TRANSATLANTICKÉ PLAVBY

TRANSATLANTICKÉ PLAVBY

KAŽDÝ DEN NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé když se s námi vydáte na plavbu.

AKTIVITY

NOVÝ POHLED

Přemýšleli jste někdy o cestě přes celý oceán od pobřeží k pobřeží?

Na transatlantické plavbě se můžete dostat dál, než jste si kdy mysleli, a překonat vlny mezi USA a Evropou.

Tyto plavby, které vyplouvají z Floridy, Barcelony, Southamptonu a Kodaně, zahrnují zastávky na tropických i kulturních ostrovech v přístavech jako jsou Bahamy, Portoriko, Grónsko a Island.

A so teprve transpacifické plavby vedoucí ze Sydney do USA a mezi nimi spousta přístavů v jižním Pacifiku s bílými plážemi. V exotických přístavech se můžete zastavit na odlehlých plážích Vanuatu nebo na sopečném pobřeží Havaje a kochat se nádhernými výhledy na Tichý oceán.

MUZEA

Jste milovníkem muzeí? Zastavte se v Kodani a navštivte Národní muzeum i dánskou národní galerii. Nebo navštivte Van Goghovo muzeum v Amsterdamu a kochejte se polem slunečnic a zároveň přemýšlejte, proč si tento záhadný muž uřízl ucho. A to je začátek cesty.

VYTVÁŘEJTE HISTORII

Za Atlantikem a Pacifikem se můžete podívat na historické památky, jako je starý San Juan v Portoriku s ulicemi lemovanými kvetoucími zelenými stromy. Nebo si prohlédněte dům Anny Frankové v Amsterdamu.

Z NOVÉHO DO STARÉHO SVĚTA

Transatlantická plavba vám umožní poznat architektonický a kulturní vliv Evropy na Ameriku a poté si prohlédnout mistrovská díla Starého světa na druhé straně oceánu. Prohlédněte si katedrálu San Juan v Portoriku a gotickou baziliku Santa Maria ze 14. století v Barceloně. 

NOVÝ POHLED

Ať už ležíte na pláži nebo na palubě lodi,

oceány Atlantiku a Pacifiku nabízejí spoustu příležitostí k dobrodružství.

Transpacifické a transatlantické plavby nabízejí spoustu odpočinkových dní na moři a vzrušující zastávky na idylických ostrovech plných pláží a ve městech pulzujících životem a kulturou.o umění zaručeně uspokojí všechny vaše i ty nejnáročnější požadavky.

Na transatlantických a transpacifických plavbách od Austrálie po Azory se seznámíte s několika kuchyněmi, včetně karibské, americké a tichomořské ostrovní.

ŠNORCHLOVÁNÍ V MOŘÍCH

Šnorchlování je oblíbenou aktivitou v ostrovních přístavech po celém světě. V jižním Tichomoří je mnoho ostrovů obklopeno okrajovými útesy, které jsou útočištěm tropických mořských živočichů, jako jsou delfíni, chobotnice a mořské želvy.

PLÁŽOVÉ RADŮSTKY

Využijte ostrovní přístavy na plavbě přes Tichý oceán a užijte si trochu času na pláži. Vyhřívejte se v bílém písku a tyrkysových vodách ostrova Mystery na Vanuatu. Vychutnejte si kombinaci výhledů na město a sopku na pláži Waikiki v Honolulu.

SKOK NA PALUBU

Při tolika dnech na moři využijte mnoho aktivit a atrakcí na lodi, včetně lázeňských procedur, lezení po stěnách, bruslení, hudebních představení a Casino Royale.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Na transatlantických a transpacifických plavbách od Austrálie po Azory se seznámíte s několika kuchyněmi, včetně karibské, americké a tichomořské ostrovní. Zde je několik jídel, která musíte ochutnat, od jídel z rychlého občerstvení až po komfortní jídla na bázi rýže.

V ÚŽASU NAD ATLANTIKEM

Transatlantická plavba, která začíná na Floridě, v New Yorku nebo v jednom z několika evropských přístavů, může zahrnovat několik městských zastávek, karibské přístavy nebo kombinaci obojího.

PŘIPRAVTE SE NA PACIFICKOU PLAVBU

Připravte se na cestu ze Sydney do Honolulu nebo Seattlu a navštivte nejlepší (a nejkrásnější) ostrovy v jižním Pacifiku.

AUSTRALSKÉ MASOVÉ KOLÁČE

Australané milují pikantní masové koláče, které se prodávají v pekárnách a obchodech se smíšeným zbožím. Navštivte kultovní Harry’s Cafe de Wheels v Sydney a dejte si jeden z jejich vločkových koláčů plněných hovězím nebo kuřecím masem na kari s klasickým hráškem.

HODNĚ NA TALÍŘI

Obědy na talíři jsou na Havaji velmi oblíbené a tradičně obsahují kopečky bílé rýže, makarónový salát a masitý pokrm, například šťavnaté prase kalua nebo vepřové maso lau lau, které má díky přípravě v podzemní peci kouřovou chuť.

FLORIDSKÝ POKRM

Před odjezdem na transatlantickou plavbu si pochutnejte na oblíbených floridských pokrmech. Vychutnejte si slaný, sytý kubánský sendvič s vepřovým masem a nakládanými okurkami. Vyzkoušejte bahamskou inspiraci v podobě fritézy z mušlí a jako dezert si dejte limetkový koláč.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu