SPECIÁLNÍ RESTAURACE NA EDGE

Celebrity Cruises, společnost, která Vám přinesla moderní luxusní cestování, to udělala znovu. Představujeme novou revoluční loď, která se chystá změnit způsob, jakým lze vnímat svět – a novou třídu lodí, jejíž cílem je rozbít všechna očekávání.

Když přišel čas vybrat název pro tuto vizionářskou loď, tak se zaměřilo na samou podstatu věci, která dělá tuto loď tak jedinečnou: skutečnost, že během dvou let průzkumu, každý jednotlivý prvek návrhu měl nádech být na HRANĚ možností a najednou se zrodilo to správné jméno.

Celebrity EDGE. První v nové třídě EDGE. První loď určená nechat budoucnost za sebou.

Steakhouse

Naším cílem je probudit Vaše chuťové buňky a abyste prožili nejlepší kulinářský zážitek, co jste do nyní kdy jedli. Tyto sny o vynikajícím jídle se stávají skutečnými na lodi APEX. Celá restaurace je speciálně navržena, abyste se při svém jídle cítili co nejpohodlněji.

Le grand bistro

Na lodi APEX je pro Vás připravena kuchyně z celého světa, kterou nelze ochutnat nikde jinde na moři. Přijďte do jedné ze sedmi specializovaných restaurací a ochutnávejte, poznávejte kuchyni nové úrovně.

LE PETIT CHEF™

Tato restaurace je jedna z nejdoporučovanějších na naších lodích a nabízí jeden z nejvíce unikátních kulinářských zážitků na světě. Restaurace je krásně zpracována architektonicky a působí na Vás ohromujícím dojmem, momentem kdy vstoupíte.

RAW ON 5

Italská restaurace s mnoha italskými pochoutkami. Ikonická italská restaurace Tuscan Grille nabízí unikátní autentickou atmosféru plnou života a výborného italského jídla.

MAGIC CARPET

Vrcholem novinek v designu s účelem, aby vše směřovalo s výhledem na moře, je Magic Carpet – naprosto mimořádné místo, které mění svou náladu, funkce a dokonce i své umístění. Tento neuvěřitelný strojírenský zázrak je první samonosná vznášející se platforma na světě, která dosahuje výšky 13 palub nad mořem, takže můžete stoupat přes otevřený oceán. S dech beroucím výhledem, bohatě zásobeným barem a prostorem k vystoupení živých kapel, je to opravdu destinace sama o sobě.

.

ROOFTOP GARDEN GRILL

Unikátní střešní zahrada je plna nečekaného potěšení přes den i přes noc. Nechte se unášet v rytmu živých hudebních vystoupení sestupujících k Vám z korun stromů. Dejte si přátelskou hru s obřími šachovými figurkami nebo shlédněte film s interaktivním pocitem občerstvení s tím speciálně spojené. Vaše představivost je Vaším průvodcem v této fantastické zahradní oáze.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás nebo si sami vyberte plavbu v našem rezervačním systému.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu