Zveme Vás do země klokanů, koal a kiwi. Plavbou po Austrálii, Novém Zélandu a po jižním Pacifiku zažijete naprosto mimořádný zážitek a nejlepší dobrodružství na této straně jižní polokoule. Poznejte výjimečné destinace jako jsou Sydney, Melbourne, Wellington, Christchurch, Tasmánie, Fidži a další. Pokud jste někdy snili o exotické plavbě, tato je přesně ta pravá.

Austrálie

Nový Zéland

Austrálie

Obrovský ostrovní stát, Austrálie nabízí unikátní místa a úžasnou krajinu. Místní obyvatelé jsou velmi přátelští se svým suchým humorem a specifickým přízvukem. Poznejte kosmopolitní město Sydney s jeho plážemi a navštivte jeden z divů světa Operní budovu Sydney, která Vás zaujme svojí specifickou architekturou. Plujte s námi do Austrálie a poznejte speciálních místa jako je Národní park Uluru-Kata Tjuta, který se vyznačuje svými obrovskými červenými skálami.

Nový Zéland

Nasaďte si své cestovní boty a objevujte přírodní krásu této země. Nový Zéland je znám svojí specifickou kulturou a národním sportem ragby, který je zde velmi oblíbený. Většina z Vás také pravděpodobně zná proslulý tanec Haka, který předvádí novozélandská ragbyová reprezentace. Nový Zéland také proslavilo natáčení trilogie Pán prstenů, všechny záběry přírody, které jste viděli ve filmu, jsou ukázkou krásné novozélandské přírody.

Vanuatu a Fiji

Krásné modré laguny, průzračné moře a to vše završeno dechberoucími vodopády. Bílé pláže, staré vraky plachetnic a azurové laguny, i tak byste mohli popsat Vanuatu a Fiji. Na Fiji najdete průzračné moře a všelijaké tropické ryby. Plujte s námi na Vanuatu a pozorujte muže, kteří chodí přes žhavý oheň nebo si objednejte jeden ze zajímavých potápěčských výletů.

Adelaide, Austrálie

V Adelaide najdete příležitosti pro venkovní dobrodružství. Park v Adelaide je bijícím srdcem celého města. Poznejte flóru a faunu Austrálie, kde roste přes 5000 druhů růží, které jsou vystaveny v botanických zahradách. Poté zamiřte na předměstí a poznejte pravou australskou kulturu. Vystoupejte na kopce v Adelaide, které vám umožní si pořídit krásné fotky tohoto města nebo navštivte místní ochutnávku vín blízko Barossa Valley.

Auckland, Nový Zéland

Auckland Vás vítá, řečeno v místním jazyku ,, Kia Ora“, toto město je hlavní atrakcí plaveb po Novém Zélandu. Se třemi přístavy a s délkou 30 000 kilometrů je Auckland největším městem Nového Zélandu. Najít zde můžete všechno, jak na souši tak na moři. Vyšplhejte na Sky Tower pro panoramatický výhled na město nebo plujte na kajaku vedle vulkanického ostrova Rangitoto.

Lautoka, Fiji

Lautoka je druhé největší město Fiji, najdete zde široké ulice lemované krásnými palmami a domy koloniálního stylu. Lautoka je městem, kterému se přezdívá „cukrové“, a je tomu tak díky cukrovému mlýnu, který je největším v jižní hemisféře. Nasedněte na trajekt k prozkoumání ostrovů Mamanuca a zrelaxujte v průzračné vodě pod kokosovými palmami. Objevujte místní vodopády a hory nebo si vemte taxík do blízkého města Nadi, kde se nachází hinduistické chrámy.

Moorea, Francouzská Polynésie

Moorea je rájem na zemi. Bílé pláže, moře s barvou té nejsvětlejší modře a nádherná zelená údolí. Zamiřte do vesnice Tiki a poznejte tradiční polynéský tanec. Potápějte se v laguně či si zaplavejte s delfíny v Moorea Center.

Bora Bora, Francouzská Polynésie

Bora Bora znamená v překladu ,,stvořeno bohy“, a hned při vstupu na tento krásný ostrov porozumíte odkud se toto jméno vzalo. Krystalicky tyrkysové vody a korálové útesy jsou specifické pro tuto krásnou destinaci. Relaxujte na bílých plážích v Tiare Tahiti či se potápějte ke korálovým útesům Sofitel Marara.

Chtěli byste zažít dovolenou v této destinaci, tak se neváhejte na nás obrátit.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604

Vyhledat plavby po austrálii a novém zélandu
Kontaktovat

FLOTILA ROYAL CARIBBEAN

FLOTILA CELEBRITY CRUISES