AKTIVITY NA GRANDEUR OF THE SEAS

 REVITALIZOVANÁ VOYAGER OF THE SEAS

Nově revitalizovaná Voyager of the Seas přímo přetéká novými aktivitami. Vyzkoušejte si Laser Tag , osedlejte FlowRider, vyzkoušejte japonskou kuchyni či se projeďte na tobogánu. Fantazii se meze nekladou.

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Surfový simulátor, bazén, zip-line, herna, basketbalové hřiště, ledová plocha, bazén a mnoho dalších aktivit na lodích Royal Caribbean.

Že dnes nestavíte v žádné destinaci či se Vám dneska nikam nechce? Nevadí na lodi se nikdy nudit nebudete.

Od heren až po SPA. Na lodi si opravdu každý najde aktivitu díky které den uteče jako voda.

LEZECKÁ STĚNA

Připravte se na tobogán THE PERFECT STORM℠. Nejodvážnější tobogán na mořích. Od začátku až do konce adrinalinová jízda plná zatáček, při které se rozhodně nudit nebudete!

HLAVNÍ BAZÉN

Zahrajte si Vaše oblíbené míčové hry přímo na palubě. Fotbal, basketbal či volleyball? Ani to není problém na palubě lodí společnosti Royal Caribbean.

ARKÁDY

 Laser tag je týmová hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při které si můžete na vlastní kůži vyzkoušet laserové zbraně, pomocí kterých se budete snažit zasáhnout soupeře a získat tak co nejvíce bodů.

RESTAURACE a

NOČNÍ ŽIVOT

Top Brodwayeské hry, profesionální zpěváci nebo třeba olympijští sportovci.

Na to vše se můžete těšit!

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svého umění zaručeně uspokojí všechny vaše i ty nejnáročnější požadavky.

GIOVANIS"S TABLE

Rustikální italská restaurace ve které si můžete vychutnat italské klasiky jako Gnochi al Gorgonzola, Melanzane alla Parmigiana, Risotto, Bolognese a mnoho dalšího.

ANGLICKÝ PUB

Nasajte atmosféru pravého anglickéhop pubu. Objednejte si pivo, víno nebo jiný druh alkoholu a zaposlouchejte se do vystoupení talentovaných umělců, které Vás budou každý večer provázet.

SHOW

V divadle nacházejícím se přímo na palubě, si můžete vychutnat takové klasiky, jako jsou třeba Kočky nebo Pomáda.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás nebo si sami vyberte plavbu v našem rezervačním systému.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu