Načítám…

ZBRUSU NOVÁ
SPECTRUM OF THE SEAS

Objevte vzdálený východ na Spectrum of the Seas℠, první z  Quantum Ultra Class. Od simulací virtuální reality na  Sky Pad℠ a drinků od robotických barmanů až po 3D karaoke představení. To vše jen pro vás na nové Spectrum of the Seas.

SPLASHAWAY CAFE

Odměňte své nejmenší laskominami určenými jen pro ně v baru kousek od H2O zóny.

SICHUAN RED

Posaďte se v autentické sichuanské restauraci s výhledem, který vám vezme dech.

SKY PAD℠

Společnost Royal Caribbean se rozhodla investovat až 900 milionů dolarů do modernizace svých lodí.  A právě takto bude vypadat jedna z mega atrakcí, která nese název Skypad. Jedná o spojení bungee, trampolíny a virtuální reality. Budete si tak moci na vlastní kůži vyzkoušet třeba skákání na měsíčních kráterech či jiné virtuální simulace, které vám vyrazí dech!

NORTH STAR

North Star je vyhlídková kabina ve tvaru drahokamu stoupající pozvolna do výšky 90 metrů nad mořem.

HLAVNÍ RESTAURACE

Dejte si na palubě Spectrum of the Seas večeři v pětihvězdičkové restauraci a vychutnávejte si dostupný luxus.

BIONIC BAR®

Objednejte si Mojito, Cosmopolitan, Margaritu či si vytvořte svůj vlastní drink a sledujte, jak vám váš vysněný drink připravují strašně sympatičtí roboti.

SOLARIUM

Užijte si oázu klidu pouze pro dospělé
s vlastním barem i bazénem.

 

Načítám…

Japonsko

Objevte tuto exotickou zemi, která je známá svou historií a svými kulturními zvyky.  Uzavřena celému světu po dlouhých 200 let, nyní japonské přístavy vítají miliony lidí dnes a denně. Prožijte plavbu Japonskem a poznejte města jako je Tokyo, které je nejlidnatějším městem světa.  V Japonsku je každé roční období velmi specifické počínaje krásnými růžovými lotosy, které rozjasňují krajinu po celém Japonsku. Kdekoli budete, ohromí vás kultura a jiná mentalita tamějších lidí.

Singapur

Objevte tento městský stát, který má smíšenou multikulturní historii a kulturu. Singapur je jednou z nejvíce rostoucích destinací v jižní Asii, Singapur je město, kde miliardáři  jsou schopni rozházet miliony za večer. Scházejí se zde světové mozky, které mění nynější technologii na novou úroveň. Plujte do Singapuru, navštivte přírodní rezervace  a deštné pralesy, které jsou uprostřed  tohoto městského státu. Pro trošku historie navštivte singapurskou muslimskou mešitu.  Krab s chilli a krab s černým pepřem jsou dvěma charakteristickými pokrmy, které dominují singapurské kuchyni a jsou doporučovány turistům. Dalším oblíbeným pokrmem je sambal stingray.

[contact-form-7 id=“16000″ title=“PSHK – Rezervace“]