Každý den strávíte v jiné destinaci s možností
relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé x když se s námi vydáte na plavbu.

Mezi naše inovace patří RIPCORD OD iFLY®, simulátor skydivingu * NORTH STARSM, vyhlídková kabina ve tvaru diamantu stoupající pozvolna do výšky 90 metrů nad mořem * TWO70°SM, jedinečná společenská místnost, ve které se dokonale mísí technologie se zábavou a jedinečná večerní vystoupení * SEAPLEXSM, největší vnitřní prostor, ve kterém najdete dokonce i vůbec první autodrom na lodi * FlowRider®, surfový simulátor * lezeckou stěnu * zipline přes palubu lodi * umělé kluziště * 3D kino * Aquapark H2O ZoneSM * divadelní a hudební představení ve stylu Broadway jako jsou Chicago, Horečka sobotní noci, Hairspray, We will rock you či Mamma Mia * DreamWorks se svými oblíbenými postavičkami z pohádek Shrek, Madagaskar či Kung Fu Panda * První specialista společnosti Apple® na moři, který vám představí nejnovější dostupnou technologii * 2000 m2 opravdového trávníku uprostřed oceánu …

Vydejte se s námi na plavbu a zažijte svou nejúžasnější dovolenou v životě.

CO PLAVBY NABÍZEJÍ

? ? ?

Plavby nabízejí

nejkvalitnější hotelový servis a naše moderní lodě jsou spíše plovoucími resorty, kde si každý najde své místo.

   Různé typy kajut

       Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší               oázou klidu.

       Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování v útulných             vnitřních kajutách, přes nádherné kajuty s balkónem, až po                       luxusní apartmány, vám dokážeme zajistit ideální ubytování               přímo na  míru.

 

Restaurace a Bary

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Naše plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků.

 

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svého umění zaručeně uspokojí všechny vaše i ty nejnáročnější požadavky.

 

Dále se nabízí bary, hospůdky, kavárny, cukrárny a pizzerie …, je z čeho si vybírat.

více o stravování . .

  Bazény, sporty a lázně

     Dovádějte v aquaparku H2O ZoneSm nebo si vychutnejte výhled na oceán z jedné         ze samonosných vířivek vystupujících z boku lodi ve výšce 4 metrů.

     Zažijte vzrušení na surfovém simulátoru FlowRider®, na kladce vysoko nad                       promenádou nebo z lezecké stěny. Zabruslete si na ledové ploše nebo na inlinové       dráze nebo si zacvičte ve fitness centru vybaveném moderními kardiovaskulárními         a posilovacími stroji. Také se nabízí nejnovější lekce pilates, spinningu, kickboxu,             jógy, trekkingu nebo salsy.

     Naše lázně nabízejí luxusní řadu uklidňujících masáží a programů od okysličujícího       ošetření pletix po aromaterapeutické masáže a exotické procedury x jako je čakrová       terapie kameny. Každá procedura je navržena tak, aby pomohla uvolnit stres,               dodala tělu energii a pocit osvěžení.

více o zajímavostech na lodi . .

Divadla, kina, zábava a relax

Užijte si některá z divadelních představení ve stylu Broadway, dobijte si večer energii v některém z mnoha salónků, barů, nočních klubů či v kasinu, které konkuruje nejlepším kasinům ve stylu Monte Carlo. Nikde na moři nenajdete lepší zábavu.

Setkejte se s přáteli u drinku v baru, vychutnejte si vystoupení živých kapel nebo si sami zkuste zazpívat karaoke. Protančete noc v jednom ze skvělých nočních klubů nebo si vyzkoušejte tanec v rytmu salsy.

Nebo lenošte s pohárem lahodného koktejlu a relaxujte – vždyť jste přeci na dovolené.

  Děti a jejich aktivity

      VAŠE DĚTI U NÁS BUDOU ŠŤASTNÉ, TÍM PÁDEM BUDETE I VY!

     Vaše děti jsou díky našemu bezplatnému programu pro mládež v dobrých rukou.           Každý člen týmu je absolventem čtyřletého studia oboru výchovy a práce s dětmi             nebo má jinou podobnou kvalifikaci. Naše jedinečné animační programy kombinují       zájem dětí o umění, historii a kulturu, organizujeme pro ně taneční večírky,                       kulinářské lekce, honby za pokladem…, k dispozici jsou též sportovní hřiště, dílny,         hračky, hry a herní konzoly Xbox. Vaše děti se budou určitě dobře bavit v našem         bezpečném prostředí.

Chtěli byste zažít dovolenou na lodi a každý den se probouzet v jiné destinaci?

Tel: +420 222 074 104 | Mob: +420 603 172 604

Vyhledat plavbu