WONDER OF THE SEAS

PŘEDSTAVUJEME LOĎ WONDER OF THE SEAS

Na nejodvážnější a největší lodi světa, Wonder of the Seas, je všechno velké℠. Je to nadživotní dobrodružství na ostrově s velkolepými zážitky pro všechny věkové kategorie. Děti se mohou vyřádit při hrách nové úrovně. Milovníci adrenalinu si přijdou na své v Ultimate Abyss℠. A všichni si pochutnají na vynikajících pokrmech od domácké jižanské klasiky s příchutí až po rustikální italské speciality. Připravte se na start z vesmírného pobřeží na náš soukromý ostrov Perfect Day at Coco Cay a objevujte východní a západní pobřeží Karibiku. Pouze na palubě Royal Caribbean®.

NOVÁ TŘÍDA – NOVÉ MOŽNOSTI 

Největší loď na světě Wonder of the Seas je také první, která přináší osm jedinečných čtvrtí epické třídy Oasis – včetně nové luxusní čtvrti Suite. Takže je zde více prostoru pro dobrodružství, lahodné jídlo a úchvatnou zábavu než kdykoli předtím – pouze na lodí společnosti Royal Caribbean®.

KAŽDÝ DEN NAPLNO

Tohle není jen další den na moři. Je toho mnohem víc, co můžete vidět – a dělat. Od oblíbených vzrušujících zážitků, jako je 30 000 galonů úžasného proudu na simulátoru surfování FlowRider®, až po zcela nová dobrodružství, která mají změnit způsob, jakým si hrajete, včetně zcela nové pohlcující verze minigolfu a prostoru pro šplhání a klouzání, který je na hony vzdálený běžnému dětskému hřišti.

KULINÁŘSKÝ ZÁŽITEK

Největší loď na světě nabízí ještě více chutí a neomezené možnosti, které uspokojí každou chuťovou buňku. Špičková kuchyně? Zkontrolujte. Pohodlí, po kterém toužíte? Ano. Rychlá, ale chutná jídla, která si můžete vzít mezi dobrodružstvími? To vše je v nabídce.

DECHBEROUCÍ SHOW

Dovolená není místo pouze pro odpočinek – a nová loď Wonder of the Seas℠ rozhodně zvyšuje nároky na prostoje. Ať už hledáte dechberoucí výkony v AquaTheater, svůj vlastní kousek v centru pozornosti v našem charakteristickém karaoke baru nebo koktejly s výhledem ve zcela novém baru Vue℠.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Wonder of the Seas℠ změní váš způsob dovolené – a to ve velkém stylu. Vzrušení na každém kroku, bazénová paluba překypující sluncem a hrami pro všechny věkové kategorie, odvážná sousta všeho druhu a show, která nikdy nekončí. Vyrazte z vesmírného pobřeží na náš soukromý ostrov Perfect Day at CocoCay a prozkoumejte skvosty Karibiku.

KDE SE VZRUŠUJÍCÍ ZÁŽITKY STÁVAJÍ SKUTEČNOSTÍ

Na mysu Canaveral je vždycky vzrušující doba, která nabízí vše od poutavých muzeí přes nezapomenutelná pozorování kapustňáků a prvotřídní golf až po nadpozemské dobrodružství v Kennedyho vesmírném středisku. A nyní je vesmírné pobřeží místem startu nejlepší rodinné dovolené v Orlandu – na palubě nové lodi Wonder of the Seas℠. Nechte se unést k odvážnějšímu vytváření vzpomínek.

UPŘETE SVŮJ ZRAK NA RÁJ

Nejnovější div světa je vaší branou ke klenotům Karibiku. Vydejte se do deštného pralesa v Roatánu a na průzkum cenotů na Cozumelu v rámci trasy po západním Karibiku. Nebo se vydejte na kousek ráje na plážích Svatého Tomáše a na plavbu po východním Karibiku se vydejte na skutečný kulturní výlet na dvě strany ostrova Svatý Martin – holandskou a francouzskou. Obě se zastávkami na našem zcela nově pojatém soukromém ostrově Perfect Day na CocoCay.

