Toto je Váš Perfect Day℠, startující v květnu 2019.

Toto není jenom další den na dovolené, toto je Perfect Day. Pokořte třeba nejdelší tobogán v severní Americe nebo se třeba vyfoťte v horkovzdušném balónu 150 metrů nad zemí. Nebo si třeba dopřejte drink v největším Bahamském sladkovodním bazénu. Nebo přijďte na chuť Bora Bora v jediných privátních vodních bungalovech nad mořskou hladinou na Bahamách. Toto je váš Perfect Day na CocoCay — pouze s Royal Caribbean®.

Mapa – Coco Cay

Image

 Atrakce v ceně

Placené atrakce

Neexistuje nic jako ideální zábava pro každého, proto si na CocoCay vyberte způsob, jakým strávíte den. Ať už je to lenošením na pláži či adrenalinovými zážitky. Zde najdete vše na co jen pomyslíte. 

OBŘÍ SKLUZAVKY

Toto není jenom další den na dovolené, zkuste zip-line, na které se můžete závratnou rychlostí projet nad ostrovem. Projeďte nejvyšší skluzavku v Severní Americe-Daredevil’s Peak℠ a pokořte největší bazén s umělými vlnami. Ve vodním parku Thrill je nekonečně mnoho způsobů jak si užít den.

RELAX

Přepněte do relaxačního módu na  Chill Island,domovu krystalově čisté tropické vody, prašných bílých písků a nekonečných příležitostech pro dobytí energie. Nebo přijďte na chuť Bora Bora v jediných privátních vodních bungalovech nad mořskou hladinou na Bahamách.

ADRENALIN & ODPOČINEK

Nemusíte si vybrat pouze jeden způsob jak strávit svůj den na CocoCay. Zvedněte si hladinu adrenalinu ve vodním parku a poté si jděte odpočinout na Chill Island či Oasis Lagoon. Možností jak strávit den je víc než dost.

Lodě

v Karibiku

Existuje mnoho možností jak navštívit CocoCay. Od krátkých plaveb na Mariner of the Seas® a Navigator of the Seas® po delší plavby na dechberoucích lodích třídy Oasis, Allure®, Harmony® a Symphony of the Seas℠. A pokud Vás zajímá severo-východ, můžete si vybrat z lodí Grandeur®, Adventure® a Anthem of the Seas®. 

Plavte se na těch největších lodích světa

Spojte svůj perfektní den na CocoCay s sedmi nočním dobrodružstvím na těch největších lodích světa Allure®, Harmony® a nové Symphony of the Seas℠.

Krátké plavby

Máte málo času? Tyto tří či čtyř noční plavby jsou plné nových dobrodružství.  Plavte se na CocoCay zatímco si budete vytvářet krásné vzpomínky na palubě nově revitalizovaných Mariner of the Seas® a Navigator of the Seas®.

Plavte se ze severo-východu

Vyměňte ruch města za ostrovní klid. Plujte na CocoCay na palubě Grandeur®, Adventure®Anthem of the Seas®   na sedmi či osmi nočních plavbách.

Chtěli byste navštívit CocoCay? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro vás vybereme nejvhodnější plavbu.

NEZÁVAZNĚ POPTAT

Nebo si plavbu objednejte sami v našem nejmodernějším rezervačním systému.

Vyhledat plavbu

Zažijte

nezapomenutelnou

dovolenou v Karibiku.

Prozkoumejte nejlepší pláže s bílým pískem a průsvitně tyrkysovou vodou.

Ať už dáváte přednost vzrušení z parasailingu, plavání s delfíny, zkoumáním historie ostrovů nebo se prostě chcete vyhřívat na pláži, v Karibiku najdete vše co hledáte. 

Ať už byste chtěli prozkoumat východní, západní nebo jižní Karibik, začněte plánovat svůj útěk do ráje hned teď.

GURMÁNSKÉ SPECIALITY

CocoCay nabízí mnoho možností jak utišit hlad mezi dobrodružstvími. Jako třeba kuřecí křídla a hranolky se speciální omáčkou v Captain Jack’s℠. Čerstvě grilované burgery s barbeque kuřetem ve Skipper’s Grill. A plné menu karibsky laděných jídel v Chill Grill.

SKIPPER’S GRILL

Výborné jídlo s výhledem na přístav. Skippers Grill je tím relaxačním místem které hledáte. Zrelaxujte a dobijte energii na další dobrodružství. Ochutnejte tacos s guacem, grilované kuře nebo se zakousněte do šťavnatého burgeru. Poté utište svou chuť na sladké Brownies namočenými v čokoládě a karamelu nebo čerstvě upečenými sušenkami. Či se jen osvěžte tropickým ovocem.

CHILL GRILL

Drink v ruce, nohy v písku a nejlepší plážové  pochoutky na dosah ruky. Od tacos po barbecue kuře rovnou z grilu. A plné menu karibsky laděnými jídly. Takže se osvěžte pivem a vychutnejte si svůj nový nejoblíbenější plážový barbecue bar.

CAPTAIN JACK’S℠

Objednejte si Coco Loco na baru a usaďte se do síťových křesel. Nebo ochutnejte specialitu podniku- kuřecí křídla s hranolky namočenými ve speciální omáčce.

ZAJÍMAVOSTI

PŘED ODJEZDEM

NA OSTROV

 Bahamský ostrov CocoCay není jako žádný jiný ostrov, který jste doposud navštívili. Je to díky tomu, že se jedná o plně privátní ostrov určený pouze pro hosty Royal Caribbean. Tento ostrov je specificky určen k uskutečnění představ o perfektním dni.  Atrakce na ostrově se budou otevírat postupně. Všechny atrakce by měli být otevřeny v prosinci roku 2019. Ale atrakce jako je třeba Thrill Waterpark,  Zip Line, Splashaway Bay aqua park, horkovzdušný balón, Oasis Lagunu, sladkovodní bazén a mnoho dalších budou dostupné již tento květen 2019. 

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604