SYMPHONY OF THE SEAS

PŘEDSTAVUJEME LOĎ SYMPHONY OF THE SEAS

Loď Symphony of the Seas® je opravdu něčím navíc. Oblíbené hity na palubě, desetipatrová zkouška odvahy, Ultimate Abyss℠ a dva simulátory surfování FlowRider®, a navíc revoluční laser tag svítící ve tmě. Symphony of the Seas® je také plná nových lahodných způsobů, jak potěšit vaše chuťové pohárky třeba v herním baru Playmakers℠ Sports Bar & Arcade, také skvělé možnosti ubytování například rodinné apartmá Ultimate. Vydejte se za vzrušením.

 LOĎ NA KTERÉ SE NUDIT NEBUDETE

Na palubě lodi Symphony of the Seas® můžete snadno vyplnit celý den nepřetržitými zážitky. Jen si nezapomeňte ušetřit trochu energie na západ slunce, protože tehdy se na palubě jedné z největšich lodí rozproudí opravdová zábava.

NOVÁ REVOLUČNÍ PRVENSTVÍ

Připravte se na souboj ve tmě svítícím laser tagu ve hře Battle for Planet Z℠. Chyťte vlnu na simulátoru surfování FlowRider®, sjíždějte trojité tobogány The Perfect Storm℠ nebo suchou nejvyšší skluzavku na moři.

GURMÁNSKÁ FANTAZIE

Pokud toužíte po špičkovém jídle, Symphony of the Seas® vám nabídne vše na jedničku. Čerstvě ulovené mořské plody ve stylu Nové Anglie, italská kuchyně v rodinném stylu Jamieho Olivera a mnoho dalšího.

BROADWAY SHOWS

Sledujte dechberoucí představení na jevišti, ledu, vodě i ve vzduchu se zábavou, která přesahuje jeviště – a to doslova.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZAŽIJTE DOSTUPNÝ LUXUS

Projděte se půvabnými uličkami historických měst na plavbě po Středozemním moři. Nebo si zpříjemněte dovolenou v Karibiku na soukromém ostrově společnosti Royal Caribbean, Perfect Day CocoCay. Existuje tolik možností.

OBJEVTE DOKONALÝ DEN NA COCOCAY

Vydejte se za dobrodružstvím z Miami do soukromé destinace Perfect Day CocoCay na Bahamách. Zdolávejte Daredevil’s Peak®, nejvyšší tobogán v Severní Americe, nebo se nechte unášet po Oasis Lagoon®, největším sladkovodním bazénu v Karibiku. Záleží jen na vás, jestli si dopřejete více vzrušení, nebo budete relaxovat.

STŘEDOMOŘSKÝ LETNÍ SEN

Vychutnejte si kulinářské speciality v Itálii, obdivujte památky ve Francii a opalujte se na španělském pobřeží. A nyní vezměte celou rodinu na týden plný nezapomenutelných dobrodružství z Říma nebo Barcelony na palubě lodi Symphony of the Seas®.

THE PERFECT STORM

Vezměte si parťáka a sjeďte dolů třI patra točivých a vzrušujících tobogánů Typhoon℠, Cyclone℠ a Supercell℠. Podmínky jsou tak akorát – pro Perfect Storm℠.

LASER TAG

Dvě síly se střetnou v laserovém souboji ve tmě o kontrolu nad poslední planetou na světelné roky daleko. Získá ji váš tým? Zaměřte se a zjistěte to ve hře Battle for Planet Z℠.

FLOWRIDER

Vezměte si prkno a připravte se na 30 000 galonů proudící vody, která k vám míří. Na 12m dlouhém simulátoru surfování FlowRider® je příboj vždy ostrý.

OCHUTNÁVEJTE

Ať už si chcete dopřát skvělou kuchyni, nebo jen potěšit svůj mlsný jazýček, na palubě Symphony of the Seas najdete nekonečné množství možností, jak potěšit své chuťové buňky. Vydejte se do restaurace Hooked Seafood℠ na právě vylovené ústřice a další klasická pobřežní jídla. Nebo si dopřejte pár kopečků a sáček oblíbených sladkých dobrot v cukrárně Sugar Beach℠.

HOOKED SEAFOOD℠

Pokud chcete ochutnat skutečné mořské plody ve stylu Nové Anglie, Hooked Seafood℠ je to pravé místo. Křupavé zlatavé marylandské krabí koláčky. Vynikající sendviče, jako je například sendvič s marylandskými škeblemi. Právě vylovené ústřice a další oblíbené syrové pochoutky.

SUGAR BEACH℠

Dopřejte si všechny sladkosti pod sluncem a několik sladkých překvapení. Cukrová pláž℠ je maximálně zásobena všemi vašimi oblíbenými cukrovinkami.

WONDERLAND

Nejlepší večery začínají úžasným jídlem a kulinářským zážitkem. V restauraci Wonderland Imaginative Cuisine se mistři kuchaři pohybují na hranici mezi fantazií a realitou a servírují kreativní koktejly a famózní pokrmy.

MIXOLOGIE vs TECHNOLOGIE

V baru Bionic Bar přijímají objednávky dva robotičtí barmani a dokonale servírují nápoje. Vyberte si speciální koktejl nebo zadejte svůj vlastní recept a sledujte, jak si tito mecha-mixéři v tomto robotickém baru poradí.

SHOW

Vydejte se na Broadway na jeden z největších divadelních hitů v historii – Hairspray. Je to dokonalá příležitost, jak si zazpívat oblíbené melodie pro dobrou náladu.

PERFECT DAY NA COCOCAY

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu