PLAVBY Z KARIBIKU

PLAVBY Z KARIBIKU

KAŽDÝ DEN NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé když se s námi vydáte na plavbu.

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Vydejte se na plavbu do Karibiku a poznejte ostrovní život, který se vyznačuje potápěním na útesech, houpáním ve větru, pískem mezi prsty a bezstarostným životem. Stovky let historie tu zanechaly ruiny džungle z dávných dob a živá koloniální města s pestře pomalovanými budovami, které odrážejí fascinující historii.

Objevte pláže s bílým pískem a rozeklané útesy Barbadosu. Podívejte se na vysoké hory, jako je Petit Piton na Svaté Lucii, prozkoumejte bujné deštné pralesy v Belize nebo si zvyšte adrenalin při prolétávání korunami stromů na zip-line v Labadee nebo v Hondurasu.

OBJEVTE MINULOST

Objevte, proč je Mexiko jednou z nejpůsobivějších civilizací na světě, když poznáte mayské ruiny v Tulumu, Ek Balamu nebo Chichén Itzá a aztécké kořeny v Tenochtitlánu a Templo Mayor, které odkazují na tisíce let starou historii.

PRONIKNĚTE DO MÍSTNÍHO ŽIVOTA

Rozlehlé městské oblasti Mexika vám ukážou živou stránku této bohaté země. Zastavte se v Mexico City, Cuernavace, Cancúnu nebo Pueble a prohlédněte si rušné ulice plné restaurací, barů a obchodů, rušná náměstí s prodejci místních potravin a sladkostí a půvabné koloniální čtvrti s barevnými květinami, které kapou z balkonů.

CHUŤOVKY

Mexiko je kaleidoskopem jedinečných regionálních kuchyní, které jsou stejně plné chutí. V Oaxace ochutnejte různé druhy bohatých omáček mole a na Yucatánu objevte svěží chutě v pokrmech s citrusy a kořením, jako je cochinita pibil, drcené vepřové maso, které je náplní jednoho z nejoblíbenějších mexických stylů taco.

Luxus a

AKCE

Na nejlepších plavbách po Karibiku se můžete ponořit do akvamarínových vod a zblízka si prohlédnout nádherný podmořský život při šnorchlování nebo potápění a objevit úchvatné korálové útesy a jedinečné druhy medúz, jako jsou oranžoví Moochers, mořské želvy Loggerhead a mořské hvězdice s červenými polštářky, které lze pozorovat v mělkých vodách.

PONOŘTE SE DO MODRÉ

Potápějte se a proplouvejte teplými vodami k barevným korálovým útesům na Bimini, jako je Rainbow Reef. Podívejte se na tajemné vraky lodí, jako je Theo’s Wreck a Sea Star Wreck na Grand Bahamě. A na ostrově New Providence se zúčastněte vzrušujícího potápění na stěnách, kde můžete prozkoumat hluboké okraje útesů.

TOTO JE VÁŠ PERFECT DAY

Chcete-li svůj zážitek z dovolené posunout na zcela novou úroveň, navštivte Perfect Day na CocoCay, kde na vás čeká dokonalý den. Zaplavte si v největším sladkovodním bazénu na Bahamách, sjeďte nejvyšší tobogán v Severní Americe a odpočívejte s knihou v jediných soukromých kabinách nad vodou na Bahamách.

PLODY MOŘE

V kontinentálních Spojených státech je mušle málo známou kulinářskou surovinou, jedná se o velkého měkkýše (podobného škebli) s masitou strukturou. Místní obyvatelé z něj připravují salát z lastur, lasturkové lívance, lasturkovou polévku a další pokrmy.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Na nejlepších plavbách po Karibiku se můžete ponořit do akvamarínových vod a zblízka si prohlédnout nádherný podmořský život při šnorchlování nebo potápění a objevit úchvatné korálové útesy a jedinečné druhy medúz, jako jsou oranžoví Moochers, mořské želvy Loggerhead a mořské hvězdice s červenými polštářky, které lze pozorovat v mělkých vodách.

PROZKOUMEJTE NĚKTERÉ ZE SVÝCH OBLÍBENÝCH OSTROVŮ

Pokud toužíte po křišťálově čisté vodě, živých korálových útesech a ostrovní atmosféře, která se hodně, hodně zvedla, tyto pobyty splňují všechny požadavky. Každá týdenní plavba na palubě lodi Adventure of the Seas zahrnuje dva dny plné vzrušení a pohody v naší nejlépe hodnocené soukromé destinaci Perfect Day at CocoCay a zastávky na ostrovech Grand Bahama a Cozumel.

DOBRODRUŽSTVÍ NA KAŽDÉ PALUBĚ

Adventure of the Seas se stane vaší vstupní branou k nezapomenutelným týdenním pobytům v Karibiku. Mezi novými objevy na pevnině se můžete těšit na dny na moři plné prvotřídního stravování, adrenalinových zážitků, oslnivé zábavy a dalších zážitků na palubě.

NALEZENÝ RÁJ

Ponořte se do nedotčených modrých vod Bermud. Prozkoumejte podmořské vraky a živé útesy v zátoce Tobacco Bay nebo ve vodách poblíž královské námořní loděnice. V této části Atlantiku se nachází nejvíce vraků lodí v regionu. Při pobytu tam dole můžete pozorovat barakudy, papouščí ryby a ďasovité ryby a také mnoho druhů pestrobarevných korálů.

WRECK-IT REEF

Vyberte si cocktail z nabídky či zadejte svůj vlastní, fantasii se meze nekladou. V tomto baru Vás však neobslouží žádný lidský barman, ale dva robotičtí barmani, jenž dovedou Vaši objednávku k dokonalosti. Neváhejte proto vyzkoušet zda jste spíše pro lidský faktor nebo pro bezchybnou kalkulaci strojů.

PONOŘTE SE PRO KRYSTALY

Už jste se na pláži dosyta vyřádili? Vydejte se do podzemí jeskyní Crystal a Fantasy. Uvnitř tohoto podzemního přírodního zázraku najdete síť jeskyní lemovaných křišťálovými, křemennými a kalcitovými útvary, které osvětluje záře podzemních jezer.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu