Virtuální balkóny a SeaPlex, největší sportovní centrum na moři.

Virtuální balkón – to je vnitřní kajuta s velkou 80-palcovou obrazovkou s vysokým rozlišením, která se rozprostírá od podlahy ke stropu. Poprvé v historii si můžete vychutnat v reálném čase aktuální snímání vnějšího prostředí, ať se loď nachází v přístavu nebo na moři. Užijte si východy a západy slunce a všechny nádherné přístavy a destinace.

SeaPlex – největší sportovní centrum na moři, nabízející projížďky na kolečkových bruslích, jediný autodrom na moři a dokonce i cirkusovou školu s létáním na hrazdě.

AKTIVITY

Načítám…

Surfový simulátor, bazén, north star, herna, basketbalové hřiště, největší halová plocha na moři, bazén a mnoho dalších aktivit na lodích Royal Caribbean.

Že dnes nestavíte v žádné destinaci či se Vám dneska nikam nechce? Nevadí na lodi se nikdy nudit nebudete.

Od heren až po SPA. Na lodi si opravdu každý najde aktivitu díky které den uteče jako voda.

SHOW

Top Brodwayeské hry, profesionální zpěváci nebo třeba olympijští sportovci.

Na to vše se můžete těšit!

Široká škála  profesionálů z různých okruhů se bude snažit, abyste se na lodích Royal Caribbean nenudili ani minutu.

Načítám…

RESTAURACE

Načítám…

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků.

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři Vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny Vaše chutě.

Světově proslulé muzikály.

Royal Caribbean International® nabízí největší škálu zábavy na moři.

Od druhého, nejdéle uváděného muzikálu na Broadwayi – KOČKY, po jazzovou špičku CHICAGO, hudební disko beaty v HOREČCE SOBOTNÍ NOCI, dále nyní mega úspěšná MAMMA MIA! a muzikální fenomén WE WILL ROCK YOU s hity skupiny Queen.

Načítám…
Načítám…
Načítám…
Načítám…
Načítám…
Kontaktovat