Celebrity Cruises, společnost, která Vám přinesla moderní luxusní cestování, to udělala znovu. Představujeme  revoluční loď, která se chystá změnit způsob, jakým lze vnímat svět – a novou třídu lodí, jejíž cílem je rozbít všechna očekávání.

Když přišel čas vybrat název pro tuto vizionářskou loď, tak se zaměřilo na samou podstatu věci, která dělá tuto loď tak jedinečnou: skutečnost, že během dvou let průzkumu, každý jednotlivý prvek návrhu měl nádech být na HRANĚ možností a najednou se zrodilo to správné jméno.

Celebrity APEX. Druhá loď v nové třídě EDGE. Loď určená nechat budoucnost za sebou.

Solarium

Na Celebrity Apex, dokonce i ty nejoblíbenější prostory prošly proměnou. Solarium je pouze pro osoby od 16let a navazuje na tradici krytého bazénu, kde si dospělí mohou odpočinout v moderním luxusním stylu. Ten je nyní vybaven 3D uměleckou stěnou, která vyzařuje barvy a pohyb oceánu a je dokonalým doplňkem klidné relaxující atmosféry.

Pool Deck

Vysoko stropní altánky s výhledem na moře a plné soukromí. Dvou-patrové martini vířivky. Lehátka částečně umístěna v bazénu a také největší zapuštěný bazén v celé flotile o velikosti téměř 23metrů. Zvětšená umělecká zařízení a abstraktní zrcadlové instalace velkolepě nad barem u bazénu. Na Celebrity Apex, Pool Deck je úžasný asymetrický prostor s atmosférou dovolenkového resortu

Magic Carpet

Vrcholem novinek v designu s účelem, aby vše směřovalo s výhledem na moře, je Magic Carpet – naprosto mimořádné místo, které mění svou náladu, funkce a dokonce i své umístění. Tento neuvěřitelný strojírenský zázrak je první samonosná vznášející se platforma na světě, která dosahuje výšky 13 palub nad mořem, takže můžete stoupat přes otevřený oceán. S dech beroucím výhledem, bohatě zásobeným barem a prostorem k vystoupení živých kapel, je to opravdu destinace sama o sobě.

Rooftop Garden

Unikátní střešní zahrada je plna nečekaného potěšení přes den i přes noc. Nechte se unášet v rytmu živých hudebních vystoupení sestupujících k Vám z korun stromů. Dejte si přátelskou hru s obřími šachovými figurkami nebo shlédněte film s interaktivním pocitem občerstvení s tím speciálně spojené. Vaše představivost je Vaším průvodcem v této fantastické zahradní oáze.

Destinatio Gateway

Nová víceúčelová plocha přináší mnoho nového. Destination Gateway je místo, které poradí se vším, co je možné zažít na pevnině, tak i s tím, co je možno prozkoumat na palubě. Když neslouží jako luxusní prostor při nalodění, tak se mění na intimním prostředí k posezení a plánování dalších aktivit.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás nebo si sami vyberte plavbu v našem rezervačním systému.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu