Tato skvělá hvězda třídy Millennium® září ještě jasněji po její velké revitalizaci v březnu 2016. Naše střešní terasa nabízí nový elegantní způsob, jak strávit svůj čas pod širým nebem. Užívejte si skvělé koktejly, výborné kanapky, pokud jste hladoví, tak si vychutnejte steaky, čerstvé těstoviny v italském grillhouse Tuscan Grille. A naprostá třešinka na dortu je setkání s kapitánkou lodi Kate McCue, první americkou ženou velící velké výletní lodi.

Načítám…

Sushi on Five

Naše moderní sushi restaurace vás přenese přímo do Japonska. Můžete si doopravdy vychutnat pravé japonské jídlo, také nabízíme dovážené různé druhy sake a piva. Bohatý jídelní lístek je vytvořen naším Master Sushi Chefem, Yoshikazu Okadou, který je z čtvrté generace sushi kuchařů.

Qsine

Qsine® je unikátní restaurace, kde zažijete neobyčejnou zkušenost s prvky překvapení a radosti. Náš koncept Qsine bylo, abyste zažili něco, co jste nikdy nezažili jak na pevnině, tak na moři. Je na čase navnadit své chuťové buňky a podívat se do naší nové restaurace Qsine, kde zažijete úplně nové věci jako naše iPad®meníčka, která jsou zábavná, interaktivní a plná překvapení.

Luminae

Privátní restaurace pro klienty, kteří si zvolí jako typ svého ubytování SUITE, nabízí každý den úplně nové menu. Restaurace inspirovaná všemi druhy kuchyní, jedinečná a fantastická.

Hlavní restaurace

Našim cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste si co nejvíce pochutnali. Tyto sny o vynikajícím jídle se stávají skutečnými. Celá restaurace je speciálně navržena, abyste se při svém jídle cítili co nejpohodlněji.

Tuscan Grille

Italská restaurace s mnoha italskými pochoutkami. Ikonická italská restaurace Tuscan Grille nabízí unikátní autentickou atmosféru plnou života a výborného italského jídla.

Oceanview Café

Restaurace, která je Vám kdykoli k dispozici a vaří pro Vás lokální jídla podle toho, v jaké destinaci se právě nacházíte.

Blu

Překrásná restaurace s osobitým kouzlem. Elegantní, moderní, to je typický popis pro restauraci Blu s krásným výhledem na moře a s unikátním interiérem, kde si můžete vychutnat vynikající pokrmy.

MAST GRILL

Výborné jídlo přímo u bazénu. Užijte si výborné grilování na sluníčku, ochutnejte naše výborné burgery a steaky.

The AquaSpa Café

Celebrity lodě byly jedny z prvních, co začaly provozovat Spa restauraci. Výborné a hlavně zdravé jídlo a osvěžení kdykoli během plavby.

Načítám…

Chuť filmu

Podívejte se na různé romantické filmy a komedie, při kterých si budete vychutnávat společnost svých blízkých a přitom můžete být na čerstvém vzduchu a užívat si skvělé občerstvení a pití.

Terasa na vrchní palubě

Elegantní, intimní a příjemná je střešní terasa s pohodlným nábytkem a velkou venkovní filmovou obrazovkou. Užívejte si filmy, koktejly a kuchyni inspirovanou filmy, ve kterých se daná jídla objevují. A co teprve ten krásný výhled na moře v tomto trendy místě na lodi.

iMagic

Inovativní a průlomová show, která představuje práci největších iluzionistů historie s využitím nejnovějších technologií. iMagic přináší show, která Vám zamotají hlavu a prožijete pár hodin dobré zábavy a prvotřídních iluzionistických kouzel.

Canyon Ranch SpaClub

Odprostěte se od všech starostí aspoň na pár minut a nechte se opečovávat v našem lázeňském SpaClubu. Zapomenete na všechny starosti, které máte a prožijete nezapomenutelnou masáž a spoustu dalších uvolňujících procedur v naprosto dech beroucím prostředí.

Martini Bar & Crush

V super „cool“ baru Vám naši talentovaní barmani předvedou show s nabídkou klasických i trendy Martini koktejlů, včetně 20letého. Usaďte se do moderních židlí s vysokým opěradlem a při poslechu hudby ochutnejte ze výběru klasických a vzácných druhů vodky a výborných jemných kaviárů.

Kajuty:

APARTMÁNY ICONIC SUITES

Jako host apartmánu Iconic Suite budete mít pocit, že jste na vrcholu světa, a to doslova. Umístěny vysoko v horní části lodi, dokonce až nad kapitánským můstkem, naše nové apartmány Iconic Suites nabízí panoramatický výhled zepředu dozadu. Jsou to také nejluxusnější a největší apartmány ve flotile: každý apartmán je velký 577 m2 a to bez venkovního prostoru, který s vlastní vířivkou a stylovým nábytkem, přidává dalších  210 m2 k celkové ploše apartmánu.

APARTMÁNY PENTHOUSE SUITES

Naše apartmány Penthouse Suites spojují všechna inovativní vybavení kajut s mimořádnými výhodami třídy Suite Class. Jsou vybaveny hlavní ložnicí, koupelnou a šatnou, obývacím pokojem / jídelnou, ložnicí pro hosty s koupelnou, terasou s vlastní vířivkou, plus po ruce pozorný komorník, abyste opravdu nemuseli nic dělat během Vaší dovolené.

Základní informace k lodi:

Celebrity Summit® nyní pluje zcela modernizovaná. Loď byla nedávno „Solsticized“, aby mohla nabídnout oslňující nové kajuty třídy AquaClass® , trendy internetový salónek Celebrity iLounge℠ , první autorizovaný obchod značky Apple® na moři, jedinečnou mimořádnou restauraci Qsine®, která nabízí překvapivé kulinářské speciality Master Chef kuchaře Jamse Bearda. Nabízíme skvělou zábavu, kterou si nebudete chtít nechat ujít.

Čas nelze zastavit. Proto jsme přidali některé z nejpopulárnějších podniků a designových kouzel z nejnovějších lodí třídy Solstice i do cenami ověnčených lodí třídy Millennium. Vybavili jsme je ještě mnoha dalšími moderními prvky a ony
se připojily k naší flotile ještě s větším úspěchem, než při jejich prvním uvedení.

Základní vybavení:

• salonek iLounge
• Martini Bar s prostory na večírky
• kajuty AquaClass
• lázně AquaSpa® společnosti Elemis®
• salonek objevů
• salonek setkání
• vinný bar Cellar Masters
• divadlo Celebrity
• kasino Fortunes
• fitness centrum
• thalassoterapeutický bazén
• nákupní centrum Emporium
• bazén
• kino
• klub Michael’s nyní vedle vzácných ročníků whisky a koňaků nabízí přes 50 druhů zahraničních piv
• jedinečné restaurace se specialitami

Chtěli byste plout na této lodi? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro vás vybereme nejvhodnější plavbu.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604