MINIGOLF

Zahrajte si minigolf, jaký jste ještě nehráli – na souši i na moři, ve dne i v noci. Tohle není obyčejná hra putt-putt. Je to Wonder Dunes na palubě nové lodi Wonder ofthe Seas℠. Ponořte se do divokého, vodního, podmořského příběhu, kde mořské hřebeny mají závodní pruhy, želvy hlídají cestu do klikatých bludišť a hřišti vládne obří chobotnice.

PROSTOR POUZE PRO TEENS

Na nové lodi Wonder of the Seas℠ mají teenageři exkluzivní prostor, který je jen jejich -Social100. Za tajným vchodem se nachází místo pro posezení, kde se vždy hraje na nejnovějších konzolích. K tomu hudba k poslechu, filmy a spousta pohodlných míst, kde si můžete odpočinout s novými přáteli. Hned venku se nachází naše dosud nejvyužívanější terasa s hrami na trávníku, džusovým barem, kde se podávají chuťově lákavé mocktaily a zmrzlinové poháry, a vůbec poprvé také vířivka, kde se můžete zchladit pod sluncem nebo hvězdami.

HRAJTE SI JINAK

Tohle není pouze malování- tohle je hra za hranicemi pravidel. Děti se mohou nechat unášet svou fantazií a v Play Place je čeká spousta rozmarných místností a prolézaček. Interaktivní hraní v dílně. Přátelské soutěžení v Aréně. Prostory, které mohou nazývat svými vlastními, v Hangoutu. A navíc speciální programy, které zapojí všechny smysly miminek a menších dětí v AO Babies a AO Juniors.

DVA ZPŮSOBY

JAK PROŽÍT VEČER

Na lodi Wonder of the Seas je to méně nočního života a více noci vašeho života – od zábavy, která nastavuje laťku hodně vysoko, až po bary, kde se podávají koktejly, které musíte popíjet, abyste uvěřili, v prostředí, kde je každý okamžik nezapomenutelný.

STRHUJÍCÍ SHOW

Představení na palubě nastavují novou laťku zábavy na moři – počínaje AquaTheaterem s 30metrovými potápěčskými plošinami, úžasným výhledem na oceán, dramatickými novými kulisami a 137 000 galony vody. Nebo se vydejte do Music Hall, abyste v první řadě viděli cover kapely, které hrají jako opravdové.

KARAOKE

Vyzkoušejte si hity ve Spotlight℠ Karaoke, kde na vás budou upřeny všechny oči a uši. Ať už ovládáte umění show nebo sprchových melodií, zazpívejte si na hlavním pódiu se speciálním moderátorem nebo uspořádejte vlastní show v jedné ze dvou soukromých místností na palubě.

DOG HOUSE

V restauraci a baru The Mason Jar℠ Southern Restaurant & Bar znovu objevují klasiku z Low Country, základní jídla z Bayou a odvážné BBQ. Večeře podněcuje atmosféru setkávání s živou country hudbou a pokrmy, na které máte chuť a které vás uklidní. Například humří a langustí gumbo v kreolském stylu a babiččino smažené kuře. Mezitím se v nabídce snídaní objevují jídla, která by se dala považovat za dezert. Vyzkoušejte sladkou skořicovou rolku nebo pikantní jižanské kuře s vaflemi.

SŮL, LIMETKA A CHILL

Vaše oblíbené místo, kam si můžete zajít na tacos, burritos a quesadillas, je nyní o něco lepší. Vstupte do Cantina Fresca℠ – zcela nového baru na El Loco Fresh®, kde se podávají ty nejodvážnější mexické koktejly na moři. Vychutnejte si pikantní koktejl Pineapple Jalapeño Margarita s ledem, který nemůžete minout. Nebo si vyberte svou oblíbenou příchuť margarity s výběrem jahod, manga a mučenky. A vůbec poprvé si můžete po celý den vychutnávat různé osvěžující agua frescas.

VUE BAR℠

Vue Bar℠ se nachází vysoko nad mořem a je vaším novým útočištěm. Popíjejte své oblíbené prázdninové koktejly a kochejte se dokonalým panoramatem, ať se podíváte kamkoli. A když slunce zapadne, mozaiková stříška ožije kaleidoskopem barev.

JAK VYPADÁ DOVOLENÁ NA LODI

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu