hall of Great Perfection a  chrám Confucius. Vyplujte s námi z Číny a navštivte slavnou Čínskou zeď, která je mnohonásobně větší než naše Česká republika a při jejíž výstavbě zemřelo přes statisíce otroků. Ochutnejte výbornou čínskou kuchyň, která je celosvětově vyhlášena jako jedna z nejlepších kuchyní světa.

Thajsko

Jestli hledáte krásné průzračné moře, chrámy a malé ostrovy, na kterých si můžete dát místní kuchyni, tak Thajsko je pro vás ta pravá země. Thajsko je unikátní země, která se nachází na jihu Asie. V této zemi se neodehrála žádná významná násilná činnost, proto je tato země v nedotčeném stavu, velmi kulturní a panenská. Až navštívíte v Bangkoku obrovské trhy na ulici s místním jídlem, vezměte si hodinku na prohlídku místních buddhistických chrámů. Plujte Thajskem a opalujte se na místních plážích jako je třeba Kata Noi a Ya Nui poblíž Phuketu.  Projeďte se klasickou thajskou lodí po novodobém městě Bangkok.   

Singapur

Objevte tento městský stát, který má smíšenou multikulturní historii a kulturu. Singapur je jednou z nejvíce rostoucích destinací v jižní Asii, Singapur je město, kde miliardáři  jsou schopni rozházet miliony za večer. Scházejí se zde světové mozky, které mění nynější technologii na novou úroveň. Plujte do Singapuru, navštivte přírodní rezervace  a deštné pralesy, které jsou uprostřed  tohoto městského státu. Pro trošku historie navštivte singapurskou muslimskou mešitu.  Krab s chilli a krab s černým pepřem jsou dvěma charakteristickými pokrmy, které dominují singapurské kuchyni a jsou doporučovány turistům. Dalším oblíbeným pokrmem je sambal stingray.

Trasy

Tokyo, Japonsko

Yokohoma je centrum Tokya, dříve malá rybářská vesnice, která je teď nejvíce rostoucím městem na světě. Najdete zde obrovské mrakodrapy, ze kterých jde až někdy husí kůže po zádech. Projděte se po duhovém mostě, který vás vezme do Tokyjského přístavu. Poté si prohlédněte staré město Tokya u Císařského paláce, je zde velký hrad Edo, který je obklopen obrovskými zahradami. Plujte do Tokya a navštivte ikonický Buddhistický chrám.  

Penang, Malajsie

Ostrovní stát na severozápadě Malajsie, Penang je bohaté město s kulturními zvyky díky vlivu jiných států jako je Indie, Čína a Británie. Zamiřte do historické části George Town, hlavního města ostrova, kde se používají prostředky  poháněné jen lidskou silou. V Penangu je nejstarší anglikánský kostel jihovýchodní Asie v St. George’s. Poté se projděte místní turistickou cestou, která vám ukáže město z jiného pohledu.

Hanoj, Vietnam

Hanoj dosáhlo největšího rozmachu v 21. století  kvůli francouzským  kolonizacím. Z této doby zde můžete vidět spoustu skvostných památek – operu, chrám sv. Josefa, most Long Bien, prezidentský palác či historické muzeum a muzeum umění. Zažijte jeden z nejpůvabnějších přírodních divů světa z paluby tradičního vietnamského člunu. Nacházející se v zálivu Tonkin, světové dědictví UNESCO, Hanojský záliv je považovaný za geografické umělecké dílo. Objevte tisíce vápencových krasů, ostrovů a jeskyní, které jsou staré miliony let a jsou dramaticky umístěné na pozadí smaragdově zelených vod.

Trasy

Lodě

v Asii

Existuje mnoho možností jak navštívit Asii. Plavby v Asii od Royal Caribbean: Voyager of the Seas® a Mariner of the Seas® Ovation of the Seas® a plavby od společnosti Celebrity Cruises: Celebrity Milennium® .

FLOTILA ROYAL CARIBBEAN

http://cruiseandtravel.cz/QuantumoftheSeas/

Quantum

of

the Seas

Voyager

of

the Seas

Spectrum

of

the Seas

Explorer

of

the Seas

FLOTILA CELEBRITY CRUISES

CELEBRITY

MILLENIUM

CELEBRITY

CONSTELLATION

Máte zájem o více informací?

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontaktujte nás

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604