AZAMARA PURSUIT AKTIVITY

Luxusní loď na úrovni, Celebrity Eclipse nastavila laťku vysoko pro cestování na luxusních zámořských lodích. Je proslulá pro její moderní interiér a mimořádný výběr restaurací.

Dále se můžete těšit na široký výběr barů a salonků, které vyhovují každé náladě, téměř nekonečnou zábavu od impozantních divadelních představení až na klid a ticho knihovny a řadu aktivit, jak udržet mysl, tělo a duši v harmonii.

Nakupování na palubě

Najdete zde vkusnou sbírku zboží, krásné šperky a hodinky ve čtyřech obchodech na palubě. Sledujte denní zprávy pro speciální a jednorázové nabídky, které z nakupování udělají ještě vetší zábavu.

Photo Shop

Zastavte se pro doplňky pro svůj fotoaparát včetně baterií a digitálních paměťových karet. V obchodě se také zobrazí fotografie z minulého dne, pořízených lodním fotografem, které si budete moci zakoupit.

Cabaret Lounge

Užijte si živá vystoupení profesionálních umělců hudebních revue, sólistů klasické hudby, kapel a jiné zábavy v kabaretním nočním klubu s koktejlovým barem a útulnými stolky. Můžete zde vidět až tři různá představení za večer.

The Pursuit Shop

Vyzvedněte si drobnosti, oblečení pro volný čas, sluneční brýle, doplňky, hudbu a lodní suvenýry. Je to skvělé místo pro nákup drobných dárků, které si odvezete zpět domů.

Kasíno

Vyzkoušejte si své štěstí v našem Kasinu. Nabízí se mnoho hazardních her, kde se na pár hodin přenesete do atmosféry Las Vegas a možná, když budete mít štěstí, můžete vyhrát. V kasinu se dá platit hotově či kartou.

Noční párty

Nemyslete si, že přijdete o slavné White Night Party na lodi Azamara Pursuit. Samozřejmě záleží, jakou zaoceánskou plavbu si vyberete, jestli do tropů nebo do nějakých chladnějších míst. Zažijte živou muziku, která vás vytáhne na parket. Při této příležitosti si vychutnáte prvotřídní jídlo a super zábavu.

Knihovna

Počtěte si v klidu nebo si zahrajte s blízkými různé hry z nabídky deskových her.

Spa, Health & Fitness – The Sanctum Spa

S profesionálními maséry a fyzioterapeuty je Azamara Spa oázou klidu.
Vyberte si z rozsáhlé nabídky služeb včetně:

  • Terasová Svatyně: vstupte na soukromou palubu s bublající slanou vodou a silnými proudy, které vás budou masírovat, zatím co se budete kochat výhledem

  • Obličejové Glow služby: nejmodernější péče o pleť a regenerační ošetření obličeje pro muže a ženy

  • Masážní terapie: terapie horkými kameny, hluboké masáže, švédské masáže a jiné exotické masáže z celého světa

  • Body sculpting: obnovující zábal z mořských řas, snížení celulitidy a další procedury

  • Spa rituals: výběr pečlivě sestavených balíčků včetně tvarování těla, ošetření obličeje a masáže pro maximální relaxaci.Bělení zubů pro krásný úsměv.

Lázeňské služby lze zakoupit ala carte nebo ve zvýhodněném balíčku. Rezervace je nutná pro většinu služeb a místa se rychle plní, tak plánujte dopředu. Upozorňujeme, že 18% ceny bude přidáno za servisní poplatky za všechny lázeňské procedury

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás nebo si sami vyberte plavbu v našem rezervačním systému.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu