Loading...

Top

Destinace

Puntarenas, Kostarika

Jedno z nejznámějších měst Kostariky, které je známé svými přírodními oblastmi jako je deštný prales San Luis. Prozkoumejte místní flóru a faunu v Pos Volcano (Národní park), nebo si dejte sprchu pod největším kostarickým vodopádem. Nebo jste spíše plážový typ ? Proto je pro vás   kousek od města místní pláž, kde si můžete odrelaxovat, opálit se a jenom si užívat místní atmosféry. 

Puerto Quetzal, Guatemala

Puerto Quetzal je ideální místo, kde začít poznávat  atraktivní místa v Guatemale. Po krátké jízdě z města uvidíte místní španělskou koloniální ulici jménem Antigua, je to jedna z nejvíce chráněných UNESCO památek společně se sopkou Volcan de Agua, kterou uvidíte v pozadí.  Plujte do Puerto Quetzal a naučte se udělat tamnější kávu, která je vyhlášena pro svou unikátní výtečnou chuť. 

Cartagena, Kolumbie

Cartagena je krásné koloniální město, které vás uhrane. Plujte s námi do krásné Cartageny a naučte se tamějším zvykům, navštivte místní památky a pociťte zdejší atmosféru a kulturu. Město se nachází na pobřeží Bahía de Cartagena (Cartageňská zátoka). Do moře zde ústí kanál Digue, který vznikl v 17. století a umožňoval lodím plavbu do vnitrozemí. Přírodní dominantou města je kopec La Popa. Panuje zde tropické klima – průměrná roční teplota je 28 stupňů.

Panamský průplav, Panama

Panamský průplav je jedna z nejvíce dechberoucích a užitečných věcí, vytvořených člověkem. Panamský průplav slouží k přeplutí z Atlantického oceánu do Tichého oceánu a to během pár hodin. Průplav byl postaven roku 1914 za první světové války, pro urychlení přepravy z jednoho oceánu do druhého.

Cancún, Mexiko

Cancún je lázeňské město na pobřeží státu Quintana Roo na jihovýchodě Mexika. Cancún je jednou z nejvíce navštěvovaných destinací. Můžeme se zde setkat s krásnými plážemi a bujarým nočním životem. Cancún je místem, které je specifické svojí přírodou a památkami. 

St. Johns, Antigua

Antigua má pláž pro každý den v roce. V hlavním městě St. Johns poznáte barevnou architekturu, která vás zaujme svými krásnými pestrými barvami. Na každém kroku co ujdete, tak uvidíte, jak se na vás každý  z místních  usmívá. V jižní části města můžete navštívit bývalý britský  přístav, který byl postaven známým námořníkem Admirálem Nelsonem.

FLOTILA CELEBRITY CRUISES

Máte zájem o více informací?


V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Kontaktujte nás

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604