CELEBRITY XPLORATION

VIDEA

Řekněte „ahoj“ své komunitě, která může být pouze na malé lodi. Nejlepší nabídkou pro dobrodružnou cestu na Galapágy je loď Celebrity XplorationSM. Tento stylový katamarán nabízí 8 luxusních útulných kajut, každá s oknem nebo balkonem, nabízející nádherné scenérie, které neuvidíte nikde jinde na světě.

Lounge

Je to relaxační prostor, jehož atmosféra je ideální pro čtení, sledování dokumentárních pořadů nebo si jen užít svůj drink. Navíc, tento prostor je, kde se odehrává většina přírodovědeckých briefingů.

Al Fresco

Zažijte prvotřídní snídaně, obědy a večeře, kde si doopravdy Vaše chuťové buňky přijdou na své. Při speciálních večerech zažijte noční romantickou večeři při hvězdách.

Opalovací zóna

Tato opalovací zóna slouží v krásný slunný den chytit bronz, relaxovat anebo si užít vířivku.

Hlavní restaurace

Nachází se na otevřené palubě. Restaurace nabízí bohatou snídani formou bufetu s možností vajíček a omelet dle svého přání, oběd a večeři spolu s kombinací ala carte / rautovým výběrem.

Kajuty:

Junior Suite

Užijte si svůj apartmán a vychutnávejte speciální výhledy na jedinečné Galapágy.

Elite Ocean View

Váš domov na moři, odpočiňte si po zkoumání jedinečných kouzel a přírodních jevů Galapág.

Základní informace k lodi:

Na této lodi pro 96 hostů, která nabízí jedinečný zážitek v podobě luxusních služeb kombinovaných s dobrodružnou plavbou, se můžete v kterémkoli období roku vydat na vzdálené souostroví Galapágy.

Vzhledem k tomu, že se mezi členy posádky nacházejí také zkušení přírodovědci, je loď Celebrity Xpedition plně vybavena, aby plnila přání hostů toužících po dobrodružství. Její ekologický design přitom umožňuje zanechat souostroví vždy nedotčené, ve stejném stavu jako při jejím připlutí.

Chtěli byste plout na této lodi? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro vás vybereme nejvhodnější plavbu.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604