VYHLEDAT PLAVBY PO KARIBIKU A BAHAMÁCH
  • Prozkoumejte nejlepší pláže s bílým pískem a průsvitně tyrkysovou vodou.

  • Ať už dáváte přednost vzrušení z parasailingu, plavání s delfíny, zkoumáním historie ostrovů nebo se prostě chcete vyhřívat na pláži, v Karibiku najdete vše co hledáte.

  • Ať už byste chtěli prozkoumat východní, západní nebo jižní Karibik, začněte plánovat svůj útěk do ráje hned teď.

Top

Destinace

CocoCay, Bahamy

S nedotčenými bílími písečnými plážemi a velkolepým okolím je privátní ostrov CocoCay místem dobrodružství, které je vyhrazeno výhradně pro hosty Royal Caribbean. Prozkoumejte ostrovní přírodní stezky, potápění v nejjasnějším modrém moři a navštivte Straw trh s barevnými suvenýry.

Labadee, Haiti

Labadee je soukromý ostrovní ráj společnosti Royal Caribbean International v Karibiku, s idylickými plážemi, úžasnými scenériemi a vzrušujícími vodními dobrodružstvími. Zvedněte si hladinu adrenalinu jízdou na Dračím dechu, světově nejdelší zip-line nad vodou, projeďte se na kajaku nebo navštivte hlavní náměstí a prozkoumejte bohatou haitskou kulturu.

Cozumel, Mexiko

Prozkoumejte nádherné mayské chrámy, které stoupají nad karibským mořem ve městě Tulum. Obklopeno hradbami, Tulum sloužilo jako obchodní pevnost a významný obchodní přístav. Váš průvodce Vám sdělí místní tajemství, fakta a okouzlující legendy starověké mayské kultury, zatímco Vy budete obdivovat jejich architektonické a umělecké úspěchy.

Falmouth, Jamajka

Objevte jamajskou kulturu a vychutnejte si slavné přírodní zajímavosti. Vydejte se na Dunn´s River vodopády, kde si můžete zaplavat v malých přírodních koupalištích, stoupat po kaskádách, odpočívat na pláži nebo jednoduše je vodopády obdivovat. Ve večerních hodinách se vydejte na rušné náměstí Water square na nejlepší pouliční jídlo a živou hudbu.

Toto je Váš Perfect Day℠, startující v květnu 2019.

Toto není jenom další den na dovolené, toto je Perfect Day. Pokořte třeba nejdelší tobogán v severní Americe nebo se třeba vyfoťte v horkovzdušném balónu 150 metrů nad zemí. Nebo si třeba dopřejte drink v největším Bahamském sladkovodním bazénu. Nebo přijďte na chuť Bora Bora v jediných privátních vodních bungalovech nad mořskou hladinou na Bahamách. Toto je váš Perfect Day na CocoCay — pouze s Royal Caribbean®.

Willemstad, Curacao

Toto nizozemské město chráněné UNESCO je proslulé svou živou atmosférou, starými opevněními, barevnými koloniálními domy a ohromujícími plážemi. Navštivte pláž Seaquarium, kde působivé Curacao sea Aquarium představuje více než 400 exotických druhů mořského života. Nebo si užite třeba potápění s delfíny.

Charlotte Amalie, St. Thomas

Idylický ostrov Sv. Tomáš je známý svými nedotčenými plážemi a tyrkysovými vodami. Tento ohromující karibský ostrov je také známý světově proslulými nákupy. Bezcelní obchod s drobnými předměty, od alkoholu až po šperky, výtvarné umění a hrnčířství b četných nákupních centrech a buticích.

Chtěli byste zažít dovolenou v této destinaci, tak se neváhejte na nás obrátit.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604

VYHLEDAT PLAVBY PO karibiku
Kontaktovat

FLOTILA ROYAL CARIBBEAN

FLOTILA CELEBRITY CRUISES