Hlavní restaurace

Máte na výběr z několika časů večeře v hlavní restauraci. Požádejte prosím o Váš preferovaný čas a stůl při rezervaci. Časy stravování se mohou lehce lišit ve dny v přístavu kvůli odjezdům na výlety na břeh. Služby My Time Dining a Celebrity Select (volné sezení bez fixního času večeří) umožňuje hostům flexibilitu u jejich večerního stravování. Můžete se rozhodnout, kdy byste chtěli večeřet mezi 18:00-21:30hod. každý večer, podobně jako v běžné restauraci.

Zvláštní diety a stravování

Jsme schopni vyhovět celé řadě speciálních dietních požadavků včetně nabídky vegetariánských pokrmů na všech menu v hlavních restauracích v době oběda a večeře. V době obědů a večeří dále nabízíme pokrmy s nízkým obsahem tuku a sodíku, košer a bezlepkovou stravu a speciální veganská jídla bez obsahu laktózy.

Abychom mohli zařídit vše potřebné, oznamte nám své speciální požadavky předem. Požadavky je nutné předložit písemně nejméně 45 dní před začátkem plavby, avšak žádosti o košer jídla musí být vyžádány 40 dní před začátkem plavby do Karibiku, na Aljašku a na Havaj a nejméně 80 dní před plavbou do Evropy, Jižní Ameriky nebo Asie. Doporučujeme hostům, aby si ověřili své požadavky u manažera restaurace v den nástupu na palubu (košer jídla jsou zabalená předem).

Specializované restaurace

Na výběr je ze široké nabídky prvotřídních restaurací s různými specialitami, lze si rezervovat přes webové stránky lodních společností nebo až na lodi (tyto rezervace jsou s příplatkem).

RESTAURACE ROYAL CARIBBEAN

Výsledek obrázku pro royal caribbean logo

 

RESTAURACE V CENĚ:

RESTAURACE NEZAHRNUTÉ V CENĚ:

RESTAURACE CELEBRITY CRUISES

 

 

 
 

Sushi on Five

Sushi resturace, která je velmi populární na našich lodích. Japonské menu, které je připravováno od nejlepších sushi šéfkucharů na světe. Ochutnejte výbornou japonskou kuchyni.

Le Petit Chef™ v restauraci Qsine

Tato restaurace je jedna z nejdoporučovanějších na naších lodích a nabízí jeden z nejvíce unikátních kulinářských zážitků na světě. Restaurace je krásně zpracována architektonicky a působí na Vás ohromujícím dojmem, momentem kdy vstoupíte.

Blu

Překrásná restaurace s osobitým kouzlem. Elegantní, moderní, to je typický popis pro restauraci Blu s krásným výhledem na moře a s unikátním interiérem, kde si můžete vychutnat vynikající pokrmy.

Tuscan Grille

Italská restaurace s mnoha italskými pochoutkami. Ikonická italská restaurace Tuscan Grille nabízí unikátní autentickou atmosféru plnou života a výborného italského jídla.

Murano

Francouzská restaurace, která připravuje fantastické francouzské pochoutky. Ochutnejte výborné ročníky francouzských vín a k tomu si objednejte sýr, zkuste šneky a užívejte.

Hlavní restaurace

Našim cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste si co nejvíce pochutnali. Tyto sny o vynikajícím jídle se stávají skutečnými.  Celá restaurace je speciálně navržena, abyste se při svém jídle cítili co nejpohodlněji.

MAST GRILL

Výborné jídlo přímo u bazénu. Užijte si výborné grilování na sluníčku, ochutnejte naše výborné burgery a steaky.

The AquaSpa Café

Celebrity lodě byly jedny z prvních, co začaly provozovat Spa restauraci. Výborné a hlavně zdravé jídlo a osvěžení kdykoli během plavby.

Luminae

Privátní restaurace pro klienty, kteří si zvolí jako typ svého ubytování SUITE, nabízí každý den úplně nové menu. Restaurace inspirovaná všemi druhy kuchyní, jedinečná a fantastická.

SilkHarvest Restaurant

Vydejte se na Dálný východ a navštivte naši prvotřídní restauraci. Poznejte autentickou asijskou pohostinnost dokonale spárovanou s moderní směsí čínské, japonské, thajské a vietnamské kuchyně. Zde si můžete vychutnat rodinný styl stravování v příjemném a přátelském prostředí.

Lawn Club Grill

Zapněte svojí vášeň ke grilování v Lawn Club Grill. Moderní venkovní restaurace nabízí prvotřídní požitek z jídla a příjemného čerstvého vzduchu v krásném  zelenéhm prostředí. Jídlo je připravované naším prvotřídním Šéfkuchařem, který vás tak navnadí, že budete do této restaurace chtít chodit po celou vaší dovolenou. Menu také lze přizpůsobit přímo vašim požadavkům.

The Porch

Čerstvé jídlo s krásným výhledem na oceán. Přijďte do restaurace the Porch, kde na vás bude čekat nejlepší jídla na světě.

Oceanview Café

Restaurace, která je Vám kdykoli k dispozici a vaří pro Vás lokální jídla podle toho, v jaké destinaci se právě nacházíte.

RESTAURACE AZAMARA 

Image

Ochutnejte prvotřídní jídla

Na Azamara  Vás vezmeme na úplně novou úroveň stravování. Také poznáte nové kultury stolování, které vás překvapí a určitě i nějakým způsobem obohatí.

Aqualine

  • Italská restaurace s pochoutkami ze samotné Itálie a neuvěřitelná chuť, která vás nadchne.

Prime C

  • Speciální steak house, který Vás už od první chvíle nadchne svojí vůní.

  • V Prime C zažijete pravou chuť Amerického steaku nebo super výborné krabí koláče.

Vinotéka

  • Naše loď nabízí prvotřídní vína z celého světa.

  • Naše víno je dovážené z těch nejlepších vinic z Francie, Itálie nebo z Jižní Ameriky.

  • Znalost vína je naším koníčkem, takže když si nebudete moct vybrat, tak Vám pomůžeme a doporučíme.

The Patio and Swirl

  • Super Grill bar u bazénu, to Vám jistě zpříjemní den.

MOSAIC CAFÉ & MOSAIC@NIGHT

Naše kavárna se může stát Vašim nejoblíbenějším místem na lodi. A s novým nábytkem na Journey je to jedno z nejstylovějších. Najdete zde všechny své oblíbené kávové nápoje a můžete si je objednat přesně tak, jak vám chutnají. Pokud byste chtěli vyzkoušet naše Nespresso special coffe (za poplatek), Mosaic Café je tím správným místem. Doporučujeme, abyste vklouzli přímo do pohodlné sedačky a užívali si pohodičky.

CABARET LOUNGE

Užijte si živá vystoupení profesionálních umělců hudebních revue, sólistů klasické hudby, kapel a jiné zábavy v kabaretním nočním klubu s koktejlovým barem a útulnými stolky. Můžete zde vidět až tři různá představení za večer.