Dovolená na lodi

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé x když se s námi vydáte na plavbu.

Mezi naše inovace patří RIPCORD OD iFLY®, simulátor skydivingu * NORTH STARSM, vyhlídková kabina ve tvaru diamantu stoupající pozvolna do výšky 90 metrů nad mořem * TWO70°SM, jedinečná společenská místnost, ve které se dokonale mísí technologie se zábavou a jedinečná večerní vystoupení * SEAPLEXSM, největší vnitřní prostor, ve kterém najdete dokonce i vůbec první autodrom na lodi * FlowRider®, surfový simulátor * lezeckou stěnu * zipline přes palubu lodi * umělé kluziště * 3D kino * Aquapark H2O ZoneSM * divadelní a hudební představení ve stylu Broadway jako jsou Chicago, Horečka sobotní noci, Hairspray, We will rock you či Mamma Mia * DreamWorks se svými oblíbenými postavičkami z pohádek Shrek, Madagaskar či Kung Fu Panda * První specialista společnosti Apple® na moři, který vám představí nejnovější dostupnou technologii * 2000 m2 opravdového trávníku uprostřed oceánu …

Co plavby nabízejí……

Různé typy kajut

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu.

Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování v útulných vnitřních kajutách, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány, vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.

Restaurace a Bary

Od dortíků po sushi od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy.  Naše plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků.

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svého umění zaručeně uspokojí všechny vaše i ty nejnáročnější požadavky.

Dále se nabízí bary, hospůdky, kavárny, cukrárny a pizzerie… je z čeho si vybírat.

Bazény, sporty a lázně

Dovádějte v aquaparku H2O ZoneSm nebo si vychutnejte výhled na oceán z jedné ze samonosných vířivek vystupujících z boku lodi ve výšce 4 metrů.

Zažijte vzrušení na surfovém simulátoru FlowRider®, na kladce vysoko nad promenádou nebo z lezecké stěny. Zabruslete si na ledové ploše nebo na inlinové dráze nebo si zacvičte ve fitness centru vybaveném moderními kardiovaskulárními  a posilovacími stroji. Také se nabízí nejnovější lekce pilates, spinningu, kickboxu, jógy, trekkingu nebo salsy.

Naše lázně nabízejí luxusní řadu uklidňujících masáží a programů od okysličujícího ošetření pletix po aromaterapeutické masáže a exotické procedury x jako je čakrová terapie kameny. Každá procedura je navržena tak, aby pomohla uvolnit stres,               dodala tělu energii a pocit osvěžení.

Divadla, kina, zábava a relax

Užijte si některá z divadelních představení ve stylu Broadway, dobijte si večer energii v některém z mnoha salónků, barů, nočních klubů či v kasinu, které konkuruje nejlepším kasinům ve stylu Monte Carlo. Nikde na moři nenajdete lepší zábavu.

Setkejte se s přáteli u drinku v baru, vychutnejte si vystoupení živých kapel nebo si sami zkuste zazpívat karaoke. Protančete noc v jednom ze skvělých nočních klubů nebo si vyzkoušejte tanec v rytmu salsy.

Nebo lenošte s pohárem lahodného koktejlu a relaxujte – vždyť jste přeci na dovolené.

Děti a jejich aktivity

VAŠE DĚTI U NÁS BUDOU ŠŤASTNÉTÍM PÁDEM BUDETE I VY!

 Vaše děti jsou díky našemu bezplatnému programu pro mládež v dobrých rukou. Každý člen týmu je absolventem čtyřletého studia oboru výchovy a práce s dětmi nebo má jinou podobnou kvalifikaci. Naše jedinečné animační programy kombinují  zájem dětí o umění, historii a kulturu, organizujeme pro ně taneční večírky,                       kulinářské lekce, honby za pokladem…, k dispozici jsou též sportovní hřiště, dílny, hračky, hry a herní konzoly Xbox. Vaše děti se budou určitě dobře bavit v našembezpečném prostředí.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení a zpracováním osobních udajů popsaných zde.