CELEBRITY CRUISES

Ocenění

Your Content Goes Here

Ikonické písmeno „X má ve svém znaku lodní společnost Celebrity Cruises a značí moderní luxus se svým trendy, současným designem a útulnými prostory. Nabízí kulinářské zážitky, kde je design restaurací stejně důležitý jako samotná prvotřídní kuchyně s talentovanými šéfkuchaři, moderní zábavu, aktivity, jedinečný servis a ubytování. Vše je vytvořeno tak, aby zážitek z plavby byl naprosto perfektní a jedinečný.

Možná, že je to fakt, že Vás zdraví Vašim jménem. Možná je to proto, že jste jen zmínil svůj oblíbený dezert, a hleďte, po večeři ho obdržíte bez vyzvání. A jak je fajn obdržet chlazené ručníky hned po návratu z výletu. Prostě víte, že Celebrity Cruises nabízí něco jiného. S jedním zaměstnancem pro téměř každé dva hosty, služby jsou vynikající. Nenápadné. Intuitivní. Uvolněné. Vše bez námahy. Ať v kajutě, u bazénu, v lázních, kdekoli. Celebrity Cruises – to je MODERNÍ LUXUS.

Standardní zábava nikdy není standardem. Bary, salonky a kluby nabízí živou hudbu a jsou samy o sobě úchvatnou pastvou pro oči. Martini Bar nabízí více než 100 druhů vodky, klub Michael´s se zase zaměřuje na moderní hudbu, whiskey, koňaky a přes 50 druhů piv z celého světa. Interaktivní inscenace muzikálů s profesionálními zpěváky a originálně režírovaná představení jsou jedinečná.

Továrna na zábavu Fun Factory nabízí dětem ve věku tři až jedenáct let řemesla, hračky, videohry, hudbu, karaoke a mnoho dalšího. A pro mladé dospělé ve věku 12–17 let nabízí společnost Celebrity dozorovaný, ale nezávislý program skládající se z různých společenských aktivit. Vše je navrženo s cílem zajistit maximální zábavu.

Exkluzivní lázně AquaSpa od společnosti Elemis poskytují naprostý klid a veškerý komfort prvotřídního wellness centra. Lze vyzkoušet některou z originálních procedur jako thajskou masáž s bylinnými obklady, speciální hydratační pleťové kůry, akupunkturu, thalassoterapeutický bazén nabízející klidné prostřední s mořskou vodou a párou provoněnou eukalyptem v Perské zahradě. V nabídce je také rozsáhlá nabídka fitness lekcí na formování postavy, jóga, sálová cyklistika a pilates a jiná posilovací zařízení ke zlepšení kondičky.

Všechny lodě nabízí ubytování navržené pro pohodlí a odpočinek. Široká řada prostorných kajut a apartmánů mají výjimečně vysokou úroveň, jsou vkusně zařízené a nabízí 24hodinovou pokojovou službu, prémiové povlečení z egyptské bavlny, interaktivní televizi, která umožňuje rezervace výletů, objednávku oblíbeného vína nebo jen odpočinek a sledování filmu. Kajuty s balkónem poskytují panoramatický výhled.

Chtěli byste plout na této lodi? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro vás vybereme nejvhodnější plavbu.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604

Vyhledat plavbu
Kontaktovat