ADVENTURE OF THE SEAS

PŘEDSTAVUJEME LOĎ ADVENTURE OF THE SEAS

Nejlepší. Dny. Ever. Zlepšete svou prázdninovou hru na palubě Adventure of the Seas® – lodi plné možností, jak si hrát na krátkých pobytech. O vzrušení se vždy postará duo tobogánů The Perfect Storm℠. Nebo se vyšplhejte na horolezeckou stěnu a podívejte se z vrcholu. Zatleskejte odvážnějším smyčcům na představeních, která dobývají jeviště – a kluziště. A vychutnejte si jídlo, které vás kulinářsky provede od Japonska až po Itálii. Dobrodružství volá.

 LOĎ NA KTERÉ SE NUDIT NEBUDETE

Na palubě lodi Adventure of the Seas si každý najde něco pro sebe. Svůj adrenalin si můžete dopřát při jízdě s bičem a stříkající vodou na dvojitých skluzavkách The Perfect Storm℠ nebo uspokojit své chutě lahodnými pokrmy v prvotřídních restauracích. A až zapadne slunce, rozpalte taneční parket za zvuků živé latinskoamerické kapely v Boleros nebo se nalaďte na hostujícího interpreta v Duck and Dog Pub.

DOBRODRUŽSTVÍ NA KAŽDÉM KROKU

Nechte se unášet proudem na simulátoru surfování FlowRider®, prohánějte se se svým nejodvážnějším kamarádem po dvojitých skluzavkách The Perfect Storm Typhoon℠ a Cyclone℠ nebo se opalujte na terase u bazénu, zatímco se děti budou bavit v zátoce Splashaway℠. Na lodi Adventure of the Seas není špatný způsob, jak strávit den.

HOSTINY PLNÉ VZRUŠENÍ

Přeneste si dobrodružství na talíř díky senzačnímu výletnímu stravování a restauracím, které pokaždé zaujmou. Ať už jde o tradiční toskánské chutě v restauraci Giovanni’s Table, čerstvě rolované sushi a pokrmy inspirované asijskou kuchyní v restauraci Izumi nebo vynikající steaky v Chops Grille℠, očekávejte jídlo stejně nezapomenutelné jako vzpomínky, které si na palubě vytvoříte.

ZÁBAVA PRO DOSPĚLÉ

Na palubě lodi Adventure of the Seas si můžete užít čas pro dospělé. Od lahví bublinek v Champagne baru a elektrizujících kousků při bruslařské show až po salsové kroky v latinskoamerickém klubu Boleros a půllitry oblíbeného piva v hospodě Duck and Dog Pub – na této výletní lodi si můžete užívat noční život a zábavu ještě dlouho po západu slunce.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Vydejte se na dlouhou cestu za vzrušením – s rychlým únikem na palubě Adventure of the Seas®. Vyplujte z Galvestonu na čtyř- až pětidenní výlety do malebného Puerto Costa Maya a na Cozumel na výletní lodi, kterou čtenáři Travel Weekly již 19 let po sobě zvolili za celkově nejlepší.

CESTY Z GALVESTONU

Galveston je vaší vstupní branou na nejlépe hodnocené pobřeží západního Karibiku. A je to ideální místo, kde můžete zažít vzrušení ještě před vyplutím. Prozkoumejte Galvestonský ostrovní státní park se spoustou venkovních aktivit, jako je pěší turistika, rybaření a jízda na kajaku. Nebo se vydejte na molo Pleasure Pier, kde najdete historické atrakce a zábavu ze staré školy pro celou rodinu.

KARIBSKÉ TOULKY DIVOKÝM ZÁPADEM

Užijte si život v západním Karibiku – stačí vám k tomu jen pár dní. Splyňte s přírodou v úchvatných národních parcích Punta Sur a Chankanaab na Cozumelu nebo se ponořte do dobrodružství v Puerto Costa Maya u Velkých mayských útesů a Cenote Azul. To vše během čtyř- až pětidenních dobrodružství na palubě lodi Adventure of the Seas®.

FLOWRIDER®

Vezměte si prkno a připravte se na 30 000 galonů úžasné vody, která k vám míří. Na 40 stop dlouhém simulátoru surfování FlowRider® je příboj vždy nahoře.

SPLASHAWAY BAY℠

Zábava přichází v litrech. Tento větší a lepší dětský aquapark nabízí skluzavky, vodní děla, vodopády a další. A když se kbelík s vodou naplní, zmokne každý.

THE PERFECT STORM℠

Vezměte kamaráda a vrhněte se přes tři patra plná vzrušujících zatáček až na dno dvou závodních skluzavek Typhoon℠ a Cyclone℠. Podmínky jsou tak akorát – pro Dokonalou bouři℠.

OD VZRUŠUJÍCÍCH ZÁŽITKŮ PRO DĚTI

PO ZÁBAVU POUZE PRO DOSPĚLÉ

Objevte zábavné způsoby, jak naplnit své dny novými rodinnými vzpomínkami. Nebo nechte děti, ať si hrají, zatímco vy si odpočinete a užijete si trochu času pro sebe. Pak si s partnerem nově definujte večerní rande plné dobrodružství. Rychle zjistíte, že na palubě lodi Adventure of the Seas® existuje nekonečné množství způsobů, jak si dovolenou na výletní plavbě znovu namíchat.

RODINNÁ ZÁBAVA PRO VŠECHNY

Filmové večery u bazénu pod hvězdami. Tematické večírky a aktivity pro děti a dospívající v Adventure Ocean℠. A trocha přátelského soupeření napříč generacemi v herně nebo na minigolfovém greenu. Tohle je rodinné sbližování, jaké jste ještě nezažili.

ZÁBAVA PRO DOSPĚLÉ

Každá paluba je plná vzrušujících zážitků, které si může dopřát celá rodina, ale rodiče si mohou dopřát i zábavu mimo pracovní dobu. Třeba se opalovat na slunci nebo se naložit do vířivky v Soláriu, oáze určené pouze pro dospělé. Dát si pivo a zazpívat si při živé hudbě v English Pubu. Nebo si sedněte na rande plné vynikajících steaků v Chops Grille℠.

CHOPS GRILLE℠

Již více než deset let šéfkuchaři restaurace Chops Grille℠ hrdě prezentují kvalitní, ručně krájené steaky v této charakteristické restauraci společnosti Royal Caribbean.

IZUMI

Řekněte „Konnichiwa“ oblíbenému novému zpracování. Sushi, sashimi a další pokrmy připravené na zakázku s intenzivní chutí, nejlepšími ingrediencemi a dokonalou prezentací. Tohle je čerstvé.

GIOVANNI'S TABLE

Giovanni’s Table je neformální italská trattorie s posezením uvnitř i pod širým nebem, která nabízí rustikální pokrmy s moderním stylem, včetně čerstvých těstovin, dušených masových pokrmů a dušeného masa.

PERFECT DAY NA COCOCAY

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu