ROYAL CARIBBEAN INTERNATIONAL

Lodě společnosti Royal caribbean

Ocenění

Royal Caribbean International je oceňovanou globální výletní značkou s 48-letou tradicí plnou inovací. Zavedla „prvenství“ nikdy předtím nespatřené na moři. Plavební společnost nabízí rozsáhlou a bezkonkurenční škálu zábavy a vymožeností včetně představení Broadway-styl, ze kterého doslova spadne čelist a také uznávané programy speciálně pro rodiny s dětmi i pro dobrodružné rekreanty.

Vlastněná společností Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE / OSE: RCL), tato společnost nabízí celkem 25 světově nejinovativnějších výletních lodí v oblíbených destinacích na Bermudách a v Karibiku, v Kanadě a Nové Anglii, v Evropě, na Aljašce, v Jižní Americe, v Asii, v Austrálii a Novém Zélandu. Světoznámá pro svou přátelskou atmosféru a služby členství Gold Anchor, Royal Caribbean byla vyhlášena „Celkově nejlepší lodní společnost s okružními plavbami“ za posledních 14 let a také “Nejlepší lodní společnost s okružními plavbami po Karibiku“ rovněž za posledních 14 let po sobě v ocenění čtenářů Travel Weekly.

Tři největší lodě světa Oasis of the Seas, Allure of the Seas a Harmony of the Seas jsou právem velikou pýchou flotily. Nově bude uvedena další sestra třídy Oasis na jaře 2018 a další v roce 2021. Nově budovaný přístavní terminál v Miami bude domácím přístavem těchto velkých lodí

• Průkopnické „nejchytřejší“ lodě Quantum of the Seas, Anthem of the Seas a Ovation of the Seas opět nabízí novou sadu „prvenství“ zážitků na moři. Mezi mnohé patří srdce bušící simulace volného pádu; North Star – vzrušující stoupání do více než 90metrů nad lodí; SeaPlex – největší kryté sportovní a zábavní centrum na moři s autodromem, kolečkovými bruslemi a denní diskotékou. Co teprve nabídka největších a nejmodernějších kajut včetně vnitřních kajut s virtuálním balkónem s aktuálním snímáním, super pro rodiny s dětmi. Dvě nové sestry budou uvedeny na trh v roce 2019 a 2020

• A zcela zbrusu nová třída lodí jménem Icon, kde jsou již 2 nové lodě objednány k výrobě a dodání v roce 2022 a 2024. Detaily těchto nových lodí zatím nejsou známy, ale jistě je na co se těšit

Mezi další nejoblíbenější atrakce zcela jistě patří horolezecká stěna, surfový simulátor Flow Rider, golfový trenažer, slaňovací kladka – zipline, ledová plocha na bruslení, dráha pro in-line, aquapark H2O Zone, samonosné vířivky vystupující z boku lodi, promítání filmů ve 3D, kolotoč, program se studiem DreamWorks Animation včetně pohádkových postav např. z filmu Shrek, Madagaskar a mnoho dalších.

Pro děti je přichystáno spoustu aktivit, které si může rodina vychutnat společně. Programy pro děti a mládež zaručí, že se pod dozorem kvalifikovaného vedení nikdy nebudou nudit. Aktivity jsou rozděleny do sedmi oddělených věkových skupin. Na každé lodi je k dispozici hlídání dětí. Oceňované programy zajišťují unikátní rodinnou dovolenou.

K absolutní relaxaci je připraven program Vitality Wellness s výběrem lázeňských procedur (zábaly z mořských řas, reflexní masáže, exotické procedury, bahenní zábaly a další), také se lze účastnit holistických seminářů k osobní pohodě prostřednictvím rad odborníků a fitness programů od pilates přes spinning, kick box, jógu nebo třeba salsu a lekce skupinového šlapání-trekking.

Stravování na lodích Royal Caribbean je věnovaná obzvlášť velká pozornost. Kulinářské zážitky jsou vytvořeny tak, aby uspokojily i ty nejdobrodružnější chutě. Hlavní restaurace poskytuje lahodné čtyřchodové menu v elegantním prostředí. Lze si také vyzkoušet celou řadu specializovaných restaurací. Služba My Time Dining nabízí flexibilní volbu času večeří. K dispozici je také nepřetržitá pokojová služba.

Na lodích naleznete zábavní programy pro každou náladu a příležitost. Velkolepé divadlo pod širým nebem nabízející synchronizované plavání a skoky do vody, lední revue s profesionálními bruslaři, představení inspirované Broadwayí nebo uvolněnější zábavu v klubech karaoke, poslech živých kapel a zpěváků, výuku tanců nebo noc protančenou v nočním klubu. Štěstí lze zkusit v kasinu.

Chtěli byste plout na této lodi? Neváhejte se na nás obrátit, rádi pro vás vybereme nejvhodnější plavbu.

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604

Vyhledat plavbu
Kontaktovat