Prozkoumejte havajské ostrovy, vodopády na Maui nebo se projeďte na čtyřkolkách po Kauai. Objevte svěží deštné pralesy a orchidejemi vonící botanické zahrady. Jakmile navštívíte severozápad, porozumíte, proč tolik lidí cestuje do této oblasti každý rok. Není jiného místa, které spojuje městský život s venkovním dobrodružstvím ve Victorii, Britské Kolumbii s americkou historií v Astorii, Oregonu.

Havaj

Vanuatu a Fiji

Havaj

„Aloha“, místní pozdrav, který znamená lásku a mír. Krásná Havaj, vlny omývající barevný písek na každé pláži. Původně tento ostrov patřil pod Polynesii, teď je nejjižnějším státem USA. Navštivte Pearl Harbour a památník zesnulých vojáků či místní vodopády Mauna Kea. Nebo si jen užívejte sluníčka a vln ideálních pro surfování.

Kanada

Krásná města, vysoké hory a obrovská jezera, to je Kanada. Kanada je zemí ledovcových jezer, neuvěřitelných pobřeží i francouzsky mluvících milých lidí. Kanada nese přezdívku „obrovský bílý sever“, a to díky své obrovské rozloze. Jedná se totiž o druhou největší zemi světa, plnou koloniální a domorodé historie. Plujte s námi do Kanady a poznejte Quebec, město stylizované do evropském stylu nebo navštivte horu Victorie v Britské Kolumbii.

Nová Anglie

Zamilujte si novo-anglickou zeleň, historická místa a skromnou kulturu místních městeček. Vypravte se do Nové Anglie a procházejte se krásnými ulicemi dlážděnými kameny a krásnými koloniálními lampami.

Západní pobřeží

Zabalte si věci a připravte se objevit krásy západního pobřeží. Poznejte dobrodružství spojené s Vaší plavbou po divokém západním pobřeží Ameriky a Kanady. Projeďte si vyhlášené město Los Angeles, kupte si něco v Pike Place v Seattlu nebo zamiřte přímo do Vancouveru v Kanadě a vyšplhejte k panoramatickém výhledu v Grouse Grind. Nastupte na palubu a plujte po západním pobřeží, poznejte krásné hory Aljašky nebo navštivte Havaj a poznejte krásné útesy a krystalové laguny.

Oahu, Havaj

Honolulu disponuje různorodou kulturou a pestrým stylem života. Navštivte palác Lolani, dřívější rezidenci Královské rodiny. Potápějte se v zálivu Hananama nebo šplhejte po ikonické vulkánu Diamond Head. Užijte si svou dovolenou naplno!

Hilo, Havaj

Hilo je malým havajským městečkem. Plujte na Hilo a poznejte místní stovky let stará předměstí plná muzeí, pouličních umělců a klenotnictví. Poté se přesuňte kousek na sever do Národního parku Akaka Falls, kde můžete vidět krásné vodopády a mnoho dalších přírodních divů.

Victoria, Britská Kolumbie

Victoria přináší krásnou ukázku Britské Kolumbie s velkou nabídkou různorodých venkovních aktivit. Můžete zde obdivovat viktoriánskou architekturu na hradě Craigdarroch nebo objevovat flóru v “Garden City”. Od krásného přístavu po místní zoo s velmi vzácnými zvířaty, Victoria nabízí veškeré dobrodružství, které potřebujete.

Charlottetown, Kanada

Nasávejte atmosféru z viktoriánského období v Charlottetownu, což je provincionálně hlavní město Prince Edward Island. Vyrazte do města a poznejte jeho historickou stránku či město opusťte a jeďte na jednu z mnoha krásných pláží, projděte úchvatné zelené kopce nebo prozkoumejte pradávné jeskyně.

FLOTILA CELEBRITY CRUISES

Chtěli byste zažít dovolenou v této destinaci, tak se neváhejte na nás obrátit.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604

vyhledat plavby po havaji a pacifiku
Kontaktovat