PLAVBY Z EVROPY

PLAVBY PO CELÉ EVROPĚ

KAŽDÝ DEN NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé když se s námi vydáte na plavbu.

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Objevte divokou krásu Evropy, od svěžích pláží litevské Kurské kosy až po třpytivé přístavy španělského pobřeží Costa del Sol.

Nebo sledujte, jak ožívá její historie, ať už budete svědky věčnosti v Římě, sledujte vikingské dědictví na západním pobřeží Norska nebo odhalujte keltský folklór v Irsku a Skotsku.

OBJEVTE LA DOLCE VITA

Itálie je země, kterou není třeba představovat – od příběhy opředených ulic Říma až po okouzlující kanály Benátek. Ať už pózujete s Michelangelovým Davidem ve Florencii, nebo si pochutnáváte na pizze, na kterou se nedá zapomenout, není divu, že tolik výletních lodí do Evropy navštěvuje la bella Italia.

OD AKROPOLE K EGEJSKÉMU MOŘI

Řecko je pozoruhodné, od starověké Akropole v Aténách až po modré střechy domů na Santorini. Ať už se vydáte na túru po vápencových kopcích na severu, nebo se budete plavit v kobaltových vodách kolem Kyklad, snadno pochopíte, proč je to jedno z nejlepších míst k návštěvě v Evropě.

HRY O TRŮNY ŽIJÍ DÁL

Seriálový hit už sice skončil, ale fanoušci seriálu Hra o trůny poznají desítky míst v opevněném Dubrovníku, klenotu chorvatského pobřeží Jaderského moře. Ještě dál můžete prozkoumat nespočet vodopádů v národním parku Plitvická jezera nebo spojit plavbu po Evropě s ochutnávkou v nedoceněných vinařstvích.

Scény,

JEŽ INSPIROVALY 1000 OBRAZŮ

Pobřeží Francie, Španělska a Portugalska vždy nabízelo nekonečné možnosti. Generace malířských velikánů od Van Gogha po Picassa se inspirovaly křišťálovými pobřežími francouzské Riviéry až po skalnaté vrcholky Kanárských ostrovů.

Nejlepší evropské plavby samozřejmě kotví také v nadčasových městech, jako je Barcelona, Cherbourg, Lisabon a další.

MĚSTO LÁSKY, AZUROVÉ POBŘEŽÍ

Jediná věc, která je lepší než procházka noční Paříží při rozsvícené Eiffelově věži? Posedět u jídla z čerstvě ulovených mořských plodů při západu slunce v přístavu příznačně pojmenovaném Nice. Ve Francii si každý cestovatel najde to své, a proto zde kotví tolik výletních lodí do Evropy.

ŘEKNĚTE "SALUD" ŠPANĚLSKU

Posezení u španělských tapas je jedním z nejúžasnějších zážitků, zejména když je zapijete ovocnou sangrií. Navíc jurská topografie Kanárských ostrovů a bouřlivé ulice Barcelony jsou jen některá z nejlepších míst v Evropě, která zde najdete.

KRÁL OBJEVŮ

Portugalsko je místem, odkud začíná mnoho prvních výprav do Nového světa, ale většina lidí na evropských plavbách do Lisabonu se diví, proč by ho někdo opouštěl. Prozkoumejte tajemný hrad Quinta de Regaleira v Sintře, nalijte si portské víno v Portu nebo si procvičte své surfařské dovednosti v Algarve.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Není náhodou, že mnoho nejlepších evropských plaveb vede do nejkrásnějších přístavů na světě. Projděte si cestu dlážděnými uličkami Itálie, porovnejte nadčasovou krásu řeckých ruin s moderním šikem, který se stal charakteristickým znakem tamních ostrovů, nebo se vydejte na pěší túru opuštěnými jeskyněmi a k bujným vodopádům v podmanivém Chorvatsku.

NORTH STAR®

North Star® je držitelem Guinnessova rekordu za nejvyšší vyhlídkovou palubu na výletní lodi. Vstupte do vyhlídkové kapsle a pokochejte se panoramatickým výhledem na okolní moře a pobřeží, když vystoupáte více než 300 metrů nad vlny.

CHEF'S TABLE

Nejexkluzivnější kulinářský zážitek ve flotile, Chef’s Table, nadchne každého náročného gurmána. Připojte se k malé skupině kulinářských znalců a ochutnejte pět vynikajících pokrmů spojených s vínem – vše v podání lodního šéfkuchaře.

WONDERLAND

 Restaurace ve které není nic jak se zdá. Ve Wonderland se kuchaři snaří na pokrm dívat spíše jako na umělecké dílo, než jako na jídlo.

MIXOLOGIE A TECHNOLOGIE

Vyberte si cocktail z nabídky či zadejte svůj vlastní, fantasii se meze nekladou. V tomto baru Vás však neobslouží žádný lidský barman, ale dva robotičtí barmani, jenž dovedou Vaši objednávku k dokonalosti. Neváhejte proto vyzkoušet zda jste spíše pro lidský faktor nebo pro bezchybnou kalkulaci strojů.

SHOW

V divadle nacházejícím se přímo na palubě, si můžete vychutnat takové klasiky, jako jsou třeba Kočky nebo Pomáda.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu