LOĎ NA KTERÉ SE NUDIT NEBUDETE

Tohle není běžná dovolená. Je to dobrodružství na oblíbené lodi Explorer of the Seas®. Dopřejte si pravou toskánskou kuchyni v restauraci Giovanni’s Table a pak zhlédněte strhující originální představení v hlavním divadle nebo protančete noc v Club Twenty.

NEKONEČNÉ VZRUŠENÍ NA PALUBĚ

Surfování na FlowRider®. Dechberoucí výhled z vrcholu horolezecké stěny. Bazénová paluba jen pro dospělé, která je ideální pro lenošení po celý den.

NELIMITOVANÉ STOLOVÁNÍ

Bez ohledu na to, na jaké chutě máte chuť – od toskánských pokrmů v restauraci Giovanni’s℠ Table přes chutě Dálného východu v restauraci Izumi Hibachi & Sushi až po lahodné sendviče ve stylu delikates, dekadentní dezerty a pozdní noční kousky v Café Promenade.

SPRÁVNÉ RANDE

Každé rande zakončete úžasným představením v hlavním divadle, po kterém následuje živé piano a pivo v baru Schooner. Poté si zdokonalte své dovednosti v salse v klubu Boleros nebo se zapojte do nepřetržité akce v Casino Royale℠. zábavu ještě dlouho po západu slunce.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Vydejte se na velkolepou eurodovolenou do středomořských klenotů, jako jsou Atény, Capri a další.

CESTA DO TROPŮ Z MIAMI

Pokud vyplouváte z Miami, budete mít před plavbou nebo po ní spoustu příležitostí vychutnat si tavicí kotel kultur, architekturu ve stylu Art Deco a živé pláže tohoto kouzelného města. Jakmile budete na palubě, připravte se na objevování klenotů jižního Karibiku, jako je Bonaire plný plameňáků, drsné pobřeží Aruby a nádherné pláže ostrova Curaçao.

ŘECKÁ KRÁSA

Vyrazte z Říma nebo Benátek (Ravenny) a projděte se křivolakými uličkami Mykonosu, povzbuďte svého soutěživého ducha v Olympii a ochutnejte nezapomenutelné středomořské chutě v Neapoli. Navíc si svůj řecký výlet zpestřete návštěvou dechberoucího Chorvatska na palubě lodi Explorer of the Seas®.

FLOWRIDER®

Vezměte si prkno a projíždějte vlny vzpřímeně jako profesionální surfař nebo se na břiše prohánějte na prkně, zatímco vás 30 000 litrů proudící vody udrží na hladině. Můžete také povzbuzovat své přátele.

BRUSLENÍ NA LODI

Po dni stráveném za novými objevy a sluněním na palubě bazénu si nazujte brusle a přeneste se do chladné zóny na palubním kluzišti. Ať už jste nováček, nebo zkušený bruslař, na ledě jsou vítáni všichni milovníci vzrušení.

PŘIPOJTE SE K PÁRTY U BAZÉNU

Pohodlně se opřete a nasávejte ostrovní atmosféru na terase u bazénu. V hlavním bazénu, kde se konají soutěže v břišním flopu, filmy pod hvězdami a taneční večírky s DJ, si užijí i rodiny.

OD VZRUŠUJÍCÍCH ZÁŽITKŮ PRO DĚTI

OD VEČEŘE PO TANEČNÍ PARKET

Ať už máte chuť na pravou italskou kuchyni v restauraci Giovanni’s℠ Table, na asijské chutě v restauraci Izumi nebo na klasické steaky v restauraci Chops Grille℠ – s takovými možnostmi bude čas jídla vždy nezapomenutelný. A poté, co pohostíte své chuťové pohárky, pokračujte v zábavě díky více než patnácti barům, klubům a salonkům, které si můžete vybrat – vše na palubě Explorer of the Seas®.

VINTAGE ATMOSFÉRA A KLASICKÉ KOKTEJLY

V R Baru se podávají klasické koktejly s pořádnou dávkou nostalgie. Tento elegantní a sofistikovaný salonek, inspirovaný honosnými pijáckými doupaty 50. a 60. let, je ideálním místem pro odpočinek se staromódním drinkem nebo suchým gin martini.

POJĎTE NA DRINK

Jakmile vstoupíte do restaurace Crown & Kettle, budete si připadat jako v Londýně. Vyberte si pivo z působivého seznamu, který zahrnuje od pilsneru po porter, nebo si dopřejte oblíbenou lihovinu či koktejl s britskou tematikou. Zdržte se déle a užijte si některého z hudebníků, kteří zde pravidelně vystupují.

CHOPS GRILLE℠

Již více než deset let šéfkuchaři restaurace Chops Grille℠ hrdě prezentují kvalitní, ručně krájené steaky v této charakteristické restauraci společnosti Royal Caribbean.

IZUMI

Řekněte „Konnichiwa“ oblíbenému novému zpracování. Sushi, sashimi a další pokrmy připravené na zakázku s intenzivní chutí, nejlepšími ingrediencemi a dokonalou prezentací. Tohle je čerstvé.

GIOVANNI'S TABLE

Giovanni’s Table je neformální italská trattorie s posezením uvnitř i pod širým nebem, která nabízí rustikální pokrmy s moderním stylem, včetně čerstvých těstovin, dušených masových pokrmů a dušeného masa.

PERFECT DAY NA COCOCAY

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu