AKTIVITY NA LODI BEYOND

Více místa. Více luxusu. Více připojení. Celebrity Beyond℠.

Vítejte na místě, kde můžete zažít vše, co jste tak dlouho postrádali. Teprve teď jsou ty věci ještě lepší, než jste si představovali. Toto je místo, kde jsou možnosti stejně nekonečné jako výhledy, kde se můžete zcela odpojit, zatímco se znovu spojujete mezi sebou – a se světem. Toto místo je Celebrity Beyond℠.

Třetí loď z naší revoluční řady Edge® posouvá náš inovativní design směřující ven dále než kdy jindy a vytváří ještě užší spojení mezi vámi, mořem a každým vzrušujícím místem na obzoru. Odpočiňte si v rozšířených otevřených prostorách. Vychutnejte si skvělé jídlo, které se vyrovná čemukoli, co byste našli na souši. A objevte ještě více způsobů relaxace a regenerace.

Solarium

Na Celebrity Apex, dokonce i ty nejoblíbenější prostory prošly proměnou. Solarium je pouze pro osoby od 16let a navazuje na tradici krytého bazénu, kde si dospělí mohou odpočinout v moderním luxusním stylu. Ten je nyní vybaven 3D uměleckou stěnou, která vyzařuje barvy a pohyb oceánu a je dokonalým doplňkem klidné relaxující atmosféry.

Pool Deck

Vysoko stropní altánky s výhledem na moře a plné soukromí. Dvou-patrové martini vířivky. Lehátka částečně umístěna v bazénu a také největší zapuštěný bazén v celé flotile o velikosti téměř 23metrů. Zvětšená umělecká zařízení a abstraktní zrcadlové instalace velkolepě nad barem u bazénu. Na Celebrity Apex, Pool Deck je úžasný asymetrický prostor s atmosférou dovolenkového resortu

Magic Carpet

Vrcholem novinek v designu s účelem, aby vše směřovalo s výhledem na moře, je Magic Carpet – naprosto mimořádné místo, které mění svou náladu, funkce a dokonce i své umístění. Tento neuvěřitelný strojírenský zázrak je první samonosná vznášející se platforma na světě, která dosahuje výšky 13 palub nad mořem, takže můžete stoupat přes otevřený oceán. S dech beroucím výhledem, bohatě zásobeným barem a prostorem k vystoupení živých kapel, je to opravdu destinace sama o sobě.

Rooftop Garden

Unikátní střešní zahrada je plna nečekaného potěšení přes den i přes noc. Nechte se unášet v rytmu živých hudebních vystoupení sestupujících k Vám z korun stromů. Dejte si přátelskou hru s obřími šachovými figurkami nebo shlédněte film s interaktivním pocitem občerstvení s tím speciálně spojené. Vaše představivost je Vaším průvodcem v této fantastické zahradní oáze.

Destinatio Gateway

Nová víceúčelová plocha přináší mnoho nového. Destination Gateway je místo, které poradí se vším, co je možné zažít na pevnině, tak i s tím, co je možno prozkoumat na palubě. Když neslouží jako luxusní prostor při nalodění, tak se mění na intimním prostředí k posezení a plánování dalších aktivit.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Neváhejte nás kontaktovat a společně naplánujeme cestu Vašich snů.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu