RHAPSODY OF THE SEAS

PŘEDSTAVUJEME LOĎ RHAPSODY OF THE SEAS

Z krásné Evropy do Karibiku. Plujte s Rhapsody of the Seas po Karibiku a zažijte nové zážižtky.

KAŽDÝ DEN NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Každý den strávíte v jiné destinaci s možností relaxace na palubě, koupání se na soukromých plážích nebo prozkoumávání nových míst. Všechno je možné. Neustále se snažíme rozšiřovat hranice představivosti tak, abychom překonali vaše očekávání pokaždé když se s námi vydáte na plavbu.

Co dělat na lodi ?

Aktivity

Surfový simulátor, bazén, zip-line, herna, basketbalové hřiště, ledová plocha, bazén a mnoho dalších aktivit na lodích Royal Caribbean. Že dnes nestavíte v žádné destinaci či se Vám dneska nikam nechce? Nevadí na lodi se nikdy nudit nebudete.Od heren až po SPA. Na lodi si opravdu každý najde aktivitu díky které den uteče jako voda.

Show

Užijte si některá z divadelních představení ve stylu Broadway, dobijte si večer energii v některém z mnoha salónků, barů, nočních klubů či v kasinu, které konkuruje nejlepším kasinům ve stylu Monte Carlo. Nikde na moři nenajdete lepší zábavu.

Restaurace

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Naše plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři Vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny Vaše chutě.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás nebo si sami vyberte plavbu v našem rezervačním systému.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu