PLAVBY Z HAVAJE

PLAVBY PO HAVAJSKÝCH OSTROVECH

KAŽDÝ DEN NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé když se s námi vydáte na plavbu.

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Pouhé slovo „Havaj“ vyvolává představu tyrkysových vln omývajících pestrobarevný písek, bohaté historické tapiserie, která je stejně tak polynéská jako americká, a přívětivé kultury, kterou lze vyjádřit jediným slovem: Aloha. Po příjezdu se vydejte po stopách historie Pearl Harboru na Oahu, kde si můžete prohlédnout bojové lodě a památník osudného dne roku 1941.

Plavte se na Havaj a vydejte se na Velký ostrov, kde můžete zdolávat sopky jako Mount Kilauea a honit se za vodopády na svazích Mauna Kea. Nebo si užívejte slunce a surfování na odlehlých pobřežích Kauai a Maui. Objevte kouzlo s plavbou po Havaji.

VYRAZTE NA PLÁŽ

Havaj je skupina ostrovů se stovkami pláží. Vydáte se na Oahu a navštívíte Waikiki, kde je pozorování lidí stejně dobré jako opalování, nebo malebné pobřeží Napali na podceňovaném Kauai? Rozhodování, rozhodování.

KOUPEL V DEŠTNÉM PRALESE

Havaj nabízí tropickou variaci na módní cestovatelský koníček zvaný „lesní koupání“. Mezi duchovně smýšlejícími cestovateli je to v dnešní době v módě a je to skvělý způsob, jak si prohlédnout přírodu zblízka. Vydejte se na túru k Duhovým vodopádům na Big Islandu nebo do bujného deštného pralesa Hana na Maui.

VYPRAVTE SE NA PELE

Bohyně sopky Pele má na Havaji mnoho podob. Havaj je nejvulkaničtějším státem Spojených států, ale váš zážitek nemusí být smrtelně nebezpečný. Odvážlivci se budou chtít zblízka seznámit s aktivním lávovým proudem sopky Kilauea, ale místo toho můžete podniknout výšlap na vyhaslou sopku Mauna Loa.

NEŽ

VYRAZÍTE

Havajské ostrovy jsou ideální pro návštěvu 365 dní v roce, ať už chcete lenošit na pláži, prozkoumat deštný prales nebo se vydat na sopku. Ceny a davy lidí se však zvyšují, když jsou děti mimo školu a během Vánoc a Nového roku.

Díky celoročně teplému počasí patří Havaj k nejslunečnějším státům USA. Období dešťů trvá od listopadu do března, ale z počasí v těchto měsících si příliš těžkou hlavu nedělejte; nejedná se o neustálý monzun – je zde pouze větší pravděpodobnost přeháněk.

Hledáte odlehlejší havajskou dovolenou? Pobřeží Napali na Kauai je vyhlášené, ale překvapivě nepřeplněné. Pokud na Kauai zakotvíte, můžete jet podél zdánlivě skrytého pobřeží Napali. Dokonce i na Maui, které se stalo populárnějším, poskytují „tajné“ pláže (a červené pláže, jako je Kaihalulu Beach) odpočinek od davů.

PAMÁTKY MINULOSTI

Žádný výlet na Oahu se neobejde bez uctění památky obětí Pearl Harboru u památníku USS Arizona. Havajská historie je však mnohem bohatší. S polynéským dědictvím Havaje byste se měli seznámit také v paláci Iolani v Honolulu, bývalém sídle dlouho vládnoucí dynastie Kamehameha.

SEZNAMTE SE SE SVÝM RANNÍM DŽUSEM

Když si představíte havajské nápoje, možná vás napadne ovocný nápoj s deštníkem, ale tento stát je jediným stálým producentem kávy v USA.Vydejte se na Velký ostrov a projděte si plantáže, kde se tato káva pěstuje, od slavné kávy Kona až po řemeslného výrobce Mount Thunder.

VKROČTE DO STARŠÍCH DOB

Polynéská minulost Havaje je dodnes hmatatelná. Na ostrově Oahu navštivte Polynéské kulturní centrum, kde si můžete prohlédnout šest různých rekonstrukcí tradičních vesnic. Podívejte se na polynéský tanec, zahrajte si starodávné hry, které se předávaly z generace na generaci, a naučte se staré způsoby rybolovu bez sítě.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Havaj nabízí jedny z nejlepších outdoorových zážitků na světě. Nejlepší havajské plavby vám umožní projít si bujný deštný prales Hana nebo si užít sopečný zážitek na Velkém ostrově. Obdivujte lávové proudy Kilauea nebo si vychutnejte kávu, která roste v půdě zúrodněné miliony let trvajícími erupcemi.

OVATION OF THE SEAS

Objevte krásy Havaje na 8denním dobrodružství na palubě lodi Ovation of the Seas® – od zurčících vodopádů po aktivní sopky. Sázejte slunce na smaragdových plážích nebo tančete na luau na Maui. A na této hvězdné lodi třídy Quantum se budete bavit surfováním na FlowRideru®, pokrmy inspirovanými světem a mnoha dalšími zážitky. Pouze na lodi Royal Caribbean®.

QUANTUM OF THE SEAS

Quantum of the Seas® vás vezme na velkolepé dobrodružství na nejlepší Havajské ostrovy. V jednu chvíli se poflakujte na pláži Waikiki. A pak si vychutnejte čerstvou praženou kávu vypěstovanou na starobylých lávových polích Kalua Kona. A mezitím vyplňte své dny nekonečnými zážitky na palubě, jako je simulátor seskoku padákem RipCord® by iFLY®, vynikajícími možnostmi stravování a špičkovou zábavou.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu