PLAVBY Z ASIE

PLAVBY PO CELÉ ASII

KAŽDÝ DEN NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé když se s námi vydáte na plavbu.

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Asie je plná bohaté kultury a přírodních krás, od rozlehlých měst až po tajná údolí.

Naučte se potápět nebo se věnujte skalnímu lezení na prvotřídních thajských plážích, jako je Phra Nang, nebo se opalujte na odlehlém malajském ostrově Langkawi.

Podívejte se na Velkou čínskou zeď zasazenou do dramatických horských svahů nebo vystoupejte na ikonickou horu Fudži v Japonsku.

PLÁŽE A DRAMATICKÉ ÚTESY

Všechny thajské pláže jsou úžasné. Zatímco ostrovy v Andamanském moři (západně a jižně od Phuketu) se vyznačují dramatickými útesy a fluorescenční vodou, bílý písek a tlumenější odstíny tyrkysové barvy určují zážitek z koupání v Thajském zálivu jižně od Bangkoku.

MĚSTO A ZEMĚ

Zatímco v thajských chrámech můžete nahlédnout do dávné historie, ve městech zažijete modernější dobrodružství. Prozkoumejte nákupní centrum bangkokský Siam Paragon, vychutnejte si panorama z vyhlídkové terasy Baiyoke Sky Tower. Pro místní kulturu navštivte rýžová pole u Chiang Mai nebo vesnice na Phuketu.

DOSÁHNOUT VYŠŠÍHO VĚDOMÍ

Nechte ruch Hongkongu za sebou a vydejte se na túru na legendární horu Dračí hřbet nedaleko města, vrcholky hor jsou zahaleny do lehkého hedvábného oparu. Vydejte se do průsmyku Huangya u Velké čínské zdi v Pekingu a prohlédněte si krajinu, která se rozprostírá z nejvyššího bodu Widow’s Peak.

Při plavbě do Asie uvidíte venkovská rýžová pole zahalená v mlze a kosmopolitní města zalitá neonovými světly.

Asie okouzluje a ohromuje návštěvníky již odedávna. Kombinace energických měst, tradiční architektury a exotické krajiny tohoto kontinentu ohromí a potěší vaše smysly.

Objevte tropický ráj v Thajsku, kde můžete šnorchlovat na ostrovech Phi Phi nebo projíždět na zipline deštným pralesem v Chiang Mai, a prohlédněte si Chrám nebes v Pekingu nebo se vydejte po Velké čínské zdi. Vydejte se na plavbu do Asie a prohlédněte si kaleidoskopické Tokyo.

STAROBYLÉ ULIČKY

Na svých toulkách městem uvidíte například chrámy v barvách vermilionu, velkolepé paláce, kvetoucí zahrady a starobylou dřevěnou architekturu. Vydejte se do šanghajské čtvrti Bund a poznejte, jak vypadala Čína před 100 lety. Pekingská čtvrť Pět velkých tříd vás nadchne svou koloniální architekturou a kouzlem starých časů.

CESTA SAMURAJE

Samurajové a feudální páni stavěli po celém Japonsku impozantní hrady. Chcete-li poznat historii z první ruky, zastavte se na hradě Osaka nedaleko Kjóta nebo se vydejte na Okinawu, kde vládlo království Rjúkjú, a navštivte hrad Šurijo, který je zapsán na seznamu UNESCO.

DIVOKÁ HORA FUJI

Při prohlídce nejvyšší hory Japonska se budete cítit na vrcholu světa. Začněte výstup na horu Fudži v Šimizu a nechte se ohromit neuvěřitelnou velikostí sopky. Chcete-li zažít menší dobrodružství na horách, vyjeďte lanovkou na horu Rokko v Kóbe a pokochejte se městem na vrcholu hory, z něhož je výhled na město Kóbe.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Rozlehlé asijské metropole patří k nejfuturističtějším městským centrům na světě. Podívejte se na les mrakodrapů v Hongkongu, ohromující trojrozměrné umělecké projekce v Tokyu nebo se projděte inovativními zahradami za miliardy dolarů v Singapuru.

VYCHUTNEJTE SI CHUŤ

Zastavte se na jídlo na místech, kde se to hemží místními obyvateli. Na rušných místech si sice budete muset vystát frontu, ale určitě vám nabídnou ty nejlepší a nejautentičtější pokrmy.

PROZKOUMEJTE TAJEMSTVÍ VÝCHODU

Asijská léta bývají horká a vlhká – skvělé počasí pro lenošení na tropické pláži, ale pokud toužíte po chladnějším počasí, navštivte zemi na konci jara nebo na začátku podzimu.

SUPER PAPAYA

Není lepší způsob, jak ochutnat thajskou severovýchodní isaanskou kuchyni, než „som tam“, salát z drcené zelené papáji, čerstvých rajčat, sušených krevet, vymačkané limetkové šťávy a libovolného množství chilli.

OBŘÍ KNEDLÍČKY BAOZI

Knedlíčky baozi jsou velké jako sevřená pěst a představují zdravé jídlo na cesty. Plněné masem a zeleninou je najdete na místních trzích v Tianjinu kousek od Pekingu. Mezi oblíbené kombinace patří vepřové maso, cibule a houby nebo zelí, šalotka a zázvor.

DĚKUJEME, MOCHI

Každé město nebo prefektura v Japonsku má svou specialitu. V Šimonoseki se odvažte a ochutnejte tenké plátky sašimi z foukačky, Mochi, které připravují zkušení kuchaři, kteří se na přípravu tohoto specifického pokrmu připravovali 10 let.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu