Výlety

Aerial Coco Cay - Berry Islands - Bahamas

Aerial Coco Cay – Berry Islands – Bahamas

Mykonos - Greece

Mykonos – Greece

Galapágy

 

 

Objevujte nová místa, nová jídla a nové zážitky. Vydejte se na cestu do nejbáječnějších destinací světa a vyzkoušejte věci, o kterých se Vám ani nesnilo. Taková je Vaše dovolená – a s našimi pobřežními výlety si můžete být jisti, že si ji navždy zapamatujete.

 

Výlety si můžete prohlížet podle přístavů, kde bude loď stavět, nebo podle druhu aktivity. Abyste si prohlédli a nakoupili výlety specifické pro Vaši plavbu, budete muset zadat na webové stránce lodní společnosti rezervační číslo své plavby, jméno lodi a datum plavby.

 

Ke každému výletu jsou k dispozici celé popisy a také obrázky a videa, které Vám pomohou při výběru toho pravého výletu pro Vás. U některých výletů mohou platit různá omezení, jako je věk, váha a výška. Tato omezení stanovují naši touroperátoři s ohledem na bezpečnost a pohodlí našich hostů. U každého výletu je také určena náročnost aktivity – mírná, střední či náročná. I to Vám pomůže při rozhodování, zda je daný výlet pro Vás vhodný.

 

Při plánování svých výletů na pobřeží berte prosím v úvahu následující:

 

• Když si rezervujete dva výlety v jeden den, doporučujeme Vám nechat si mezi výlety přibližně 45 minut až hodinu • Doba odjezdu na výlety je uváděna v místním čase. Jakmile vstoupíte na palubu, zkontrolujte si prosím na svých lístcích čas a místo setkání • Poslední termíny zrušení výletu pro každý přístav jsou uvedeny na palubě • Výlety se konají za každého počasí. V případě, že je výlet zrušen v důsledku nepříznivého počasí, budou Vám vráceny veškeré peníze na Váš palubní účet • Pro konání většiny výletů je nutná účast minimálního počtu účastníků

 

Výlety na pobřeží lze rezervovat pouze online přes webovou stránku lodní společnosti a to maximálně 6 dnů před plavbou.