Výlety na lodi

Výlety

Objevujte nová místa, nová jídla a nové zážitky. Vydejte se na cestu do nejbáječnějších destinací světa a vyzkoušejte věci, o kterých se Vám ani nesnilo. Taková je Vaše dovolená – a s našimi pobřežními výlety si můžete být jisti, že si ji navždy zapamatujete.

Výlety si můžete prohlížet podle přístavů, kde bude loď stavět, nebo podle druhu aktivity. Abyste si prohlédli a nakoupili výlety specifické pro Vaši plavbu, budete muset zadat na webové stránce lodní společnosti rezervační číslo své plavby, jméno lodi a datum plavby.

Ke každému výletu jsou k dispozici celé popisy a také obrázky a videa, které Vám pomohou při výběru toho pravého výletu pro Vás. U některých výletů mohou platit různá omezení, jako je věk, váha a výška. Tato omezení stanovují naši touroperátoři s ohledem na bezpečnost a pohodlí našich hostů. U každého výletu je také určena náročnost aktivity – mírná, střední či náročná. I to Vám pomůže při rozhodování, zda je daný výlet pro Vás vhodný.

Při plánování svých výletů na pobřeží berte prosím v úvahu následující:

• Když si rezervujete dva výlety v jeden den, doporučujeme Vám nechat si mezi výlety přibližně 45 minut až hodinu
• Doba odjezdu na výlety je uváděna v místním čase. Jakmile vstoupíte na palubu, zkontrolujte si prosím na svých lístcích čas a místo setkání
• Poslední termíny zrušení výletu pro každý přístav jsou uvedeny na palubě
• Výlety se konají za každého počasí. V případě, že je výlet zrušen v důsledku nepříznivého počasí, budou Vám vráceny veškeré peníze na Váš palubní účet
• Pro konání většiny výletů je nutná účast minimálního počtu účastníků

Výlety na pobřeží lze rezervovat pouze online přes webovou stránku lodní společnosti a to maximálně 6 dnů před plavbou.

Dobrodužství

Stupňujte své limity s našimi výlety, od lehkých dnů na pláži až po vysoko adrenalinové zážitky jako jsou (zip line, bunge jumping, rafting a mnoho dalších). Pozvedněte svou dovolenou na novou úroveň.

Rodinné výlety

Vytvořte si rodinný zážitek, na který do smrti nezapomenete. Přitom si užívejte zábavu, přírodu a kulturní historii, ze kterých budou vaše ratolesti nadšené.

Royal tour challenge

Zažijte  dobrodružství v podobě zdravé výzvy v dobrém duchu. Když se zakotví v přístavu, jsou připraveny aktivity, které vás zaměstnají a které jsou pro rodiny a větší skupinky.

Historie a kultura

Objevujte historii a kulturu s místními lidmi a užijte si fantasticky naplánovaných výletů s průvodci, kteří předají veškeré zajímavé informace.

Kulinářské zážitky

Co je na menu dneska? Ochutnávejte esenciální chutě z celého světa ve všech přístavech a městech, které navštívíte během své plavby.

Pomoc životnímu prostředí

Udělejte rozdíl při vybírání svých výletů za účelem pomoci divoké přírodě a životnímu prostředí, kterými tak můžete pomoci místním obyvatelům.

Vícedenní dobrodružství

Zažijte dobrodružství mimo přístav v srdci každé destinace. Připravte se na  prohlídky s průvodcem a to včetně ubytování v hotelu, stravování, letenek (kde nutné) a dopravy, než se vrátíte na loď v jiném přístavu.

Dobrodružství pro tělesně postižené

Hloubkové autentické zážitky z výletů, které nabízí bezbariérové trasy a služby zkušených místních průvodců s veškerým komfortem a dostupností.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních udajů popsaných zde.