Stravování na plavbě

Hlavní restaurace na plavbě

Máte na výběr z několika časů večeře v hlavní restauraci. Požádejte prosím o Váš preferovaný čas a stůl při rezervaci. Časy stravování se mohou lehce lišit ve dny v přístavu kvůli odjezdům na výlety na břeh. Služby My Time Dining a Celebrity Select (volné sezení bez fixního času večeří) umožňuje hostům flexibilitu u jejich večerního stravování. Můžete se rozhodnout, kdy byste chtěli večeřet mezi 18:00-21:30hod. každý večer, podobně jako v běžné restauraci.

Zvláštní diety a stravování na plavbě

Jsme schopni vyhovět celé řadě speciálních dietních požadavků včetně nabídky vegetariánských pokrmů na všech menu v hlavních restauracích v době oběda a večeře. V době obědů a večeří dále nabízíme pokrmy s nízkým obsahem tuku a sodíku, košer a bezlepkovou stravu a speciální veganská jídla bez obsahu laktózy.

Abychom mohli zařídit vše potřebné, oznamte nám své speciální požadavky předem. Požadavky je nutné předložit písemně nejméně 45 dní před začátkem plavby, avšak žádosti o košer jídla musí být vyžádány 40 dní před začátkem plavby do Karibiku, na Aljašku a na Havaj a nejméně 80 dní před plavbou do Evropy, Jižní Ameriky nebo Asie. Doporučujeme hostům, aby si ověřili své požadavky u manažera restaurace v den nástupu na palubu (košer jídla jsou zabalená předem).

Specializované restaurace na plavbě

Na výběr je ze široké nabídky prvotřídních restaurací s různými specialitami, lze si rezervovat přes webové stránky lodních společností nebo až na lodi (tyto rezervace jsou s příplatkem).

RESTAURACE ROYAL CARIBBEAN

 

Restaurace v ceně:

 

THE CAFÉ @ TWO70

Gurmetské tržiště, na kterém si můžete vybrat z palety různých svačinek a příjemného občerstvení.

Coastal Kitchen

Restaurace, která kombinuje světovou kuchyni v každý den měnicím se
menu.

Park Cafe

Zastavte se promenádě pro lehkou svačinku.

Solarium Bistro Restaurant

Tato restaurace nabízí ty nejzdravější volby občerstvení, které si na své dovolené budete přát.

Dog House

Restaurace pouze na hot dogy proč ne ?

Hlavní Restaurace

Dejte si večeři v pětihvězdičkové restauraci.

Sorrentos's Pizza

Ochutnejte pizzu a mnoho dalších pochoutek v klasické newyorské pizzerii.

Windjammer

Hlavní restaurace na lodi s Švédskými stoly plnými  neodolatelných jídel.

Café Promenade

Když si chcete jen tak oddechnout není nic lepšího než si  sednout a užít si kávu za šumu rušné promenády.

Vitality Café

Ať už se chcete najíst po svém tréninku či jen chcete žít zdravě ve Vitaly Café si vždy vyberete.

Restaurace nezahrnuté v ceně:

 

La Patisserie

Objevte francouzskou konfekční dokonalost, která svým výběrem čokolád, kávy a sladkostí potěší nejeden mlsný jazýček.

Chef's Table

Pětihvězdičkový zážitek, můžete těšit na pětichodové menu u kterého můžete  ochutnat ta nejlepší světová vína.

Wonderland

Restaurace, ve které není nic jak se zdá. Ve Wonderland se kuchaři snaží na pokrm dívat spíše jako na umělecké dílo, než jako na jídlo.

Jamie's Italian

Italská restaurace slavného Jamieho Olivera.

Chops Grille

Pro všechny milovníky masa je na lodi i restaurace Chops Grille ve které si můžete vychutnat prvotřídní steaky a další pokrmy, které Vám vytřou zrak.

Johny Rocket's

Pro všechny milovníky burgerů je na lodi i klasická americká burgrárna.

Izumi

Asijská restaurace s prvotřídními kuchaři.

150 Central Park

Užijte si gurmetský zážitek z přírodních ingrediencí získaných z místních surovin.

Sabor

Pravá mexická kuchyně pro všechny milovníky fiesty.

 

Giovanni's Table

Rustikální italská restaurace ve které si můžete vychutnat italské klasiky, jako Gnocchi Al Gorgonzola, Melanzane alla Parmigiana, Risotto, Bolognese a mnoho dalšího.

RESTAURACE CELEBRITY CRUISES

 

 

Sushi on Five

Sushi resturace, která je velmi populární na našich lodích. Japonské menu, které je připravováno od nejlepších sushi šéfkucharů na světe. Ochutnejte výbornou japonskou kuchyni.

Le Petit Chef™ v restauraci Qsine

Tato restaurace je jedna z nejdoporučovanějších na naších lodích a nabízí jeden z nejvíce unikátních kulinářských zážitků na světě. Restaurace je krásně zpracována architektonicky a působí na Vás ohromujícím dojmem, momentem kdy vstoupíte.

Blu

Překrásná restaurace s osobitým kouzlem. Elegantní, moderní, to je typický popis pro restauraci Blu s krásným výhledem na moře a s unikátním interiérem, kde si můžete vychutnat vynikající pokrmy.

Tuscan Grille

Italská restaurace s mnoha italskými pochoutkami. Ikonická italská restaurace Tuscan Grille nabízí unikátní autentickou atmosféru plnou života a výborného italského jídla.

Murano

Francouzská restaurace, která připravuje fantastické francouzské pochoutky. Ochutnejte výborné ročníky francouzských vín a k tomu si objednejte sýr, zkuste šneky a užívejte.

Hlavní restaurace

Našim cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste si co nejvíce pochutnali. Tyto sny o vynikajícím jídle se stávají skutečnými.  Celá restaurace je speciálně navržena, abyste se při svém jídle cítili co nejpohodlněji.

Mast Grill

Výborné jídlo přímo u bazénu. Užijte si výborné grilování na sluníčku, ochutnejte naše výborné burgery a steaky.

The AquaSpa Café

Celebrity lodě byly jedny z prvních, co začaly provozovat Spa restauraci. Výborné a hlavně zdravé jídlo a osvěžení kdykoli během plavby.

Luminae

Privátní restaurace pro klienty, kteří si zvolí jako typ svého ubytování SUITE, nabízí každý den úplně nové menu. Restaurace inspirovaná všemi druhy kuchyní, jedinečná a fantastická.

SilkHarvest Restaurant

Vydejte se na Dálný východ a navštivte naši prvotřídní restauraci. Poznejte autentickou asijskou pohostinnost dokonale spárovanou s moderní směsí čínské, japonské, thajské a vietnamské kuchyně. Zde si můžete vychutnat rodinný styl stravování v příjemném a přátelském prostředí.

Lawn Club Grill

Zapněte svojí vášeň ke grilování v Lawn Club Grill. Moderní venkovní restaurace nabízí prvotřídní požitek z jídla a příjemného čerstvého vzduchu v krásném  zelenéhm prostředí. Jídlo je připravované naším prvotřídním Šéfkuchařem, který vás tak navnadí, že budete do této restaurace chtít chodit po celou vaší dovolenou. Menu také lze přizpůsobit přímo vašim požadavkům.

The Porch

Čerstvé jídlo s krásným výhledem na oceán. Přijďte do restaurace the Porch, kde na vás bude čekat nejlepší jídla na světě.

Oceanview Café

Restaurace, která je Vám kdykoli k dispozici a vaří pro Vás lokální jídla podle toho, v jaké destinaci se právě nacházíte.

RESTAURACE AZAMARA CRUISES

 

Image

 

Aqualine

Italská restaurace s pochoutkami ze samotné Itálie a neuvěřitelná chuť, která vás nadchne.

Prime C

Speciální steak house, který Vás už od první chvíle nadchne svojí vůní.
V Prime C zažijete pravou chuť Amerického steaku nebo super výborné krabí koláče.

Vinotéka

Naše loď nabízí prvotřídní vína z celého světa. Naše víno je dovážené z těch nejlepších vinic z Francie, Itálie nebo z Jižní Ameriky. Znalost vína je naším koníčkem, takže když si nebudete moct vybrat, tak Vám pomůžeme a doporučíme.

The Patio and Swirl

Super Grill bar u bazénu, to Vám jistě zpříjemní den.

MOSAIC CAFÉ & MOSAIC@NIGHT

Naše kavárna se může stát Vašim nejoblíbenějším místem na lodi. A s novým nábytkem na Journey je to jedno z nejstylovějších. Najdete zde všechny své oblíbené kávové nápoje a můžete si je objednat přesně tak, jak vám chutnají. Pokud byste chtěli vyzkoušet naše Nespresso special coffe (za poplatek), Mosaic Café je tím správným místem. Doporučujeme, abyste vklouzli přímo do pohodlné sedačky a užívali si pohodičky.

CABARET LOUNGE

Užijte si živá vystoupení profesionálních umělců hudebních revue, sólistů klasické hudby, kapel a jiné zábavy v kabaretním nočním klubu s koktejlovým barem a útulnými stolky. Můžete zde vidět až tři různá představení za večer.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních udajů popsaných zde.