Zajímavosti na plavbách

Virtuální balkóny a SeaPlex, největší sportovní centrum na moři.

Virtuální balkón – to je vnitřní kajuta s velkou 80-palcovou obrazovkou s vysokým rozlišením, která se rozprostírá od podlahy ke stropu. Poprvé v historii si můžete vychutnat v reálném čase aktuální snímání vnějšího prostředí, ať se loď nachází v přístavu nebo na moři. Užijte si východy a západy slunce a všechny nádherné přístavy a destinace.

SeaPlex – největší sportovní centrum na moři, nabízející projížďky na kolečkových bruslích, jediný autodrom na moři a dokonce i cirkusovou školu s létáním na hrazdě.

Aktivity

Surfový simulátor, bazén, north star, herna, basketbalové hřiště, největší halová plocha na moři, bazén a mnoho dalších aktivit na lodích Royal Caribbean.

Že dnes nestavíte v žádné destinaci či se Vám dneska nikam nechce? Nevadí na lodi se nikdy nudit nebudete.

Od heren až po SPA. Na lodi si opravdu každý najde aktivitu díky které den uteče jako voda.

Show

Top Brodwayeské hry, profesionální zpěváci nebo třeba olympijští sportovci.

Na to vše se můžete těšit!

Široká škála  profesionálů z různých okruhů se bude snažit, abyste se na lodích Royal Caribbean nenudili ani minutu.

Divadlo

V divadle se nacházející se přímo na palubě si můžete vychutnat takové klasiky, jako jsou třeba Kočky nebo Pomáda.

Originální produkce

Jiná loď jiný zážitek. Díky široké škále různých představení si na každé lodi můžete užít trochu jiný umělecký zážitek ať už je to jazz swing, cabaret či něco jiného……

Hudební umělci

Každý den nový zpěváci či kapely, ať už je to v barech, restauracích, divadlech či jen jako příjemné hudební pozadí při chůzi po promenádě

Spectra’s Cabaret

Virtuální koncerty

Tyto koncerty využívají nahrávky vystoupení různých kapel natočené na 4K kamery s vysokým rozlišením, aby Vám přinesli úplně nový zážitek z poslechu hudby.

Restaurace

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků.

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři Vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny Vaše chutě.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních udajů popsaných zde.