ICON OF THE SEAS

PŘEDSTAVUJEME LOĎ ICON OF THE SEAS

Představujeme Icon of the Seas, která vyplouvá z Miami na Floridě v lednu 2024

Dny do vyplutí

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

DOBRODRUŽSTVÍ NA KAŽDÉM KROKU

Na nové lodi Icon of the Seas Nezáleží na tom, kde se ubytujete.
Od rozlehlých balkonů až po nejpřekrásnější rodinné ubytování – nabídka prostorných pokojů je velmi rozmanitá. Navržena s ohledem na rodinné pohodlí.

COVE POOL

Bazén Cove se nachází na levoboku a je přímo orientovaný na širé moře, nabízí úžasný výhled a pohodovou atmosféru ideální pro den strávený čtením nebo poslechem oblíbeného podcastu.

 LOĎ NA KTERÉ SE NUDIT NEBUDETE

Objevte zcela novou loď Icon of the Seas, první loď třídy Icon, která nově definuje dobrodružství a nastavuje novou laťku výjimečnosti. Vychutnejte si ty největší zážitky na prvních lodích, jako je Category 6 – největší vodní park na moři – nebo Crown’s Edge, adrenalinová zkouška odvahy vysoko nad oceánem.

PONOŘTE SE DO MODRÉ

Potápějte se a proplouvejte teplými vodami k barevným korálovým útesům na Bimini, jako je Rainbow Reef. Podívejte se na tajemné vraky lodí, jako je Theo’s Wreck a Sea Star Wreck na Grand Bahamě. A na ostrově New Providence se zúčastněte vzrušujícího potápění na stěnách, kde můžete prozkoumat hluboké okraje útesů.

TOTO JE VÁŠ PERFECT DAY

Chcete-li svůj zážitek z dovolené posunout na zcela novou úroveň, navštivte Perfect Day na CocoCay, kde na vás čeká dokonalý den. Zaplavte si v největším sladkovodním bazénu na Bahamách, sjeďte nejvyšší tobogán v Severní Americe a odpočívejte s knihou v jediných soukromých kabinách nad vodou na Bahamách.

LOST DUNES

Lost Dunes je jedno z nejlepších minigolfových hřišť na moři a je zahrnuto v ceně plavby. S přáteli nebo rodinou se můžete pustit do putování po tomto devítijamkovém hřišti s vraky lodí a padlými palmami jako překážkami – zjistíte, že je bez paru. Vyzvěte svou rodinu na přátelský souboj: Kdo trefí hole-in-one, dostane zmrzlinu.

OD VZRUŠUJÍCÍCH ZÁŽITKŮ PRO DĚTI

PO ZÁBAVU POUZE PRO DOSPĚLÉ

Objevte zábavné způsoby, jak naplnit své dny novými rodinnými vzpomínkami. Nebo nechte děti, ať si hrají, zatímco vy si odpočinete a užijete si trochu času pro sebe. Pak si s partnerem nově definujte večerní rande plné dobrodružství. Rychle zjistíte, že na palubě lodi Icon of the Seas® existuje nekonečné množství způsobů, jak si dovolenou na výletní plavbě znovu namíchat.

RODINNÁ ZÁBAVA PRO VŠECHNY

Royal Bay, největší bazén na moři s více než 40 000 litry vody, spoustou lehátek ve vodě a vyvýšenými vířivkami, které nabízejí krásný výhled na oceán. Pokud milujete bar u bazénu – a kdo ne? – posaďte se do Swim & Tonic, prvního baru u bazénu ve flotile Royal Caribbean®. V bazénu Water’s Edge najdete vše, co rodiny potřebují, aby si mohly s nejmenšími užít šplouchání přímo v srdci Surfside. A na opačné straně je Cloud 17, pohodový bazén pouze pro dospělé, který můžete spojit s drinkem u bazénu The Lime and Coconut. A konečně bazén Cove se nachází na levoboku a je přímo orientovaný na širé moře, nabízí úžasný výhled a pohodovou atmosféru ideální pro den strávený čtením nebo poslechem oblíbeného podcastu.

PRO MILOVNÍKY VZRUŠENÍ

Milovníci vzrušení se budou cítit jako doma ve čtvrti Thrill Island, kde se nachází Crown’s Edge – jedna z nejzábavnějších atrakcí na palubě lodi Icon of the Seas℠. Každý host, který si troufne, se může obléknout do postroje, sebrat všechnu svou odvahu a vstoupit na lávku přes okraj lodi. Chodník se rychle promění v překážkovou dráhu, při které vám kdykoli může zmizet podlaha pod nohama a vy zůstanete viset nad vlnami dole pod vámi. Také zdarma

Making of ICON

ICON OF THE SEAS

V CENĚ PLAVBY

Dovolená na výletní plavbě je skvělou příležitostí, jak vystoupit ze své komfortní zóny a vyzkoušet něco nového díky vzrušujícím aktivitám, jako je například kategorie 6, což je rozlehlý vodní park, který zahrnuje šest průkopnických tobogánů, včetně nejvyššího tobogánu na mořích, prvního otevřeného tobogánu s volným pádem na výletní lodi. Hosté se mohou zdarma svézt na všech skluzavkách tolikrát, kolikrát chtějí.

FlowRider je oblíbený tobogán, který se na Icon of the Seas vrací℠. Tento obrovský simulátor surfování vhání do vody 30 000 litrů proudící vody, aby vytvořil dokonalé vlny po celý den, každý den. Je to jedna z nejlepších bezplatných aktivit na každé lodi, která ho má na palubě, včetně první výletní lodi třídy Icon. Můžete se rozhodnout, zda budete vlny krotit – a snažit se udržet rovnováhu – vzpřímeně na nohou, nebo se do vody pustíte ve stylu boogie na břiše. Jízda je pro hosty výletní lodi bezplatná, ale za poplatek si můžete rezervovat lekce s instruktorem.

Horolezecká stěna je jednou z nejoblíbenějších výletních aktivit. Je také známá tím, že poskytuje jedny z nejlepších výhledů na moři.Nachází na palubě 16 ve čtvrti Thrill Island a díky stěně Adrenaline Peak posouvá lezení po skalách na vyšší úroveň. Je to dokonalý zážitek z lezení po skalách: vzrušující, pulzující výstup na vyhlídku, která vás ohromí. Nechybí ani závody pro rychlostní lezce. Adrenalinový vrchol je pro hosty plavby zcela zdarma; každý, komu je šest let a více, se může zapřáhnout a vydat se na vrchol tolikrát, kolikrát bude chtít.

Milovníci vzrušení se budou cítit jako doma ve čtvrti Thrill Island, kde se nachází Crown’s Edge – jedna z nejzábavnějších atrakcí na palubě lodi Icon of the Seas℠. Každý host, který si troufne, se může obléknout do postroje, sebrat všechnu svou odvahu a vstoupit na lávku přes okraj lodi. Chodník se rychle promění v překážkovou dráhu, při které vám kdykoli může zmizet podlaha pod nohama a vy zůstanete viset nad vlnami dole pod vámi. Také zdarma.

Zjistěte, co je součástí plavby lodí Royal Caribbean Icon of the Seas℠, a posuňte zábavné aktivity pro celou rodinu na další úroveň. Například Lost Dunes je například jedno z nejlepších minigolfových hřišť na moři a je zahrnuto v ceně plavby. S přáteli nebo rodinou se můžete pustit do puttování po tomto devítijamkovém hřišti s vraky lodí a padlými palmami jako překážkami – zjistíte, že je bez paru. Vyzvěte svou rodinu na přátelský souboj: Kdo trefí hole-in-one, dostane zmrzlinu.

Není lepšího místa než sportovní hřiště, kde můžete udržet soutěživost své rodiny. Na palubě lodi Icon of the Seas℠ nabízí tento velký hrací prostor řadu různých týmových aktivit, včetně basketbalu, volejbalu, picklebalu a vybíjené. Nemusíte si rezervovat místo ani platit poplatek, abyste mohli sportovní hřiště využívat kdykoli během plavby.

Pokud se na plavbu vydáváte s dětmi, na palubě lodi Icon of the Seas není nouze o aktivity a atrakce, které nadchnou i ty nejmenší℠. Například Playscape, místo, kde se děti mohou klouzat, šplhat a hrát si. Na výletní lodi je také kolotoč s plážovou tématikou, který slouží jako skvělá příležitost k fotografování. Obě atrakce jsou zahrnuty v ceně plavby.

Za krásného slunečného dne se vydejte do Splashaway Bay, vodního parku pro malé výletníky. Je navržen výhradně s ohledem na malé děti a nabízí spoustu skvělých interaktivních vodních prvků a mini tobogánů právě pro ty nejmenší. Představte si vodní děla, fontány, šplouchací bazény a další. Pro nejmenší dobrodruhy je tu také zátoka Baby Bay. A vstup je samozřejmě zahrnut v ceně plavby.

SEDM BAZÉNŮ, NEKONEČNÉ MOŽNOSTI, JAK SE OPALOVAT

Přesně tak – sedm. Každý bazén má svou vlastní jedinečnou atmosféru a každý z nich je pro hosty plavby zdarma (i když jeden je určen výhradně pro hosty apartmánů). První zastávkou je bazén Hideaway – jediný zavěšený nekonečný bazén na moři, u kterého se můžete kochat výhledem na oceán a který je obklopen víceúrovňovou sluneční terasou s vlastním rezidentním DJ, vířivkami, různými místy k sezení a vyhrazeným barem. Dále je tu Royal Bay, největší bazén na moři s více než 40 000 litry vody, spoustou lehátek ve vodě a vyvýšenými vířivkami, které nabízejí krásný výhled na oceán. Pokud milujete bar u bazénu – a kdo ne? – posaďte se do Swim & Tonic, prvního baru u bazénu ve flotile Royal Caribbean®. V bazénu Water’s Edge najdete vše, co rodiny potřebují, aby si mohly s nejmenšími užít šplouchání přímo v srdci Surfside. A na opačné straně je Cloud 17, pohodový bazén pouze pro dospělé, který můžete spojit s drinkem u bazénu The Lime and Coconut. A konečně bazén Cove se nachází na levoboku a je přímo orientovaný na širé moře, nabízí úžasný výhled a pohodovou atmosféru ideální pro den strávený čtením nebo poslechem oblíbeného podcastu.

OBJEVTE MINULOST

Objevte, proč je Mexiko jednou z nejpůsobivějších civilizací na světě, když poznáte mayské ruiny v Tulumu, Ek Balamu nebo Chichén Itzá a aztécké kořeny v Tenochtitlánu a Templo Mayor, které odkazují na tisíce let starou historii.

PRONIKNĚTE DO MÍSTNÍHO ŽIVOTA

Rozlehlé městské oblasti Mexika vám ukážou živou stránku této bohaté země. Zastavte se v Mexico City, Cuernavace, Cancúnu nebo Pueble a prohlédněte si rušné ulice plné restaurací, barů a obchodů, rušná náměstí s prodejci místních potravin a sladkostí a půvabné koloniální čtvrti s barevnými květinami, které kapou z balkonů.

CHUŤOVKY

Mexiko je kaleidoskopem jedinečných regionálních kuchyní, které jsou stejně plné chutí. V Oaxace ochutnejte různé druhy bohatých omáček mole a na Yucatánu objevte svěží chutě v pokrmech s citrusy a kořením, jako je cochinita pibil, drcené vepřové maso, které je náplní jednoho z nejoblíbenějších mexických stylů taco.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu