CELEBRITY MILLENIUM

VIDEO

Loď Celebrity Millenium nyní září ještě jasněji po své modernizaci v roce 2016. Nová střešní terasa vás zaujme svým krásným výhledem na moře, kde si můžete vychutnat skvělý koktejl s deštníčkem, chutné kanapky a u bazénu chytat bronz.

Načítám…

The AquaSpa Café

Celebrity lodě byly jedny z prvních, co začaly provozovat Spa restauraci. Výborné a hlavně zdravé jídlo a osvěžení kdykoli během plavby.

Sushi on Five

Naše moderní sushi restaurace vás přenese přímo do Japonska. Můžete si doopravdy vychutnat pravé japonské jídlo, také nabízíme dovážené různé druhy sake a piva. Bohatý jídelní lístek je vytvořen naším Master Sushi Chefem, Yoshikazu Okadou, který je z čtvrté generace sushi kuchařů.

Blu

Překrásná restaurace s osobitým kouzlem. Elegantní, moderní, to je typický popis pro restauraci Blu s krásným výhledem na moře a s unikátním interiérem, kde si můžete vychutnat vynikající pokrmy.

Oceanview Café

Restaurace, která je Vám kdykoli k dispozici a vaří pro Vás lokální jídla podle toho, v jaké destinaci se právě nacházíte.

Tuscan Grille

Italská restaurace s mnoha italskými pochoutkami. Ikonická italská restaurace Tuscan Grille nabízí unikátní autentickou atmosféru plnou života a výborného italského jídla.

Hlavní restaurace

Našim cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste si co nejvíce pochutnali. Tyto sny o vynikajícím jídle se stávají skutečnými.  Celá restaurace je speciálně navržena, abyste se při svém jídle cítili co nejpohodlněji.

Luminae

Privátní restaurace pro klienty, kteří si zvolí jako typ svého ubytování SUITE, nabízí každý den úplně nové menu. Restaurace inspirovaná všemi druhy kuchyní, jedinečná a fantastická.

Qsine

Qsine® je unikátní restaurace, kde zažijete neobyčejnou zkušenost s prvky překvapení a radosti. Náš koncept Qsine bylo, abyste zažili něco, co jste nikdy nezažili jak na pevnině, tak na moři. Je na čase navnadit své chuťové buňky a podívat se do naší nové restaurace Qsine, kde zažijete úplně nové věci jako naše iPad®meníčka, která jsou zábavná, interaktivní a plná překvapení.

MAST GRILL

Výborné jídlo přímo u bazénu. Užijte si výborné grilování na sluníčku, ochutnejte naše výborné burgery a steaky.

Načítám…

Chuť filmu

Podívejte se na různé romantické filmy a komedie, při kterých si budete vychutnávat společnost svých blízkých a přitom můžete být na čerstvém vzduchu a užívat si skvělé občerstvení a pití.

Terasa na vrchní palubě

Elegantní, intimní a příjemná je střešní terasa s pohodlným nábytkem a velkou venkovní filmovou obrazovkou. Užívejte si filmy, koktejly a kuchyni inspirovanou filmy, ve kterých se daná jídla objevují. A co teprve ten krásný výhled na moře v tomto trendy místě na lodi.

Canyon Ranch SpaClub

Odprostěte se od všech starostí aspoň na pár minut a nechte se opečovávat v našem lázeňském SpaClubu. Zapomenete na všechny starosti, které máte a prožijete nezapomenutelnou masáž a spoustu dalších uvolňujících procedur v naprosto dech beroucím prostředí.

Concierge Class

Navrženo pro cestovatele, kteří preferují kajuty s balkonem, kde malé detaily dělají velký rozdíl. Užijte si nečekané potěšení jakým je široký výběr polštářů, přednostní odbavení a vylodění, úžasně měkké župany a večerní kanapky. Ve třídě Concierge Vás smysl pro detail vždy ohromí.

Aqua class Staterooms

Kajuty inspirované lázněmi Vám nabídnou lázeňskou atmosféru a vybavení včetně speciální sprchové věže Hansgrohe® a produktů do koupele, které vám pomohou se cítit uvolněně a relaxovaně. Dále se nabízí AquaClass Spa recepce, kde Vám pomohou naplánovat lázeňské procedury, také získáte bezplatný přístup do relaxační perské zahrady. Plus, exkluzivní přístup do restaurace Blu, kde se podává snídaně, oběd a večeře.

Celebrity iLounge

Zůstaňte v kontaktu 24 hodin denně v našem internetovém salonku Celebrity iLoungeSM, který je prvním autorizovaným prodejcem značky Apple® na moři. Celebrity iLounge také nabízí různé lekce, které pomohou zvládnout nejnovější programy úprav fotek, videí a zvuku.

Obchody

V jedinečném obchodě na moři můžete najít všechnu nejnovější high-tech elektroniku včetně mobilních digitálních zařízení iPad®, iPod®, počítačů MacBook®, různých dalších notebooků, digitálních doplňků a super vymazlené elektronické hračky. Nejlepší ze všeho je, že ať si koupíte v tomto obchodě cokoli, vše je duty-free.

Kajuty:

APARTMÁNY ICONIC SUITES

Jako host apartmánu Iconic Suite budete mít pocit, že jste na vrcholu světa, a to doslova. Umístěny vysoko v horní části lodi, dokonce až nad kapitánským můstkem, naše nové apartmány Iconic Suites nabízí panoramatický výhled zepředu dozadu. Jsou to také nejluxusnější a největší apartmány ve flotile: každý apartmán je velký 577 m2 a to bez venkovního prostoru, který s vlastní vířivkou a stylovým nábytkem, přidává dalších  210 m2 k celkové ploše apartmánu.

APARTMÁNY PENTHOUSE SUITES

Naše apartmány Penthouse Suites spojují všechna inovativní vybavení kajut s mimořádnými výhodami třídy Suite Class. Jsou vybaveny hlavní ložnicí, koupelnou a šatnou, obývacím pokojem / jídelnou, ložnicí pro hosty s koupelnou, terasou s vlastní vířivkou, plus po ruce pozorný komorník, abyste opravdu nemuseli nic dělat během Vaší dovolené.

Základní informace k lodi:

Oblíbená mnoha rekreanty, loď Celebrity Millennium® byla zmodernizována „Solsticized“ v květnu 2012 a nabízí mnoho oceněných funkcí třídy Solstice®. Byla obohacena kajutami třídy AquaClass® s exkluzivním přístupem do specializované restraurace Blu a také bylo přidáno více kajut s balkóny. Nemůžeme si představit lepší způsob, jak poznat krásy světa než na palubě Celebrity Millennium.

Čas nelze zastavit. Proto jsme přidali některé z nejpopulárnějších podniků a designových kouzel z nejnovějších lodí třídy Solstice i do cenami ověnčených lodí třídy Millennium. Vybavili jsme je ještě mnoha dalšími moderními prvky a ony se připojily k naší flotile ještě s větším úspěchem, než při jejich prvním uvedení.

Základní vybavení:

• salonek iLounge
• Martini Bar s prostory na večírky
• kajuty AquaClass
• lázně AquaSpa® společnosti Elemis®
• salonek objevů
• salonek setkání
• vinný bar Cellar Masters
• divadlo Celebrity
• kino
• kasino Fortunes
• fitness centrum
• thalassoterapeutický bazén
• nákupní centrum Emporium
• bazén
• klub Michael’s nyní vedle vzácných ročníků whisky a koňaků nabízí přes 50 druhů zahraničních piv
• jedinečné restaurace se specialitami

Chtěli byste plout na této lodi? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro vás vybereme nejvhodnější plavbu.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604