Online odbavení

Pro Online odbavení potřebujete vyplnit následující informace:
Jméno a příjmení; datum narození; místo narození; trvalé bydliště; národnost; číslo pasu; konec platnosti pasu; jméno a telefon kontaktní osoby v ČR v případě nutnosti během plavby

Pro Royal Caribbean International

www.royalcaribbean.com

Pod názvem sloupce ALREADY BOOKED klikněte na ONLINE CHECK-IN; po pravé straně vyplňte příjmení, rezervační číslo, datum plavby, jméno lodi a klikněte na Submit; klikněte na Begin Check-In. Po dokončení odbavení si vytiskněte dokument SetSail Pass, který podepište a mějte u sebe při nalodění. Online odbavení je nutno provést nejpozději do 3 dnů před plavbou.

Pro Celebrity Cruises

www.celebritycruises.com

Na horní části stránky klikněte na CHECK IN, potom klikněte na General Check In; vyplňte rezervační číslo, příjmení, loď a datum vyplutí a klikněte na Continue; vyplňte potřebné informace a po dokončení odbavení si vytiskněte dokument Xpress Pass, který podepište a mějte u sebe při nalodění. Online odbavení je nutno provést nejpozději do 3 dnů před plavbou.

Pro Azamara Club Cruises

www.azamaraclubcruises.com

Pod názvem sloupce BOOKED klikněte na Online Check-in; vyplňte rezervační číslo, příjmení, loď a datum vyplutí a klikněte na Submit; vyplňte potřebné informace a po dokončení odbavení si vytiskněte dokument Xpress Pass, který podepište a mějte u sebe při nalodění. Online odbavení je nutno provést nejpozději do 3 dnů před plavbou.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních udajů popsaných zde.