Oblast všech „nej“. Ať vyplujete z Barcelony, Říma, Neapole, Benátek či jiných evropských přístavů, můžete poznat historii, architekturu či umění včetně Michelangela v Itálii nebo Gaudího výraznou architekturu ve Španělsku. Prohlédněte si posvěcené haly Petrohradu nebo pozůstatky dávných civilizací v Řecku a Turecku. A nebo jednoduše relaxujte a odpočívejte na palubě luxusních lodí.

Středomoří

Rodinná dovolená 

Něco málo o destinacích

Itálie

Benátky, království Jadranu a město romantiky, jsou nepochybně jedním z nejvíce romantických měst na světě! Prozkoumejte kouzelné komnaty Dogesova paláce na náměstí Sv. Marka, navštivte Vatikán nebo úchvatné Coloseum, ze kterého je cítit atmosféra dřívějších gladiátorských zápasů. Ochutnejte výborná italská vína a ještě lepší italskou kuchyni. Turisty sem nejvíce láká antické a středověké památky, které se nacházejí ve městech jako je Řím, Florencie, Benátky anebo také místní krásné pláže. Jedna ze zajímavostí je, že v Itálii je nejvíce kulturních památek zapsaných na seznamu UNESCO.

Řecko

Objevte dechberoucí pláže a antické ruiny starého Řecka, poznejte kolébku zrození umění a poezie. Chrámy, amfiteatry a vesničky, které byly zavaleny sopečným popelem. Řecko je vyhlášeno svými historickými památkami z nichž se do dnešních dob neobjevila ani polovina, která by nám mohly odhalit více o tajemstvích starého Řecka. Plujte s námi po řeckých ostrovech a zažijte neuvěřitelné západy slunce nad krásnou krajinou. Prozkoumejte nejznámější Akropolis v Aténách a ochutnejte místní vynikající kuchyni včetně fantasticky upravených jídel z mořských plodů.

Chorvatsko

Chorvatsko je čím dál víc populární oblast kam cestovat, ale mnoho lidí nezná její krásnou krajinu a také výbornou kuchyni. Navštivte krásná města jako je Dubrovník, který je známý svým natáčením Games of Thrones nebo krásné hory, které obklopují celé Chorvatsko jako Národní park Plitvice Lakes. Navštivte krásné pláže nebo ochutnejte typické chorvatské dobrůtky jako jsou třeba kalamáry a mořští ježci. Další dovolenková střediska postupně vyrostla po celé délce pobřeží a v současné době turisté navštěvují především členité pobřeží Jaderského moře s mnoha ostrovy a historickými městy jako je Dubrovník, Split, Zadar, Šibenik nebo Rijeka.

Španělsko

Španělsko je zemí vína, oliv, tance a slunce. Poznejte dlouhé písčité pláže, historické památky i nádhernou přírodu, která vás pohltí svojí krásou. Poznejte, jaký měla islámská kultura dopad na španělskou architekturu. Jako příklad může sloužit hrad Alhambra v Granadě. Prozkoumejte na Kanárských ostrovech místní krásné pláže a majestátní sopky. Bonusem je výborné španělské jídlo a pití. Španělsko je také vyhlášeno svým nočním životem a krásnými ženami i muži. Navštivte v Barceloně památky jako jsou Sagrada Família, nebo pokud jste spíše sportovní typ, tak můžete navštívit barcelonský stadión Camp Nou. Krása Španělska vás doopravdy nadchne.

Francie

Navštivte nejznámější francouzské riviéry, které jsou vyhlášené svojí krásou po celém světě a říká se, že kdo je nikdy neviděl, tak neví co je pravá krása. Poznejte krásnou architekturu v městech jako jsou Nice, Menton a Ezer Sur Mer, ochutnejte výborné francouzské sýry a jedno z nejvyhlášenějších vín ,,Chardonnay“. Francouzské pláže vás uhranou svojí krásou a nepopsatelnou krásou moře. Každý region, který navštívíte během své dovolené na lodi, je něčím specifický, jak svojí kuchyní, tak i svou krajinou.

Irsko

Navštivte v Irsku vyhlášené puby alias místní hospody, o kterých se vyprávějí historky po celé Evropě. Irsko je známé svými vysokými útesy a také svou specifickou městskou architekturou. Plujte s námi do Irska a navštivte Moherské útesy, UNESCO památku Global park. Pokud se spíše zajímáte o historii, tak pro vás máme krásný hrad Malahide , který byl vybudován ve 12.století. Poslechněte si také vyhlášenou irskou muziku, která rozproudí celou hospodu.

Norsko

Poznejte vikingskou historii a dechberoucí fjordy. V Norsku budete obdivovat doopravdy všechno, počínaje fjordy až po zasněžené hory, které jsou naprosto úchvatné. Země je také známá díky bohatým nalezištím ropy a vysokému životnímu standardu. Nedílnou součástí Norska jsou však kilometry dlouhými fjordy, národními parky, jezery, ledovci, náhorními plošinami a dalšími přírodními úkazy. Norsko je proslulé svou krásnou přírodou za niž se vydávají stovky tisíc lidí ročně.

Chtěli byste zažít dovolenou v této destinaci, tak se neváhejte na nás obrátit.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604

Vyhledat plavby po evropě
kontaktovat

FLOTILA ROYAL CARIBBEAN

https://cruiseandtravel.cz/ExploreroftheSeas/
https://cruiseandtravel.cz/ExploreroftheSeas/
https://cruiseandtravel.cz/ExploreroftheSeas/
https://cruiseandtravel.cz/ExploreroftheSeas/
https://cruiseandtravel.cz/ExploreroftheSeas/

FLOTILA CELEBRITY CRUISES

https://cruiseandtravel.cz/CelebritySilhouette/