AKTIVITY NA VOYAGER OF THE SEAS

 REVITALIZOVANÁ VOYAGER OF THE SEAS

Nově revitalizovaná Voyager of the Seas přímo přetéká novými aktivitami. Vyzkoušejte si Laser Tag , osedlejte FlowRider, vyzkoušejte japonskou kuchyni či se projeďte na tobogánu. Fantazii se meze nekladou.

AKTIVITY

ZAŽIJTE NĚCO NOVÉHO

Surfový simulátor, bazén, zip-line, herna, basketbalové hřiště, ledová plocha, bazén a mnoho dalších aktivit na lodích Royal Caribbean.

Že dnes nestavíte v žádné destinaci či se Vám dneska nikam nechce? Nevadí na lodi se nikdy nudit nebudete.

Od heren až po SPA. Na lodi si opravdu každý najde aktivitu díky které den uteče jako voda.

THE PERFECT STORM℠

Připravte se na tobogán THE PERFECT STORM℠. Nejodvážnější tobogán na mořích. Od začátku až do konce adrinalinová jízda plná zatáček, při které se rozhodně nudit nebudete!

SPORTOVNÍ KURT

Zahrajte si Vaše oblíbené míčové hry přímo na palubě. Fotbal, basketbal či volleyball? Ani to není problém na palubě lodí společnosti Royal Caribbean.

LASER TAG

 Laser tag je týmová hra využívající moderní technologie, včetně laseru, s prvky sci-fi. Při které si můžete na vlastní kůži vyzkoušet laserové zbraně, pomocí kterých se budete snažit zasáhnout soupeře a získat tak co nejvíce bodů.

RESTAURACE a

NOČNÍ ŽIVOT

Top Brodwayeské hry, profesionální zpěváci nebo třeba olympijští sportovci.

Na to vše se můžete těšit!

V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svého umění zaručeně uspokojí všechny vaše i ty nejnáročnější požadavky.

CHOPS GRILLE℠

Pro všechny milovníky masa je na lodi i restaurace Chops Grille ve které si můžete vychutnat prvotřídní steaky a další pokrmy které Vám vytřou zrak.

ANGLICKÝ PUB

Nasajte atmosféru pravého anglickéhop pubu. Objednejte si pivo, víno nebo jiný druh alkoholu a zaposlouchejte se do vystoupení talentovaných umělců, které Vás budou každý večer provázet.

SHOW

V divadle nacházejícím se přímo na palubě, si můžete vychutnat takové klasiky, jako jsou třeba Kočky nebo Pomáda.

TO NEJLEPŠÍ Z OBOU SVĚTŮ

ZÁBAVA A ODPOČINEK

Ať už si chcete odpočinout či se chcete pořádně zapotit. Na palubě Voyager of the Seas najdete co hledáte. Od nespočetných aktivit až po relaxační centra.  Tak na co ještě čekáte?

FLOWRIDER

Rádi zkoušíte něco nového? Máte rádi adrenalin? Či jen rádi surfujete?  Pak je pro Vás 40 stop dlouhý simulátor FlowRider tím pravým. Stoupněte si na surfové prkno a připravte se na 30 000 galonů vody mířících Vaším směrem. Hladce proplujte vlnami jako profík či se jen snažte nespadnout. Hlavně si užijte neopakovatelný zážitek. 

VITALITY SPA A FITNESS CENTRUM

Nezapomínejte na své tělo ani na dovolené. Dejte si do těla v luxusně vybavených posilovnách a následně se odměňte uvolňující masáží v našich relaxačních zařízeních.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

LODI

Kontaktujte nás nebo si sami vyberte plavbu v našem rezervačním systému.

Zavolejte nám

(420) 603 172 604

Napište nám

Pošlete nám zprávu