PLAVBY Z GALAPÁG

PLAVBY PO GALAPÁGÁCH

KAŽDÝ DEN NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé když se s námi vydáte na plavbu.

vystupte ze své

KOMFORTNÍ ZÓNY

Na našich oceňovaných galapážských dobrodružstvích se setkáte s úžasnou divokou přírodou, projdete se nadpozemskou krajinou a vše uvidíte očima odborníků.

Odpočinete si v prostorných pokojích, vychutnáte si jídla inspirovaná světovou kuchyní z místních surovin a dostane se vám vynikajícího servisu. To vše při šetrném zacházení a podpoře místních komunit.

SVĚTOVÁ KUCHYNĚ / MÍSTNÍ ZDROJE

Naše světově proslulá kuchyně s menu sestaveným michelinským šéfkuchařem je ještě lepší. Jsou to suroviny z místních zdrojů. Od robustní kávy pěstované na ekvádorských plantážích až po čerstvé místní mořské plody – téměř vše bylo vypěstováno, vypěstováno nebo uloveno v okolí. Kulinářská kouzla pak vytváříme na místech, jako je luxusní restaurace Seaside a alfresco Ocean Grill na lodi Celebrity Flora. V každé restauraci na každé lodi bude vynikající jídlo vrcholem každého večera.

FAUNA

Protože se zdejší zvířata lidí nebojí, můžete se dostat opravdu blízko a osobně se podívat do očí galapážskému mořskému leguánovi a projít se mezi tučňáky – jediným druhem tučňáků severně od rovníku. Objevíte zde tvory, jejichž existence je základem jedné z nejslavnějších vědeckých teorií v historii.

Dobrodružství

Do této exotické krajiny zrozené z ohně se sjíždějí milovníci přírody. Kdysi tu prskaly sopky a tekla láva, která vytvořila souostroví 19 ostrovů s mořskou rezervací, jež slouží jako živé muzeum evoluce. Extrémní izolace a sbíhání tří oceánských proudů daly vzniknout nejneobvyklejší fauně a flóře.

3 důvody,

proč navštívit Galapágy

 

Jednou za život se můžete vydat po Darwinových stopách, přiblížit se světu přírody blíž, než jste kdy byli nebo budete, a vrátit se domů s radikálně novým poznáním planety.

S námi se setkáte s flórou, kterou nikde jinde nenajdete, stanete tváří v tvář fauně, která se nenaučila bát člověka, a vydáte se na túru měsíční krajinou, která se jen stěží podobá Zemi.

FLORA

Zatímco zvířata na Galapágách se těší největší slávě, vývoj a přizpůsobení zdejších rostlin je stejně důležitý. Podívejte se na překrásný kaktus lávový, který roste pouze na neúrodných lávových polích. Kaktus opuncie, který se vyskytuje pouze na těchto ostrovech. A také nádherný kaktus Scalesia, který dorůstá výšky až šedesáti metrů.

JAK NASTARTOVAT DEN

Začněte den pohodovou snídaní, která je dokonalou kombinací kávy a čerstvého vzduchu. Pak se oblečte do neoprenů a vydejte se vstříc celodenním dobrodružstvím. Pohodlně se usaďte do tendru a vydejte se na ranní cestu na první ostrov, kde se ocitnete obklopeni stovkami mořských leguánů, modronohých hroznýšů a mnoha dalšími živočichy. Odpočívejte na pláži, šnorchlujte nebo se vydejte na túru s průvodcem a poznejte neuvěřitelné obyvatele tohoto ostrova zblízka.

EKOLOGICKÝ PŘÍSTUP

Usilovně se snažíme minimalizovat naši stopu a ekvádorský ministr cestovního ruchu ocenil naše úsilí. Podporujeme komunitu tím, že odebíráme čerstvé mořské plody od místních rybářů a polštářové pochoutky od místních čokoládoven. Hosté darovali 1,5 milionu dolarů Galapážskému fondu a pomohli vysadit 50 000 stromů. Celebrity Flora, naše nejnovější loď zde, je vybavena dynamickým polohováním pro ochranu mořského dna, silikonovým nátěrem pro klouzání s menší spotřebou paliva, solárními panely pro výrobu elektřiny a bez jednorázových plastů.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Ostrovy, které byly zapomenuty v čase, si budete pamatovat navždy.

LUXUS

Na všech našich lodích je obsluha tak pozorná, intuitivní a zároveň nenápadná, že se věci, které chcete, objeví dřív, než si je uvědomíte. Například na naší nové luxusní lodi Celebrity Flora® vám osobní obsluha apartmá – ano, každá kajuta je apartmá – pomůže po příjezdu vybalit, přinese bohatou ranní kávu přesně tak, jak ji máte rádi, plynule doplní váš minibar a mnoho dalšího. Tyto ostrovy jsou sice primitivní, ale váš pobyt s námi nebude ničím jiným.

DOBRODRUŽSTVÍ

Před několika miliony let vybuchly sopky a vytvořily tyto měsíční krajiny, kde se izolovaně vyvíjely drsné želvy, komičtí ptáci a další divoká zvířata. Dnes můžete toto podivuhodné prostředí poznat během výletů na břehu pod vedením přírodovědců – dva každý den – ať už aktivně, nebo v klidu. Vyšplhejte na kopce a najděte kolonie červenonohých hroznýšů, vydejte se na pobřeží, abyste spatřili barevné kraby Sally Lightfootové, sledujte lachtany při surfování nebo jen odpočívejte a užívejte si písečných pláží a barů u paluby.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu