AKTIVITY NA MARINER OF THE SEAS

 LOĎ NA KTERÉ SE NUDIT NEBUDETE

Společnost Royal Caribbean se rozhodla investovat až 900 milionů dolarů do modernizace svých lodí. A jednou z nově revitalizovaných lodí je právě Spectrum of the Seas. Vychutnejte si dech beroucí výhled z North Star, virtuální realitu na Sky Padu či delikatesy v místních restauracích. Pouze na lodích společnosti Royal Caribbean.

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Surfový simulátor, bazén, herna, basketbalové hřiště, ledová plocha, bazén a mnoho dalších aktivit na lodích Royal Caribbean.

Že dnes nestavíte v žádné destinaci či se Vám dneska nikam nechce? Nevadí na lodi se nikdy nudit nebudete.

Od heren až po SPA. Na lodi si opravdu každý najde aktivitu díky které den uteče jako voda.

THE PERFECT STORM

Připravte se na tobogán THE PERFECT STORM℠. Nejodvážnější tobogán na mořích. Od začátku až do konce adrinalinová jízda plná zatáček, při které se rozhodně nudit nebudete!

SKY PAD

Spojení bungee, trampolíny a virtuální reality. Můžete si tak moci na vlastní kůži vyzkoušet třeba skákání na měsíčních kráterech či jiné virtuální simulace, které Vám vyrazí dech!

LASER TAG

 Laser tag je týmová hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při si můžete na vlastní kůži vyzkoušet laserové zbraně, pomocí kterách se budete snažit zasáhnout soupeře a získat tak co nejvíce bodů.

RESTAURACE a

NOČNÍ ŽIVOT

Top Brodwayeské hry, profesionální zpěváci nebo třeba olympijští sportovci.

Na to vše se můžete těšit!

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svého umění zaručeně uspokojí všechny vaše i ty nejnáročnější požadavky.

DOG HOUSE

Restaurace pouze na hot dogy?  Proč ne? Pro všechny milovníky klasického hot dogu je na Spectrum of the Seas restaurace, která se věnuje právě této pochoutce.

JAMIE´S ITALIAN

Italská restaurace slavného Jamieho Olivera.

CHOPS GRILLE℠

Pro všechny milovníky masa je na lodi i restaurace Chops Grille ve které si můžete vychutnat prvotřídní steaky a další pokrmy které Vám vytřou zrak.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

VIRTUÁLNÍ REALITA A SKUTEČNÝ SVĚT

Ať už jste zastáncem virtuální reality či dechberoucích výhledů ve skutečném světě, na lodi Spectrum of the Seas si určitě přijdete na své.  Skákejte po měsíci pomocí virtuálního simulátoru Sky Padu či se nechte vyvézt vyhlídkovou kabinou North Star a vychutnejte si překrásný výhled.

BAMBOO ROOM

Spojení bungee, trampolíny a virtuální reality. Můžete si tak moci na vlastní kůži vyzkoušet třeba skákání na měsíčních kráterech či jiné virtuální simulace, které Vám vyrazí dech!

PLAYMAKERS℠ SPORTS BAR & ARCADE

North Star je vyhlídková kabina ve tvaru drahokamu stoupající pozvolna do výšky 90 metrů nad mořem.

LEZECKÁ STĚNA

Připravte se na tobogán THE PERFECT STORM℠. Nejodvážnější tobogán na mořích. Od začátku až do konce adrinalinová jízda plná zatáček, při které se rozhodně nudit nebudete!

FLOW RIDER

Rádi zkoušíte něco nového? Máte rádi adrenalin? Či jen rádi surfujete?  Pak je pro Vás 40 stop dlouhý simulátor FlowRider tím pravým. Stoupněte si na surfové prkno a připravte se na 30 000 galonů vody mířících Vaším směrem. Hladce proplujte vlnami jako profík či se jen snažte nespadnout. Hlavně si užijte neopakovatelný zážitek. 

SHOW

V divadle nacházejícím se přímo na palubě, si můžete vychutnat takové klasiky, jako jsou třeba Kočky nebo Pomáda.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás nebo si sami vyberte plavbu v našem rezervačním systému.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu